Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trzeba brać osobną torbę
Najbardziej realistyczny spośród modów
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 listopada 2020, 16:00
Nie ma nic lepszego niż cola waniliowa. A ją akurat da się kupić wszędzie oprócz Polski. Czechy, Niemcy, Słowacja...
Odpisz
27 listopada 2020, 23:50
ej jak wyglądają pryncypałki
bo już nie pamiętam ಠ_ಠ
Odpisz
18 listopada 2020, 19:28
Jest strona do zamawiania słodyczy przez internet
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2020, 20:01
@JaJestemZWami: słodyczy z ameryki.
Odpisz
10 listopada 2020, 11:32
Mają Pryncysticki
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2020, 11:36
@toster77: takie gówno poruwnujesz do naszego słowiańskiego dobra jakim są pryncypałki, pryncypałki jedli wojownicy prawdziwi tytani słowiańscy i teraz zwykli ludzie
Odpisz
10 listopada 2020, 11:37
@Sniegstopnialy6: Pryncypałki były podstawowym prowiantem żołnierzy Lechickich podczas kolonizowania i odkrywania terenów poza Uralem.
Odpisz
10 listopada 2020, 11:39
legenda głosi że gdyby nie pryncypałki wielką Lechia by nie zawładnęła całą drogą mleczną
Odpisz
10 listopada 2020, 11:40
@Sniegstopnialy6: Poza tym były w Lechińsku (starożytne miasto na terenie dzisiejszej Lubelszczyzny) przysmakiem wszystkich ludzi.
Odpisz
Edytowano - 15 listopada 2020, 15:09
@Sniegstopnialy6: Pryncypałki uratowały też ów raczkujące Imperium Lechickie od głodu w roku 14209 p.n.e.
Odpisz
16 listopada 2020, 00:05
jednak, siły zła zniszczyły fabrykę pryncypałków...
A następnie podbiły większośc terenów Wielkiej Lechii...
I została zwykła Polska...
Odpisz
16 listopada 2020, 05:50
@Peroczek: co ty pie....isz ludzie gadajà USA Australia Chiny a to wszystko jest wielkiej lechii !!!!1!!1!1!!1!1!
Odpisz
17 listopada 2020, 14:28
@Sniegstopnialy6: Teraz dzięki nowym technologiom (wcale nie nowym) znowu mamy pryncypałki, które powoli wzmacniają Polskę...
Natchnęły prezesa...
Odpisz
15 listopada 2020, 13:48
Ani ubezpieczenia zdrowotnego
Odpisz
15 listopada 2020, 15:59
@Chenderella: raczej darmowej służby zdrowia...
Odpisz
15 listopada 2020, 11:28
Nie żeby co ale dużo japońskich słodyczy też nie spróbujemy chyba że tam pojedziemy
Odpisz
15 listopada 2020, 11:29
@BloodyEyes: ale właśnie po to są sklepy z jedzeniem z różnych krajów
Odpisz
15 listopada 2020, 11:52
@BloodyEyes: Znalezienie japońskich słodyczy w Stanach nie powinno być super trudne
Odpisz
15 listopada 2020, 11:59
nawet w Polsce nie jets poza tym istnieją sklepy internetowe lub konwenty na których można kupić takie paczki z różnymi rzeczami i są od 20 do 100 zł
Odpisz
15 listopada 2020, 12:13
@BloodyEyes: ''Nawet w polsce'' No tak, bo przecież Polska to taki wielki i potężny kraj... No chyba logiczne, że w Stanach będzie to o wiele łatwiejsze
Odpisz
15 listopada 2020, 12:20
no właśnie nei jest wielki i potężny i mam zamiar z niego spie....ić
Odpisz
15 listopada 2020, 15:10
@BloodyEyes: Straciłem wiarę w ten kraj... Tak się składa, że również planuję. Jaki kierunek?
Odpisz
15 listopada 2020, 15:15
albo Niemiecy, albo Kanada albo Chiny (uczę się każdego z języków który byłby w tych krajach więc to nie problem)
Odpisz
Edytowano - 15 listopada 2020, 15:17
@BloodyEyes: Ja Suomi. Dobre pieniądze, cisza i spokój. Co prawda Polska jest narodem wspaniałym, ale nie widzę dobrych perspektyw pod względem pracy.
Odpisz
15 listopada 2020, 15:21
ja akurat ze względu na znajomość języka (Angielski, w miarę hiszpański, oraz uczę się niemeickiego i chińskiego) to mogę być tłumaczem bo tacy tłumacze chińskiego są poszukiwani ale tak właściwie to na całym świecie więc no, jeszcze ewentualnie gdizes do Skandynawii
Odpisz
15 listopada 2020, 13:22
Mam rodzinę w Chicago i mi wysyłają co roku dużo tych hamerykańskich słodyczy
Odpisz
15 listopada 2020, 13:42
@KwevreX:
jeszcze nie dostałeś cukrzycy?
Odpisz
15 listopada 2020, 13:43
@Maly_modelarz15: nie jem na raz, starcza na ponad pół roku
Odpisz
15 listopada 2020, 13:45
@KwevreX: jak w ameryce byłem i te ich wyroby na własne oczy widziałem to się potem już nie dziwiłem czemu mają takie problemy zdrowotne
Odpisz
10 listopada 2020, 13:30
Da ktoś szablon?
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2020, 16:55
@u3389218: Proszę bardzo
Odpisz
10 listopada 2020, 16:56
@Tajdeus: Dziękówa
Odpisz
10 listopada 2020, 12:24
Grześki<Prince Polo
Odpisz
10 listopada 2020, 13:21
@kenway1999: prince polo<k...a pryncypałki
Odpisz
10 listopada 2020, 11:45
My w województwie Lubelskim mamy Cebularze
Odpisz
10 listopada 2020, 11:46
@PieselWojownik: dasz jakiś przepis? Tu mazowieckie gang
Odpisz
10 listopada 2020, 11:48
@kazdan480: Na co?
Odpisz
10 listopada 2020, 12:07
@PieselWojownik: na cebularze
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2020, 12:49
@PieselWojownik: To cebularze występują tylko w Lubelskim?
Odpisz
10 listopada 2020, 13:10
@kazdan480: Nie mam żadnego. Kupuje
Odpisz
10 listopada 2020, 12:58
A w Afryce nie mają ani tego ani wody
Smutne
Odpisz
10 listopada 2020, 11:32
I Prince Polo oraz czekolady Wawel
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2020, 11:43
@Boberek00: Nie lubię czekolad wawela nadziewanych. Ale michałki z Wawela są najlepsze
Odpisz
10 listopada 2020, 11:53
@Myszkapl: Mleczna jest spoko
Odpisz
10 listopada 2020, 12:01
@Boberek00: Prince Polo jest akurat popularne w niektórych krajach Zachodu. Na Islandii od wielu lat jest to, a przynajmniej był, najpopularniejszy batonik bijący rekordy sprzedaży.
Odpisz
10 listopada 2020, 12:03
@Nanook: O Islandii wiedziałem
Odpisz
10 listopada 2020, 11:38
Właśnie tak należy myśleć opie ...j z jakąś colą czy innym gównem tylko pryncypałki
Odpisz
10 listopada 2020, 11:31
Oni to jedzą na obiad.
Odpisz