Zgubne skutki grania w gry komputerowe
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nigdy na to nie wpadną
Dobrze czasem się oderwać
Papierowa szkoła posting
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 lutego 2021, 14:49
ja grałem w tf2 i do teraz umiem robić double jumpa
Odpisz
16 listopada 2020, 11:48
Ja w dzieciństwie grałem w NFS most wanted, i nadal nie wiem czemu gonią mnie bagiety :_:
Odpisz
15 listopada 2020, 19:09
Brakuje mi starego dubbingu w Warcraft III :c
Odpisz
16 listopada 2020, 10:35
@Pandzianikki: Kiedy jeszcze Arthas brzmiał jak młody książę, a nie już taki nie całkiem młody.
Odpisz
15 listopada 2020, 18:56
Niewierni przełamali naszą obronę! Wznieś więcej zigguratów!
Odpisz
15 listopada 2020, 21:31
Beszczeszczą nasz Święty Gaj!
Wznieś więcej księżycowych studni.
Odpisz
Edytowano - 16 listopada 2020, 07:26
@BloodWarsKing: Atakują nasze miasto!!!
Trza nam więcej legowisk!
Odpisz
16 listopada 2020, 10:12
@Achtungsztyc: Oblegają nasze miasto!
Załóż więcej farm.
Odpisz
15 listopada 2020, 19:30
ZAWALIŁA SIĘ NASZA KOPALNIA ZŁOTA
Odpisz
13 listopada 2020, 22:44
Pamiętam jak grałam w takie gry, do dziś nie wiem co ja widziałam w tym interesującego
Odpisz
13 listopada 2020, 22:47
Prawie to samo jak clickery. Jedyny clicker który lubię szczerze to cookie clicker, pewnie tylko dlatego że były ciekawe sytułacje w tle.
Odpisz
Edytowano - 13 listopada 2020, 23:33
Część z nich podchodziło pod visual novels i miały minigry/łamigłówki, więc może to lubiłeś?
Odpisz
14 listopada 2020, 00:26
@Skleroza: Całkiem możliwe, że dlatego
Odpisz
13 listopada 2020, 23:47
Lubię gracz w Crysisa... To wyjaśnia dlaczego ludzie nie zwracają na mnie uwagi. Po prostu wszedłem w tryb maskowania i jeszcze zbugowałem go na nieskończoną energię i nikt mnie po prostu nie widzi.
Odpisz
13 listopada 2020, 23:13
Ja w dzieciństwie grałam w Mortal Kombat. Pewnie dlatego do dziś dostaję od ludzi wpie....
Odpisz
13 listopada 2020, 22:52
mordunio nie płacz mi tu tylko chodź na raida
ZA HORDE
Odpisz
15 listopada 2020, 18:56
@Sylvibe:
Odpisz