Stany to nie Polska, tam jest:
- inna kultura
- inne pobudki do strajków, protestów
- inne prawo (chociażby łatwy dostęp do broni palnej, w zależności od stanu, ale tak ogólnie znacznie łatwiejszy niż w Polsce)
- kompletnie inna sytuacja
@jejaplxiaomi: Dla mnie to obydwie skrajności to patologia którą powinno się potępiać. Nie ważne czy Lewaki które wszędzie doszukują się nienawiści, czy Prawaki którzy za flagę LGBT zaczynają ci strzelać racami w okno.
Empika tam nie było to fake news. Faktem jest to że były tam barierki i to była prowokacja. Policja prowokowała co nie zmienia faktu że narodowcy nie powinni dać się sprowokować. Wina leży po obu stronach. Nie będę też bronił chuliganów - nie jestem lewakiem.
@CWIRRED: Zofia Sarnowska nie jest członkiem Antify. Jest to wieloletni troll, który już wielokrotnie rozpowszechniał różne nieprawdziwe informacje. Teraz po prostu zmienił sobie nazwę i awatar na twitterze, żeby podawać się za Antifę. Jeszcze 2 dni temu, 10 listopada, ten troll z kolei atakował strajkujące kobiety nazywając je nazistowskimi aborcjonistkami.
Tu można więcej o tym przeczytać:
fakenews. pl/spoleczenstwo/antifa-przyznaje-sie-do-prowokacji-na-marszu-niepodleglosci-to-fake-news/
@Leishh: Fakt tyle razy było prostowane dla lewicy że to prowokacja była ale ja wiem że mam racje i wy to też wiecie tylko się przyznać nie umiecie bo faszystów z Antify popieracie
Właśnie miałam napisać, że nic tylko pluć się potrafisz, a nawet dowodów pokazać nie potrafisz. Skoro wiesz, że za nic w świecie nie uwierzymy, to po dalej w to brniesz? Nudzi ci się?
@JaBezTrybu: słaba prowokacja, gość miał szalik Legi i maskę Jagiellonii żaden kibic by tak nie ubrał z widomych względów, podpalony pustostan i kamera TVN tuż obok. Od rac napewno sie je zapaliło bo skoro mieszkanie bylo puste to nie sie co zapalić wiec musiało byc przygotowane wcześniej cos w środku co spowodowało pożar
1. To nie był pustostan
2. Skąd wiesz, że to akurat kamera tvn? gdzieś to widać na zdjęciach, czy jest to po prostu zwykła kamera, której obecność można przecież wytłumaczyć tym, że z balkonu jest dobry widok na marsz
Ej bo u mnie była taka sytuacja że przyjechała jakaś rodzina z afryki i mówią że ten dom im sie podoba i pytają czy oddamy a mój stary mówi że nie oddamy bo to nasze i matka z afryki sie wpie....iła do domu weszła do kuchni i stary ją wypie....ił i dzieci zaczeły płakać ryczeć i ich matka biła ich po głowach i potem poszli do sąsiadów
słyszałem że Wielki Wódz Mati II Mocny szykuje wieksze siły wzmagajać rekrutacaje oraz podpisuje kontrakty z Ukrainskimi bojówkami aby zadać potęźny cios wrogim siłom na nastepnym marszu
Kiedy chcesz normalnie świętować polską niepodległość, ale coś ci się poj...ło i podpalasz Polakom mieszkania, bijesz się z polską policją i próbujesz nieudolnie spalić bankomat.
Komentarze
Odśwież29 marca 2021, 17:37
300 Sebixów zostało rannych a 400 wzięto w jasyr
Pozostała 100 Sebixów:
Odpisz
12 listopada 2020, 13:29
Ok dziś już wiem że skrajne prawaki są bardziej toksyczni od skrajnych lewaków
Odpisz
12 listopada 2020, 13:30
@jejaplxiaomi: no jak widać nie za bardzo
Odpisz
12 listopada 2020, 13:32
tu nawet nie było skrajnych lewaków, więc tak XD
Odpisz
12 listopada 2020, 13:33
@Leishh: popatrz co było w Stanach, no właśnie
Odpisz
12 listopada 2020, 13:36
Stany to nie Polska, tam jest:
- inna kultura
- inne pobudki do strajków, protestów
- inne prawo (chociażby łatwy dostęp do broni palnej, w zależności od stanu, ale tak ogólnie znacznie łatwiejszy niż w Polsce)
- kompletnie inna sytuacja
Odpisz
12 listopada 2020, 13:37
Poza tym, no właśnie, mówimy teraz o zajściach na wczorajszym Marszu Niepodległości, a nie o tym, co działo się jakiś czas temu w USA
Odpisz
12 listopada 2020, 14:02
niezbyt mnie obchodzą stany
Wszyscy się tym tak jarają ale w sumie to ja mam wyj...ne na to
Odpisz
12 listopada 2020, 14:07
@jejaplxiaomi: nie Ty jedyna
Odpisz
12 listopada 2020, 15:01
@wikto4: muszę cię zasmucić
Jestem chłopakiem
Odpisz
12 listopada 2020, 16:00
@jejaplxiaomi: skąd niby sebixy i Maryny są prawakami
Odpisz
12 listopada 2020, 18:32
bo mają poglądy prawicowe? Widziałeś kiedyś sebiksa który nie ma nic do gejów, ani innych religii czy tym podobnych?
Prawacy są właśnie konserwatywni
Odpisz
13 listopada 2020, 08:59
@jejaplxiaomi: autokorekta sorry byczq
Odpisz
17 listopada 2020, 12:19
@jejaplxiaomi: Lewak......
Odpisz
17 listopada 2020, 12:32
@ProrokRadius: xD
Musiał taki przyjść
Co wyzwie od lewaków bez powodu
Odpisz
17 listopada 2020, 12:43
@ProrokRadius: jestem centrystą xD
Odpisz
19 listopada 2020, 00:24
@jejaplxiaomi: Dla mnie to obydwie skrajności to patologia którą powinno się potępiać. Nie ważne czy Lewaki które wszędzie doszukują się nienawiści, czy Prawaki którzy za flagę LGBT zaczynają ci strzelać racami w okno.
Odpisz
12 listopada 2020, 10:10
Empika tam nie było to fake news. Faktem jest to że były tam barierki i to była prowokacja. Policja prowokowała co nie zmienia faktu że narodowcy nie powinni dać się sprowokować. Wina leży po obu stronach. Nie będę też bronił chuliganów - nie jestem lewakiem.
Odpisz
12 listopada 2020, 11:57
@CWIRRED: Do tego antifa przyznała się do prowokacji.
Odpisz
12 listopada 2020, 12:08
@CWIRRED: no i git
Odpisz
12 listopada 2020, 12:12
@CWIRRED: A Lewica dalej bedzie manipulować
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2020, 12:15
@CWIRRED: Zofia Sarnowska nie jest członkiem Antify. Jest to wieloletni troll, który już wielokrotnie rozpowszechniał różne nieprawdziwe informacje. Teraz po prostu zmienił sobie nazwę i awatar na twitterze, żeby podawać się za Antifę. Jeszcze 2 dni temu, 10 listopada, ten troll z kolei atakował strajkujące kobiety nazywając je nazistowskimi aborcjonistkami.
Tu można więcej o tym przeczytać:
fakenews. pl/spoleczenstwo/antifa-przyznaje-sie-do-prowokacji-na-marszu-niepodleglosci-to-fake-news/
Odpisz
12 listopada 2020, 16:18
@CWIRRED: A to jest prawdziwy post Antify
Odpisz
12 listopada 2020, 17:06
@CWIRRED: lewica nie broni chuligaństwa, podobnie jak prawica. Chuligaństwa bronią karyny
Odpisz
13 listopada 2020, 05:55
każdy bardziej ogarnięty wie że to prowokacja antify bo z tego słyną i z tego się utrzymaj oraz jest ku temu kilka przesłanek że to oni
Odpisz
13 listopada 2020, 11:03
tyle razy to było prostowane a ty dalej w to brniesz
po części podziwiam za upór xDDD
Odpisz
Edytowano - 13 listopada 2020, 11:34
@Leishh: Fakt tyle razy było prostowane dla lewicy że to prowokacja była ale ja wiem że mam racje i wy to też wiecie tylko się przyznać nie umiecie bo faszystów z Antify popieracie
Odpisz
13 listopada 2020, 11:38
no co ja mogę powiedzieć no
gwóźdź w mózgu XD
Odpisz
13 listopada 2020, 11:39
@Leishh: to sobie go wyjmij i zobacz na dowody jakie na ten temat są
Odpisz
13 listopada 2020, 11:40
no jak na razie nie pokazałeś żadnych dowodów oprócz fejkowego konta xD
Odpisz
13 listopada 2020, 11:42
Właśnie miałam napisać, że nic tylko pluć się potrafisz, a nawet dowodów pokazać nie potrafisz. Skoro wiesz, że za nic w świecie nie uwierzymy, to po dalej w to brniesz? Nudzi ci się?
Odpisz
13 listopada 2020, 11:52
@JaBezTrybu: słaba prowokacja, gość miał szalik Legi i maskę Jagiellonii żaden kibic by tak nie ubrał z widomych względów, podpalony pustostan i kamera TVN tuż obok. Od rac napewno sie je zapaliło bo skoro mieszkanie bylo puste to nie sie co zapalić wiec musiało byc przygotowane wcześniej cos w środku co spowodowało pożar
Odpisz
13 listopada 2020, 11:55
To nie był pustostan. Już tyle newsów było na temat tego, że to nie był pustostan, a ty dalej myślisz, że to był pustostan.
Odpisz
13 listopada 2020, 11:57
@JaBezTrybu: to był pustostan, juz tyle było informacji że to pustostan a ty dalej myślisz że to nie pustostan. No XD
Odpisz
13 listopada 2020, 11:57
1. To nie był pustostan
2. Skąd wiesz, że to akurat kamera tvn? gdzieś to widać na zdjęciach, czy jest to po prostu zwykła kamera, której obecność można przecież wytłumaczyć tym, że z balkonu jest dobry widok na marsz
Odpisz
13 listopada 2020, 11:58
to była pracowania jakiegoś typa xd
to, że tam akurat nie mieszka, to nie znaczy, że nie ma tam swoich rzeczy
Odpisz
13 listopada 2020, 11:59
Jasne, i co jeszcze, gruszki na wierzbie? Super dyskusja
Odpisz
13 listopada 2020, 12:04
@Leishh: XDD
Odpisz
13 listopada 2020, 12:11
@nightmare_fredbear: Lempart popiera chuliganów.
Odpisz
13 listopada 2020, 10:53
już usunęli tą bitwę z wikipedii :(
Odpisz
12 listopada 2020, 07:36
Cholibka, codziennie przechodziłem koło tego empika do szkoły
Odpisz
12 listopada 2020, 08:53
@kazdan480: Może przechodziłeś tam i jesteś świadkiem bitwy.
Odpisz
12 listopada 2020, 10:13
Teraz pandemia jest, nie chodziłem do szkoły, ale osoboście byłem w tym empiku
Odpisz
12 listopada 2020, 10:15
@kazdan480: Masz opowieść dla potomnych.
Odpisz
12 listopada 2020, 10:27
@kazdan480: Chodzisz do Zamoyskiego?
Odpisz
12 listopada 2020, 10:30
@Nanook: Tak
Odpisz
12 listopada 2020, 10:31
@Nanook: Czyżbym znalazł kolegę ze szkoły?
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2020, 10:32
@kazdan480: Ha, o krok bliżej do wystalkowania jejaka. Ze Śródmieścia chodziłeś z buta czy tramwajem podjeżdżałeś?
Nie, ja to już na UW od dawna jestem. A do liceum chodziłem do Frycza-Modrzewskiego.
Odpisz
12 listopada 2020, 10:36
@Nanook: Fajnie mieszkać od stolicy 112 km na jakimś zadupiu liczącym 442 osoby. Nikt mnie nie wystalkuje.
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2020, 10:40
@Nanook: Jechałem autobusami pks Grójec z jakiejś dziury, potem na p+r aleji krakowskiej do tramwaju się przesiadałem
Odpisz
12 listopada 2020, 11:29
@kazdan480: kurde zazdro, też bym chciała mieszkać w Warszawie/blisko Warszawy
Odpisz
12 listopada 2020, 20:11
@kazdan480: Przepraszam że przerywam rozmowy, ale czy mnie oczy nie mylą? Kazdan, czy ty masz Alexandra Hamiltona na profilowym?
Odpisz
12 listopada 2020, 21:44
@CookieKitty: tak
Odpisz
12 listopada 2020, 20:48
Gdzie można znaleźć tą stronę ?
Odpisz
12 listopada 2020, 14:15
Niestety usunięto z wikipedii
Odpisz
12 listopada 2020, 12:49
To co tam się odpi.....ało to ja nawet nie
Odpisz
12 listopada 2020, 12:38
Ogólnie pozdro MlodyKamil96 za usunięcie komentarza bo ktoś wyprowadził z błędu i nie było już co powiedzieć XDD
No tak, ale "lewacka manipulacja"
Odpisz
12 listopada 2020, 10:36
Ej bo u mnie była taka sytuacja że przyjechała jakaś rodzina z afryki i mówią że ten dom im sie podoba i pytają czy oddamy a mój stary mówi że nie oddamy bo to nasze i matka z afryki sie wpie....iła do domu weszła do kuchni i stary ją wypie....ił i dzieci zaczeły płakać ryczeć i ich matka biła ich po głowach i potem poszli do sąsiadów
Odpisz
12 listopada 2020, 10:44
@Nikodem8378: a potem przyszedł kierowca autobusu i zaczął klaskać
Odpisz
12 listopada 2020, 11:47
@Leishh: chłopie a wiesz co ona w kuchni zrobiła? Chciała wziąść mąke i cukier i herbate
Odpisz
12 listopada 2020, 11:43
słyszałem że Wielki Wódz Mati II Mocny szykuje wieksze siły wzmagajać rekrutacaje oraz podpisuje kontrakty z Ukrainskimi bojówkami aby zadać potęźny cios wrogim siłom na nastepnym marszu
Odpisz
12 listopada 2020, 11:35
Ktoś da zdjęcie Matiego II Mocnego???
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2020, 11:00
this is so sad :(
Odpisz
12 listopada 2020, 10:30
Niestety usunęli
Odpisz
12 listopada 2020, 10:29
Kiedy chcesz normalnie świętować polską niepodległość, ale coś ci się poj...ło i podpalasz Polakom mieszkania, bijesz się z polską policją i próbujesz nieudolnie spalić bankomat.
Odpisz