memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
26 stycznia 2021, 12:28
to powinni puszczac na szkolnych dyskotekach a nie jakies cringowe piosenki xd
Odpisz
17 listopada 2020, 14:00
Mocny towar
17 listopada 2020, 10:53
ta muzyczka zawsze daje mi zycue
17 listopada 2020, 09:57
Ta muzyka
13 listopada 2020, 10:19
A co do spalania magnezu, robiliśmy ten eksperyment na lekcji i chłop (kolega z klasy) podłogę podpalił przypadkiem. (została tylko mała, czarna dziura w wykładzinie)
16 listopada 2020, 22:40
@noHej49: mi się raz zdarzyło wypalić ławkę kwasem (stężony H2SO4) xddd
Edytowano - 16 listopada 2020, 23:56
@Embar: moja koleżanka wylała taki na stół i nasze notatki w liceum podczas miareczkowania, bo korek był zepsuty
16 listopada 2020, 23:31
Lubię te filmy od chemii, bo są ciekawe. NO I TA MUZYCZKA Dosłownie dyskoteka się robi w sali chemicznej
Edytowano - 16 listopada 2020, 22:32
Miałem też coś podobnego na fizyce. Muzyczka była inna, mniej memiczna, ale też fajna
16 listopada 2020, 21:54
ktoś : endgame to najlepszy crossover ja:
16 listopada 2020, 21:36
Kochana ta muzyka z chemii. Mam wesołe wspomnienia
16 listopada 2020, 21:21
Jak tylko słyszę tą muzykę to mi ta j...na głupia k...a od chemii przed oczami wyskakuje najgorsza pie....ona pi..a w szkole
16 listopada 2020, 21:03
Pani puszczała nam takie filmiki (z tą fajną muzyczka) na lekcjach
16 listopada 2020, 21:02
O takie memy niewiele robiłem
13 listopada 2020, 10:17
Tęsknie za tą muzyczką xd
13 listopada 2020, 14:04
@noHej49: z czego to bo chyba to kojarzę
13 listopada 2020, 22:40
Z lekcji chemii 7 i 8 klasa
16 listopada 2020, 21:01
@noHej49:
16 listopada 2020, 20:52
Miałem to niedawno xd
16 listopada 2020, 20:14
muzyczka najlepsza
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież26 stycznia 2021, 12:28
to powinni puszczac na szkolnych dyskotekach a nie jakies cringowe piosenki xd
Odpisz
17 listopada 2020, 14:00
Mocny towar
Odpisz
17 listopada 2020, 10:53
ta muzyczka zawsze daje mi zycue
Odpisz
17 listopada 2020, 09:57
Ta muzyka
Odpisz
13 listopada 2020, 10:19
A co do spalania magnezu, robiliśmy ten eksperyment na lekcji i chłop (kolega z klasy) podłogę podpalił przypadkiem. (została tylko mała, czarna dziura w wykładzinie)
Odpisz
16 listopada 2020, 22:40
@noHej49: mi się raz zdarzyło wypalić ławkę kwasem (stężony H2SO4) xddd
Odpisz
Edytowano - 16 listopada 2020, 23:56
@Embar: moja koleżanka wylała taki na stół i nasze notatki w liceum podczas miareczkowania, bo korek był zepsuty
Odpisz
16 listopada 2020, 23:31
Lubię te filmy od chemii, bo są ciekawe.
NO I TA MUZYCZKA
Dosłownie dyskoteka się robi w sali chemicznej
Odpisz
Edytowano - 16 listopada 2020, 22:32
Miałem też coś podobnego na fizyce. Muzyczka była inna, mniej memiczna, ale też fajna
Odpisz
16 listopada 2020, 21:54
ktoś : endgame to najlepszy crossover
ja:
Odpisz
16 listopada 2020, 21:36
Kochana ta muzyka z chemii. Mam wesołe wspomnienia
Odpisz
16 listopada 2020, 21:21
Jak tylko słyszę tą muzykę to mi ta j...na głupia k...a od chemii przed oczami wyskakuje najgorsza pie....ona pi..a w szkole
Odpisz
16 listopada 2020, 21:03
Pani puszczała nam takie filmiki (z tą fajną muzyczka) na lekcjach
Odpisz
16 listopada 2020, 21:02
O takie memy niewiele robiłem
Odpisz
13 listopada 2020, 10:17
Tęsknie za tą muzyczką xd
Odpisz
13 listopada 2020, 14:04
@noHej49: z czego to bo chyba to kojarzę
Odpisz
13 listopada 2020, 22:40
Z lekcji chemii 7 i 8 klasa
Odpisz
16 listopada 2020, 21:01
@noHej49:
Odpisz
16 listopada 2020, 20:52
Miałem to niedawno xd
Odpisz
16 listopada 2020, 20:14
muzyczka najlepsza
Odpisz