Nadal masz ochotę na watę cukrową, barbarzyńco?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pilne
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Dobrze czasem się oderwać
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 grudnia 2020, 12:33
pamiętam jak na otpustach był taki pan co robił watę cukrową na miejscu! Z cukru więc tamta byłą wege
Odpisz
15 listopada 2020, 23:56
Odpisz
16 listopada 2020, 09:35
@LegendarnyKolegaOdLinkow: nie, on umarł xD
Odpisz
17 listopada 2020, 00:17
@jejaplxiaomi: z powodu poważnych obrażeń
Odpisz
16 listopada 2020, 08:58
Co do tytułu to tak nawet bardziej
Odpisz
13 listopada 2020, 12:38
Było, ale 9 lat temu https://memy.jeja.pl/9293,wata-cukrowa.html
Odpisz
14 listopada 2020, 23:59
@Metiw: Wybacz. 9 lat temu to mnie na tej stronie nie było.
Odpisz
15 listopada 2020, 21:32
@Modern_Asassin: Wybacz, niektórych obecnych na tej stornie 9 lat temu nie było na świecie...
Odpisz
15 listopada 2020, 23:01
ja już byłem na szczęście
Odpisz
16 listopada 2020, 07:47
Ja 9 lat temu miałem 2 lata
Odpisz
16 listopada 2020, 08:02
ten kom ma więcej lików niż moje memy
Odpisz
15 listopada 2020, 21:56
A można smakową?
Odpisz
15 listopada 2020, 22:03
@Figarus: ja raz jadłem taką z marihunaen
Odpisz
15 listopada 2020, 22:02
nie lubię waty cukrowej
Odpisz
15 listopada 2020, 21:53
Tak, wciąż, ponieważ gdy jest zachmurzenie - nie mogę w nocy patrzeć na gwiazdy.
Chociaż, wtedy jest ciemniej.
I tak zazwyczaj nie jadam waty cukrowej, więc mi to obojętne.
Odpisz
15 listopada 2020, 21:09
Tak wciąż mam ochotę na watę cukrową
Odpisz
13 listopada 2020, 15:17
Taki jest krąg życia
Odpisz
13 listopada 2020, 11:53
Przyszedłem się tu śmiać a nie płakać...
Odpisz
13 listopada 2020, 12:26
to jest śmieszne wiec nie wiem o co ci chodzi
Odpisz
13 listopada 2020, 12:29
@MatjeGg21: tyyyyy bezdusznikuuuu!
Odpisz
13 listopada 2020, 12:49
Yes
Odpisz
13 listopada 2020, 12:32
Odpisz
13 listopada 2020, 12:25
Śmieszne
Odpisz