Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar paullaOwO

3 grudnia 2020, 12:33

pamiętam jak na otpustach był taki pan co robił watę cukrową na miejscu! Z cukru więc tamta byłą wege

Avatar LegendarnyKolegaOdLinkow

15 listopada 2020, 23:56

Avatar jejaplxiaomi

16 listopada 2020, 09:35

@LegendarnyKolegaOdLinkow: nie, on umarł xD

Avatar Peroczek

17 listopada 2020, 00:17

@jejaplxiaomi: z powodu poważnych obrażeń

Avatar
Konto usunięte

16 listopada 2020, 08:58

Co do tytułu to tak nawet bardziej

Avatar Metiw

13 listopada 2020, 12:38

Avatar Modern_Asassin

14 listopada 2020, 23:59

@Metiw: Wybacz. 9 lat temu to mnie na tej stronie nie było.

Avatar
JejakZeWsi2

15 listopada 2020, 21:32

@Modern_Asassin: Wybacz, niektórych obecnych na tej stornie 9 lat temu nie było na świecie...

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2020, 23:01

ja już byłem na szczęście

Avatar PieselWojownik

16 listopada 2020, 07:47

Ja 9 lat temu miałem 2 lata

Avatar Maciek1348

16 listopada 2020, 08:02

ten kom ma więcej lików niż moje memy

Avatar Figarus

15 listopada 2020, 21:56

A można smakową?

Avatar miesny_budyn

15 listopada 2020, 22:03

@Figarus: ja raz jadłem taką z marihunaen

Avatar miesny_budyn

15 listopada 2020, 22:02

nie lubię waty cukrowej

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2020, 21:53

Tak, wciąż, ponieważ gdy jest zachmurzenie - nie mogę w nocy patrzeć na gwiazdy.
Chociaż, wtedy jest ciemniej.
I tak zazwyczaj nie jadam waty cukrowej, więc mi to obojętne.

Avatar cos_ktos

15 listopada 2020, 21:09

Tak wciąż mam ochotę na watę cukrową

Avatar Kapichu

13 listopada 2020, 15:17

Taki jest krąg życia

Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2020, 11:53

Przyszedłem się tu śmiać a nie płakać...

Avatar MatjeGg21

13 listopada 2020, 12:26

to jest śmieszne wiec nie wiem o co ci chodzi

Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2020, 12:29

@MatjeGg21: tyyyyy bezdusznikuuuu!

Avatar MatjeGg21

13 listopada 2020, 12:49

Yes

Avatar WielkiMoffPoppns

13 listopada 2020, 12:32

Avatar minom321

13 listopada 2020, 12:25

Śmieszne

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Pilne

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Dobrze czasem się oderwać

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka