Wybacz mi, moje dziecię. Na zawsze będziesz w sercu moim i fanów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Z klasą się trzeba urodzić
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Ładne rzeczy
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 grudnia 2021, 09:17
Fani glithtale zrozumieją
Odpisz
26 listopada 2020, 09:38
Gdzieś w połowie „Rzeczy" z 2011 zginął typ z miotaczem ognia, który był fajniejszy od głównej bochaterki
F
Odpisz
12 listopada 2020, 17:13
No chyba, że nazywasz się Araki. Wtedy nie czujesz współczucia.
Odpisz
18 listopada 2020, 16:14
@PrequelFan: Albo Hajime Isayama.
Chociaż nie, Araki lepiej zna się na mordowaniu swoich postaci
Odpisz
18 listopada 2020, 17:08
@PrequelFan: weź, wczoraj właśnie drugi raz musiałam oglądać śmierć ulubionej postaci bo znajomej pokazuję jojo i z nią to oglądam
Odpisz
18 listopada 2020, 17:09
@Leishh: Z ciekawości zapytam. Jaka to postać? Chyba że nie chcesz przez przypadek komuś zaspoilerować
Odpisz
18 listopada 2020, 17:31
@Leishh: napisz najpierw z którego partu, potem wpisz jakieś random owe literki i gdzieś pośrodku daj nazwę postaci, żeby nikomu nie zaspoilerować
Odpisz
18 listopada 2020, 17:32
@Magda6315: Dobra myśl.
Odpisz
Edytowano - 19 listopada 2020, 07:52
@PrequelFan: <spoiler na dole jak spojrzysz to twoja wina lmao>
ten co wisienki liże
Odpisz
19 listopada 2020, 08:20
@Leishh: Oj, poryczałem się na tym.
Odpisz
19 listopada 2020, 08:27
@PrequelFan: mi nadal lecą łzy kiedy o tym pomyślę :((
Odpisz
19 listopada 2020, 13:50
@Leishh: Po obejrzeniu odcinka tego samego dnia wieczorem wypłakałam się w łóżku, nie wiem kiedy zasnęłam. Kilka następnych nocy też tak spędziłam. Jak ktoś ma sposób na pogodzenie się z tym to zachęcam do podzielenia się, bo wciąż mi się to zdarza.
Odpisz
19 listopada 2020, 13:57
@Magda6315: ja oglądam memy i po jakimś czasie się godzę z tym
poza tym lubię sobie wyobrażać, że jest szczęśliwy w życiu po śmierci
Odpisz
19 listopada 2020, 13:59
@Magda6315: Godzę się ze śmiercią postaci. Nie miałem na to wpływu. Muszę przeżyć bez niej.
Odpisz
19 listopada 2020, 15:34
@Leishh: Dziękować, dobry człowiek
Odpisz
19 listopada 2020, 15:35
@PrequelFan: Tobie też Dziękować, dobry człowiek.
Odpisz
19 listopada 2020, 10:52
Jak się nazywa ten facet? Zdaję mi się ze to jest ten pomocnik Murphy'ego z Książe w Nowym Jorku.
Odpisz
19 listopada 2020, 07:21
I wtedy jak Wamuu odchodził w cień na Cezara spadł k...a kamień
Odpisz
12 listopada 2020, 17:00
dla mnie najciekawszy zwrot akcji byłby gdyby główny bohater umarł i jego rolę przejął ktoś drugoplanowy.
Odpisz
12 listopada 2020, 17:02
to byłoby bez sensu
Po co wtedy z głównego bohatera robić głównego bohatera?
Odpisz
12 listopada 2020, 17:04
bo on dałby ludziom ideę i inspirację, a po śmierci zostałby męczennikiem i podniósłby ludzi do działania
Odpisz
12 listopada 2020, 17:24
To by było zaj*biste, ale trzeba by było naprawdę dobrze to zrobić
Odpisz
12 listopada 2020, 17:24
@Landark: Postaram się, nie wiem czy wyjdzie ale się postaram
Odpisz
18 listopada 2020, 16:10
Danganronpa V3: Killing Harmony
Odpisz
18 listopada 2020, 16:17
Chciałbym coś polecić, ale samo podanie tytułu w takiej sytuacji to spoiler :v
Odpisz
18 listopada 2020, 16:31
Red Dead Redemption II polecam
Odpisz
18 listopada 2020, 16:35
@Quackmore: Rozważałem zakup, ale nie lubię klimatu
Odpisz
18 listopada 2020, 16:37
To komuś ukradnij.
Odpisz
18 listopada 2020, 16:37
@zxcvbnmmm: Ta gra mi nie podchodzi akurat
Odpisz
18 listopada 2020, 16:39
@Quackmore: Powiedziałem, że nie podoba mi się klimat gry, a nie cena
Odpisz
18 listopada 2020, 16:52
Nie zaprzeczyłem.
Odpisz
18 listopada 2020, 18:12
Było prawie dwa tysiące lat temu, Nowy Testament
Odpisz
18 listopada 2020, 18:15
@rydwan123: No tak to się akurat zgadza
Odpisz
18 listopada 2020, 20:16
podeślij linka jak skończysz
Odpisz
18 listopada 2020, 20:20
@Rddxrete: To może potrwać parę lat ale ok, link do Wattpada mógłbym podać już teraz ale będę musiał przepisać całkiem od nowa, bo to co pisałem w tamtym wieku to jest żenada
Odpisz
18 listopada 2020, 20:22
haha moje konto to także kopalnia cringu, nie jesteś jedyny. I skąd ja znam to pisanie przez lata... sama od 5 lat tworzę ff z jednego fandomu
Odpisz
18 listopada 2020, 20:27
@Rddxrete: Teraz już się poprawiłem i nie piszę takich bezsensownych dialogów, jak chcesz i tak mogę wysłac link, bo moje dwa inne opowiadania są ok i dzieją się w tym samym uniwersum
Odpisz
18 listopada 2020, 21:05
a dawaj, co mi szkodzi
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2020, 20:20
W 99% moich pomysłów główny bohater umiera na końcu, razem ze swoją rodziną i niektórymi przyjaciółmi. Kocham tragizm ok?
Odpisz
18 listopada 2020, 20:18
Pov: Nazywasz się k...a J. K. Rowling i właśnie masz na oku najlepszego nauczyciela, najlepszego ojca chrzestnego i jednego z pary najlepszych bliźniaków w młodzieżowych cholera seriach
Odpisz
18 listopada 2020, 17:58
POV: Nazywasz się Rick Riordan
Odpisz
18 listopada 2020, 17:02
Ciekawe, czy Bóg w Biblii czuł się podobnie, zsyłając plagi, topiąc ludzi i wysyłając własnego Syna na samobójczą misję
Odpisz
12 listopada 2020, 16:54
Nigdy tak nie miałem. Planowałem śmierć głównej postaci, ale była za bardzo edgy
Odpisz
12 listopada 2020, 16:52
Rel, Eden (*)
Odpisz