Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar bodzio205

28 listopada 2020, 16:00

Nie ma nic lepszego niż cola waniliowa. A ją akurat da się kupić wszędzie oprócz Polski. Czechy, Niemcy, Słowacja...

Avatar Karolix08

27 listopada 2020, 23:50

ej jak wyglądają pryncypałki
bo już nie pamiętam ಠ_ಠ

Avatar JaJestemZWami

18 listopada 2020, 19:28

Jest strona do zamawiania słodyczy przez internet

Avatar JaJestemZWami

Edytowano - 18 listopada 2020, 20:01

@JaJestemZWami: słodyczy z ameryki.

Avatar toster77

10 listopada 2020, 11:32

Mają Pryncysticki

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Sniegstopnialy6

16 listopada 2020, 05:50

@Peroczek: co ty pie....isz ludzie gadajà USA Australia Chiny a to wszystko jest wielkiej lechii !!!!1!!1!1!!1!1!

Avatar Peroczek

17 listopada 2020, 14:28

@Sniegstopnialy6: Teraz dzięki nowym technologiom (wcale nie nowym) znowu mamy pryncypałki, które powoli wzmacniają Polskę...
Natchnęły prezesa...

Avatar Chenderella

15 listopada 2020, 13:48

Ani ubezpieczenia zdrowotnego

Avatar jestem_Ziemianinem

15 listopada 2020, 15:59

@Chenderella: raczej darmowej służby zdrowia...

Avatar BloodyEyes

15 listopada 2020, 11:28

Nie żeby co ale dużo japońskich słodyczy też nie spróbujemy chyba że tam pojedziemy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 15 listopada 2020, 15:17

@BloodyEyes: Ja Suomi. Dobre pieniądze, cisza i spokój. Co prawda Polska jest narodem wspaniałym, ale nie widzę dobrych perspektyw pod względem pracy.

Avatar BloodyEyes

15 listopada 2020, 15:21

ja akurat ze względu na znajomość języka (Angielski, w miarę hiszpański, oraz uczę się niemeickiego i chińskiego) to mogę być tłumaczem bo tacy tłumacze chińskiego są poszukiwani ale tak właściwie to na całym świecie więc no, jeszcze ewentualnie gdizes do Skandynawii

Avatar KwevreX

15 listopada 2020, 13:22

Mam rodzinę w Chicago i mi wysyłają co roku dużo tych hamerykańskich słodyczy

Avatar Maly_modelarz15

15 listopada 2020, 13:42

@KwevreX:
jeszcze nie dostałeś cukrzycy?

Avatar KwevreX

15 listopada 2020, 13:43

@Maly_modelarz15: nie jem na raz, starcza na ponad pół roku

Avatar Maly_modelarz15

15 listopada 2020, 13:45

@KwevreX: jak w ameryce byłem i te ich wyroby na własne oczy widziałem to się potem już nie dziwiłem czemu mają takie problemy zdrowotne

Avatar u3389218

10 listopada 2020, 13:30

Da ktoś szablon?

Avatar Tajdeus

Edytowano - 10 listopada 2020, 16:55

@u3389218: Proszę bardzo

Avatar u3389218

10 listopada 2020, 16:56

@Tajdeus: Dziękówa

Avatar kenway1999

10 listopada 2020, 12:24

Grześki<Prince Polo

Avatar Chleb_Z_Maslem

10 listopada 2020, 13:21

@kenway1999: prince polo<k...a pryncypałki

Avatar PieselWojownik

10 listopada 2020, 11:45

My w województwie Lubelskim mamy Cebularze

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Achtungsztyc

Edytowano - 10 listopada 2020, 12:49

@PieselWojownik: To cebularze występują tylko w Lubelskim?

Avatar PieselWojownik

10 listopada 2020, 13:10

@kazdan480: Nie mam żadnego. Kupuje

Avatar Bio_Jogurt

10 listopada 2020, 12:58

A w Afryce nie mają ani tego ani wody
Smutne

Avatar Boberek00

10 listopada 2020, 11:32

I Prince Polo oraz czekolady Wawel

Avatar Myszkapl

Edytowano - 10 listopada 2020, 11:43

@Boberek00: Nie lubię czekolad wawela nadziewanych. Ale michałki z Wawela są najlepsze

Avatar Boberek00

10 listopada 2020, 11:53

@Myszkapl: Mleczna jest spoko

Avatar Nanook

10 listopada 2020, 12:01

@Boberek00: Prince Polo jest akurat popularne w niektórych krajach Zachodu. Na Islandii od wielu lat jest to, a przynajmniej był, najpopularniejszy batonik bijący rekordy sprzedaży.

Avatar Boberek00

10 listopada 2020, 12:03

@Nanook: O Islandii wiedziałem

Avatar Gateusz

10 listopada 2020, 11:38

Właśnie tak należy myśleć opie ...j z jakąś colą czy innym gównem tylko pryncypałki

Avatar Quackmore

10 listopada 2020, 11:31

Oni to jedzą na obiad.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie zadzieraj z bobrami

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Trzeba brać osobną torbę

Najbardziej realistyczny spośród modów

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nie znoszę kleszczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka