Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar terminator5

14 listopada 2020, 07:28

Jakby ktoś był ciekawy, to tam jest napisane "Jak to jest być skrybą" (成为抄写员是什么感觉)

Avatar Bartolinise

Edytowano - 10 listopada 2020, 09:13

ej, też kiedyś czytaliście "made in china" zamiast "mejd in czajna"?

Avatar KufelMleka

10 listopada 2020, 09:14

@Bartolinise: Made in ZSRR

Avatar Juliusz_Cezar

10 listopada 2020, 09:15

@KufelMleka: A no dziadek ma wiatrówke na której pisze Made in USSR

Avatar Akosz

10 listopada 2020, 09:16

@KufelMleka: ile razy widziałem ten napis na narzędziach

Avatar OwOcomedy

10 listopada 2020, 09:17

@Juliusz_Cezar: ja mam wiatrówkę z ZSRR

Avatar Dziwak

10 listopada 2020, 09:17

@KufelMleka: made in Third German Reich

Avatar OwOcomedy

10 listopada 2020, 09:19

@Dziwak: mój dom powinien mieć napis: made in the Second German Reich

Avatar Juliusz_Cezar

10 listopada 2020, 09:22

@OwOcomedy: Średnio widać ale mam bagnet do AK 47 zrobiony w CCCP

Avatar AngelDust

10 listopada 2020, 09:24

@Juliusz_Cezar: skoro w CCCP to MY mamy bagnet do AK-47

Avatar Juliusz_Cezar

10 listopada 2020, 09:26

@AngelDust: Żart przer.....y bardziej niż Riley Reid

Avatar Dziwak

10 listopada 2020, 09:26

@OwOcomedy: mój ziomek ma stary niemiecki hełm w którego wnętrzu dolsłownie pisze "wyprodukowano przez dumnych pracowników Trzeciej Rzeszy niemieckiej" (Stolz gemacht von Arbeitern des Dritten Deutschen Reiches)

Avatar OwOcomedy

10 listopada 2020, 09:30

@Juliusz_Cezar: ciekawe, a skąd go masz?

Avatar Juliusz_Cezar

10 listopada 2020, 09:31

@OwOcomedy: Dziadek "elektryk"

Avatar Akosz

10 listopada 2020, 09:31

@Dziwak: niech zgadnę..

Avatar OwOcomedy

10 listopada 2020, 09:32

@Dziwak: mój tata na podwórko znalazł nazistowską odznakę dla pracowników na dzień pracy, chyba z 1933 albo 1938

Avatar Dziwak

10 listopada 2020, 09:33

@Akosz: coś podobnego, małe wgniecenie na tyle jeszcze i bez znaku

Avatar OwOcomedy

10 listopada 2020, 09:35

@Juliusz_Cezar: akurat mój pradziadek pochodzi z okolic Lubelskiego, albo na pograniczu Poleskiego, Wołyńskiego i Lubelskiego, dziadek od strony ojca nie żyje, a od strony mamy odszedł kiedy ona się urodziła

Avatar
kroganin

14 listopada 2020, 00:15

@Juliusz_Cezar: Wiatrówka z ZSRR, a ma podpis po angielsku?

Avatar Gaiaphage

14 listopada 2020, 01:18

@Bartolinise: Miałem kiedyś plastikowe dinozaura co miał napis "China" i jako pięcioletni gówniarz nie nazwałem jej "Czajna" tylko właśnie "China"

Avatar Juliusz_Cezar

13 listopada 2020, 09:03

Oho tu też poprawiwszy. Przejdzie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Były nóżki, nie ma nóżek

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Równi i równiejsi

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka