Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Były nóżki, nie ma nóżek
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nieuczciwa ocena
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lutego 2022, 11:17
Miałem tylko raz tak że po powyżej poł roku bez prawie wyjścia z domu (no dobra mamie zakupy przenosiłem) i tylko wtedy.
Odpisz
20 listopada 2020, 10:51
introwertyk
smiac sie
Odpisz
14 listopada 2020, 01:50
zdaje sobie sprawę że jestem introwerytkiem, nie przeszkadza mi w ogóle siedzenie w domu, elekcje również mi się podobają, ale pamiętam że wtedy po tych paru miesiącach czułem mają chęć wyjścia z domu (po 1 dniu szkoły wygasła)
Odpisz
18 listopada 2020, 17:51
@Czekoladson: Tak samo
Odpisz
14 listopada 2020, 09:00
Ja tak bardzo
Odpisz
14 listopada 2020, 01:14
Kiedy jesteś ambiwertykiem i totalnie rozumiesz obie
Odpisz
14 listopada 2020, 00:45
Właśnie skończyło mi się 17 dni kwarantanny mimo że też jestem introwertykiem to aż chce mi się wyjść do ludzi. Corona=easy, kwarantanna=przejeb@ne motzno.
Odpisz
14 listopada 2020, 00:30
Jest pół godziny po północy a ja siedzę k czekam na memy.
Ale jak ich nie było tak nie ma.
A więc jest to czas na wejście w teren zakazany !
Poczekalnie.
Odpisz
13 listopada 2020, 22:35
Czm nie ma memów o ambiwertykach XD
Odpisz
13 listopada 2020, 23:10
@Pixelchu: skrajności są zabawniejsze niż umiarkowanie
Odpisz
13 listopada 2020, 23:49
@przemek1ni: Wyobraź sobie tylko takie żarty:
"Haha, ale z ciebie ambiwertyk, taki zrównoważony!"
Istna beczunia
Odpisz
13 listopada 2020, 23:58
@Ameron: Ja bym coś umiał z tego szablonu wyciągnąć
Odpisz
13 listopada 2020, 23:02
Ja osobiście jestem za nie wprowadzeniem lockdownu, tylko za umiarkowanymi rystrykcjami. Prawdopodobnie uważam tak głównie przez to, jak wpłynął na mnie pierwszy lockdown. Niewychodzenie z domu, praktycznie zero kontaktu face-to-face z ludźmi, niewychodzenie z przyjaciółmi na miasto itd.. A najgorsze jest to, że właśnie w tamtym okresie zdałem sobie sobie sprawę jak ekstrawentyczny jestem.
Odpisz
13 listopada 2020, 22:42
No cóż, jest w pyte bo mogę grać i oglądać anime a i tak większość czasu leże i nic nie robię
Odpisz
13 listopada 2020, 22:29
Rip dla tych co wciąż nie wiedzą że 30 możemy iść do szkółki
Odpisz
13 listopada 2020, 22:03
Odpisz
13 listopada 2020, 22:22
masz, lepsza jakość
Odpisz
13 listopada 2020, 22:18
Tymczasem ja introwertyk na kwarantannie nie mogący wytrzymać w domu ani chwili dłużej.
Odpisz
12 listopada 2020, 09:36
Czej to jest jakaś kwarantanna?
Odpisz
13 listopada 2020, 21:43
@KapitanJohnPrice: no też właśnie się zastanawiam
Odpisz
13 listopada 2020, 21:24
W tytule jest litrówka
Odpisz