Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Fajnie że odpowiedzieli
Rel
Szybki jak błyskawica
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 kwietnia 2021, 08:43
Zamów ją na Alledrogo lub gdzieś tam
Odpisz
16 listopada 2020, 13:25
raz tak miałem, zbierałem na CoD MW3, a kiedy juz uzbierałem i popędziłem do sklepu spotkało mnie to samo.......
Odpisz
14 listopada 2020, 10:02
rel na moje urodziny chciałem kupić Super Mario Maker 2 i nigdzie tego nie było a bardzo chciałem to mieć bo czekałem 4 lata na sequel
Odpisz
14 listopada 2020, 13:16
@lukasz441: Masz Switha?
Odpisz
14 listopada 2020, 16:53
@PieselWojownik: tak i jestem bardzo z niego zadowolony
Odpisz
Edytowano - 14 listopada 2020, 19:55
@lukasz441: Bo zastanawiam się nad zakupem
Odpisz
14 listopada 2020, 20:03
@PieselWojownik: jak chcesz mario to polecam. W przeciwnym razie nie ma tam nic ciekawego
Odpisz
14 listopada 2020, 21:47
@lukasz441: Zastanawiam się z powodu trzech gier: Mario Maker 2, Mario Odyssey i nowe Link's Awekening
Odpisz
14 listopada 2020, 21:51
@PieselWojownik: jak wolisz otwarte światy i poszukiwanie znajdziek to bierz odyseję, jak chcesz być architektem to bierz lekcje z SMM2, jak masz w sobie ducha nostalgi to bierz links awakening. Osobiście polecam wszystkie Maria bo są epickie
Odpisz
16 listopada 2020, 07:53
@lukasz441: I jeszcze Luigi's Mansion 3
Odpisz
9 listopada 2020, 08:59
Steam, origin, epic, i inne platformy.
Odpisz
9 listopada 2020, 09:09
@starmagedon: Op żyje w 2000's
Odpisz
14 listopada 2020, 19:50
@starmagedon: tam też może nie być
Odpisz
14 listopada 2020, 17:19
CYBERPUNK 2077
Odpisz
14 listopada 2020, 13:11
To ja szukająca reddeda na pc w pudełku (wiem że nie ma)
Odpisz
14 listopada 2020, 09:59
jesteś na steamie
Odpisz
14 listopada 2020, 12:23
@miesny_budyn:
Odpisz
14 listopada 2020, 09:47
Mój tablet graficzny przepadł mimo.tego że jeszcze jest 6 sztuk
Odpisz
14 listopada 2020, 08:47
Ja tylko hakuje gry nic nie wydaje dużo oszczędzam 😎😎
Odpisz
Edytowano - 14 listopada 2020, 09:01
@KrystianSPL: 1. Nie używa się tu emotek.
2. Ludzie pamiętają twoje podszywanie się pod admina.
3. Ludzie pamiętają trollowanie.
4. Voteban 21/10 usuń konto.
Odpisz
14 listopada 2020, 11:09
@KrystianSPL: dżedża peel nie zapomina
Odpisz
14 listopada 2020, 18:21
ja nie jesteś k...a adminem żartowałem a to co mówisz to kłamstwa
Odpisz
14 listopada 2020, 18:58
@KrystianSPL: co ja ci mówiłem o emotkach? pisałeś że dziękujesz za radę
Odpisz
14 listopada 2020, 19:36
@miesny_budyn: ale ty wiesz ze dziekuje za rade ≠ bede korzystal z twojej rady?
Odpisz
14 listopada 2020, 19:49
@NesquikBoi: wiem ale używa ich w co 2 komentarzu
Odpisz
14 listopada 2020, 20:16
@miesny_budyn: sam sobie odpowiedziales
to ze podziekowal za rade nie znaczy ze bedzie z niej korzystal
Odpisz
14 listopada 2020, 08:43
Czyżby nawiązanie do cyberpunk 2077 i ich preorderu ?
Odpisz
9 listopada 2020, 09:08
Albo jak masz pieniądze na grę, ale jest w promocji inna fajna gra i ją kupujesz.
Odpisz