Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Nanook

17 listopada 2020, 19:15

Techno to nie muzyka, techno to życie

Avatar Kebasa_z_mema

18 listopada 2020, 09:10

@Nanook: boi

Avatar Jestem_fajny

27 kwietnia 2021, 12:24

@Nanook: Lubię techno, ale nie jest to mój ulubiony styl muzyczny

Avatar toster77

17 listopada 2020, 19:09

A przedtem było czym? Odgłosami godowymi waleni?

Avatar Peroczek

18 listopada 2020, 01:18

@toster77: wibracjami powietrza

Avatar kapix500

19 listopada 2020, 08:49

@toster77: rytmicznym dźwiękiem

Avatar Peroczek

20 listopada 2020, 02:25

@kapix500: nie widzę różnicy

Avatar NesquikBoi

17 listopada 2020, 22:03

jestes muzyka techno

Avatar janekelo

18 listopada 2020, 11:19

@NesquikBoi: teknoblejd

Avatar Boberek00

Edytowano - 13 listopada 2020, 16:57

To czym przez ten czas techno było?

Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2020, 17:04

@Boberek00: po prostu zbiorowiskiem dźwięków pewnie

Avatar Sebzer

13 listopada 2020, 20:11

@Boberek00: chodzi o to ze dużo osób mói ze techno to nie mizyka, nikt tego nie słucha i ogólnie twierdzi sie ze to gówno a nie muzyka. A co sąd ma do tego to nie wiem xd

Avatar Gurdzio56

17 listopada 2020, 18:17

@Sebzer: Znalazłem ten artykuł i tam rozchodziło się głównie o podatki ze sprzedaży biletów. W Niemczech od wydarzeń rozrywkowych płaci się podatek VAT w wysokości 19%, a od wydarzeń kulturowych tylko 7%. I rozchodziło się o to że DJ na takim 'wydarzeniu' nie odtwarza po prostu utworów tylko tworzy z nich unikatowe kompozycje, no i że to właśnie dla muzyki ludzie przychodzą do klubów.

Avatar Sebzer

17 listopada 2020, 18:48

@Gurdzio56: już usłyszałem o tym wczoraj na planecie faktów ale spoko bk ty podałeś z procentami a pf tak ogólnie powiedział 👍

Avatar ALKATRAZ

17 listopada 2020, 18:48

Ja właśnie lubię techno

Avatar Courtney

13 listopada 2020, 16:55

no a nie?

Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2020, 16:55

@Courtney: ale że k...a sąd musiał rozstrzygać to xd

Avatar TortoiseGamer1

13 listopada 2020, 17:59

pisze sie xD albo XD

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 13 listopada 2020, 18:01

@TortoiseGamer1: nie będzie mi jakiś ...j mówił, jak mam pisać, jak zechcę, to będę nawet pisać Xd i nikt mi k...a nie zabroni

Avatar TortoiseGamer1

13 listopada 2020, 19:05

tak zacenzurowałeś drugie słowo że nwm co masz na myśli pisząc... j

Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2020, 19:07

@TortoiseGamer1: to nie ja cenzuruję, tylko jeja. gdybym ja miało zacenzurować samo, to bym napisało "ch*j"

Avatar Kapichu

14 listopada 2020, 00:53

@TortoiseGamer1: już Xd wygląda lepiej niż ku*wa xD bo co to w ogóle jest, dla mnie wygląda to jak koleś któremu szczęke wyj**ało

Avatar TortoiseGamer1

15 listopada 2020, 16:24

@Kapichu: xD to śmiejący sie emotikon a xd lub Xd wygląda jakby sie męczyło nad podniesieniem języka do góry

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Dobrze czasem się oderwać

Drewniany kominek

Co to takiego?

Rel

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka