Biedna wilczyca kapitolińska
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Młodzi gniewni
A, okej
Pilne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 listopada 2020, 19:00
A teraz idę zniszczyć wam cała historyczną wiedzę
Wilczyca tak naprawdę była panną lekkich obyczajów
Odpisz
9 listopada 2020, 20:53
@Kahol05: Pie***lisz. To mit nie jest prawdą?
Odpisz
9 listopada 2020, 21:15
@Kapichu: jest prawdą, ale Wilczyca nie była wilkiem, tylko prostytutką
Odpisz
9 listopada 2020, 21:29
@Kahol05: no to jest chyba oczywiste że wilczyca ich nie wychowała Rzymianie poprostu chcieli aby początek ich państwa był legendarny
Odpisz
13 listopada 2020, 16:15
@Kahol05: niektórych rzeczy nie powinno się przetłumaczać dosłownie
Odpisz
13 listopada 2020, 16:14
Oj nie, flaga Rzymu, znaczy się Legionu to zółty byk na czerwonym tle LOL
Odpisz
9 listopada 2020, 17:59
i później jakby było tego mało stajesz się obiektem fantazji seksualnych furasów :(
Odpisz
9 listopada 2020, 18:00
wolałbym żeby mi wsadzili w dupe maczuge z drewna z drzazgami jak zostać fantazjami seksualnymi furrasów
Odpisz
9 listopada 2020, 18:01
CZEKAJ CO?!
Odpisz
9 listopada 2020, 18:03
@Lolum: że niby co?
Odpisz
9 listopada 2020, 18:04
To co widzisz, wolałbym żeby mi maczuge w dupe wsadzili aniżeli zostać fantazją zegzualną furrasów
Odpisz
9 listopada 2020, 18:06
@Lolum: acha.. jeżeli nie jesteś owłosiony to nie masz sie o co martwić no chyba że jest inaczej?
Odpisz
9 listopada 2020, 18:07
to są ludzie ktorzy nie są gwiazdami porno i golą dupe?
Odpisz
9 listopada 2020, 18:07
@Lolum: k...a....
Odpisz
13 listopada 2020, 15:05
@Lolum: Myślałem, że każdy człowiek dbający o higienę się goli....
Odpisz
13 listopada 2020, 15:06
@Mikrus19: no tak ale po co golić dupe
Odpisz
13 listopada 2020, 15:30
@Lolum: Estetyczniej wygląda, łatwiejsza w umyciu.
Odpisz
13 listopada 2020, 14:22
Lupa, nie smutaj się. Orzeł jest po prostu symbolem Jupitera, czyli najpotężniejszego z bogów.
Zwarzaj, że tak czy inaczej masz dużo do czynienia z Rzymem. Kto czytał Olimpijskich Herosów ten wie że od najmłodszych lat przygotowywałaś herosów do dotarcia do obozu Jupiter.
O kurde ale długi kom
Odpisz
9 listopada 2020, 18:43
Biedna Lupa
Odpisz
9 listopada 2020, 18:04
Smutny los wadery.
Odpisz
9 listopada 2020, 17:57
Ej to było chyba nawet dziś
Odpisz