Co chytrzejsi piszą Made in PRC
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Były nóżki, nie ma nóżek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Równi i równiejsi
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 listopada 2020, 07:28
Jakby ktoś był ciekawy, to tam jest napisane "Jak to jest być skrybą" (成为抄写员是什么感觉)
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2020, 09:13
ej, też kiedyś czytaliście "made in china" zamiast "mejd in czajna"?
Odpisz
10 listopada 2020, 09:14
@Bartolinise: Made in ZSRR
Odpisz
10 listopada 2020, 09:15
@KufelMleka: A no dziadek ma wiatrówke na której pisze Made in USSR
Odpisz
10 listopada 2020, 09:16
@KufelMleka: ile razy widziałem ten napis na narzędziach
Odpisz
10 listopada 2020, 09:17
@Juliusz_Cezar: ja mam wiatrówkę z ZSRR
Odpisz
10 listopada 2020, 09:17
@KufelMleka: made in Third German Reich
Odpisz
10 listopada 2020, 09:19
@Dziwak: mój dom powinien mieć napis: made in the Second German Reich
Odpisz
10 listopada 2020, 09:22
@OwOcomedy: Średnio widać ale mam bagnet do AK 47 zrobiony w CCCP
Odpisz
10 listopada 2020, 09:24
@Juliusz_Cezar: skoro w CCCP to MY mamy bagnet do AK-47
Odpisz
10 listopada 2020, 09:26
@AngelDust: Żart przer.....y bardziej niż Riley Reid
Odpisz
10 listopada 2020, 09:26
@OwOcomedy: mój ziomek ma stary niemiecki hełm w którego wnętrzu dolsłownie pisze "wyprodukowano przez dumnych pracowników Trzeciej Rzeszy niemieckiej" (Stolz gemacht von Arbeitern des Dritten Deutschen Reiches)
Odpisz
10 listopada 2020, 09:30
@Juliusz_Cezar: ciekawe, a skąd go masz?
Odpisz
10 listopada 2020, 09:31
@OwOcomedy: Dziadek "elektryk"
Odpisz
10 listopada 2020, 09:31
@Dziwak: niech zgadnę..
Odpisz
10 listopada 2020, 09:32
@Dziwak: mój tata na podwórko znalazł nazistowską odznakę dla pracowników na dzień pracy, chyba z 1933 albo 1938
Odpisz
10 listopada 2020, 09:33
@Akosz: coś podobnego, małe wgniecenie na tyle jeszcze i bez znaku
Odpisz
10 listopada 2020, 09:35
@Juliusz_Cezar: akurat mój pradziadek pochodzi z okolic Lubelskiego, albo na pograniczu Poleskiego, Wołyńskiego i Lubelskiego, dziadek od strony ojca nie żyje, a od strony mamy odszedł kiedy ona się urodziła
Odpisz
14 listopada 2020, 00:15
@Juliusz_Cezar: Wiatrówka z ZSRR, a ma podpis po angielsku?
Odpisz
14 listopada 2020, 01:18
@Bartolinise: Miałem kiedyś plastikowe dinozaura co miał napis "China" i jako pięcioletni gówniarz nie nazwałem jej "Czajna" tylko właśnie "China"
Odpisz
13 listopada 2020, 09:03
Oho tu też poprawiwszy. Przejdzie.
Odpisz