Ciekawe, jak to się dalej potoczy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przypałowo
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Można, tylko trzeba wstawać rano
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie są aż takie pyszne
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 listopada 2020, 17:45
Chyba każdy uważa, że idealny wynik to 100% na niego.
Odpisz
13 listopada 2020, 16:09
Rylko 1% dla Bidena dodaj
Odpisz
13 listopada 2020, 08:41
Ten moment, kiedy 'muricanie wolą dziada z demencją niż ciebie.
Odpisz
13 listopada 2020, 08:56
@starmagedon: nie tylko z demencją https://www.youtube.com/watch?v=1z2cfIamvAI
Odpisz
13 listopada 2020, 08:53
raczej wyniki wyborów dla każdego
Odpisz
13 listopada 2020, 16:06
@HusariaTV: co xd
Odpisz
13 listopada 2020, 16:34
@HusariaTV: No sory ale wybory były demokratyczne, więc jeśli większość zagłosowała na bidena to chyba jednak nie dla każdego, chyba że bidenowców zamkniemy w domach na czas wyborów, wtedy to jest wynik dla każdego
Odpisz