Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Boberek00

6 lutego 2023, 08:37

Skype lepszy

Avatar klran

19 maja 2022, 23:12

Wole skype

Avatar ProrokRadius

2 lutego 2021, 12:29

Discord ma nawet własne krzesło co podkreśla jego lepszość od innych

Avatar NAZWA_UZYTKOWNIKA

18 listopada 2020, 08:58

zoom-ch....y
discord-kox totalny
MS Teams-j...ne gówno uwielbiające się pie....ić w najmniej oczekiwanym momencie, uwielbia się pie....ić jak k...a pod latarnią, w sumie to k...a przy ms teams jest dziewicą, ile razy coś się pie....i w tym programie to jest k...a nie pojęte

Avatar E_y_y_3_83

18 listopada 2020, 07:57

zoom jest spoczko

Avatar Liechtensteinball

12 listopada 2020, 11:04

Teams to gówno.

Avatar Mr0czny

12 listopada 2020, 06:13

Discord też super

Avatar Eloziomku

12 listopada 2020, 11:02

@Mr0czny: bruh

Avatar Mr0czny

12 listopada 2020, 06:13

Skype jest super
Ale Teams jest do bani
A Zooma nie znam

Avatar
Konto usunięte

11 listopada 2020, 09:56

Skype ma świetne emotki, i na tym się kończą jego zalety

Avatar
getstickbuggedlol

9 listopada 2020, 11:24

teams kojarzy mi się z team fortress

Avatar Przemek572

11 listopada 2020, 02:38

Mi z teamspeakiem

Avatar SzolvaTilk

10 listopada 2020, 21:06

Nie lubię teams. Żre zasoby bez umiaru, ciągle się tnie (przynajmniej u mnie) i często się buguje. Przynajmniej wszystkie lekcje mam na jednej platformie.
Ale i co z tego jak większość grup nazywa się tak samo.

Avatar Halo_Rene234

10 listopada 2020, 21:03

Gdzie google meet?

Avatar
Konto usunięte

10 listopada 2020, 20:13

Zoom zamień z Skype, i OK.

Avatar Ukryty_W_Cieniu

10 listopada 2020, 19:38

O ile Teamsy żrą mi zasoby jak cholera, to są bardzo dobrze zorganizowane i nauczyciele mają więcej możliwości pod względem użytku narzędzi od Microsoftu. Discord jeszcze jest okej do takich rzeczy, chociaż nie jest tak dobrze przystosowany. A Skype to badziewie totalne

Avatar Mongo_Gaming

10 listopada 2020, 19:17

Przynajmniej jak naciśnie się na X to się wyłączają

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Mc_Halen
Dodane przez: Mc_Halen

Dobrze czasem się oderwać

Rel

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Północne Węgry

Lekko nie będzie

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka