Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
No to posłuchane
Fajnie że odpowiedzieli
Pozdrawiam świetliki
Młodzi gniewni
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 14 listopada 2020, 15:18
mój nauczyciel od infy do typów co siedzieli w ostatniej ławce i przeszkadzali:
- chłopaki rozumiem że siedzenie w ostatniej ławce dodaje +10 do respektu, ale wy zajebiste chłopaki przenieście się do pierwszej bo gadacie strasznie i przeszkadzacie a zajebiste z was chłopaki. Więc przesiadacie się czy kartkówka za tydzień?
nie zapomnę tych słów
Odpisz
14 listopada 2020, 15:31
@Cheems_Kosmonauta: ogólnie to chyba u każdego prawie nauczyciele od informatyki są na czasie, bo są młodsi niż nauczyciele innych przedmiotów, a i jak jest się informatykiem to też trafia się na memy i inne takie i to ma też wpływ, pozostali nauczyciele nie są tak często w internecie bo ich zawód tego nie wymaga
Odpisz
14 listopada 2020, 16:44
@FrytekYT: - 10.
W mojej szkole nauczycielka od informatyki jest jedną z najstarszych
Odpisz
18 listopada 2020, 12:33
@KUBEKch_1: u mnie nauczyciel ma jakieś 55
Odpisz
18 listopada 2020, 12:46
@Cheems_Kosmonauta: Mój nauczyciel informatyki rzucał raczej teksty w stylu „jak przyjechaliście tu na piknik, to spieprzać do Mrągowa”
Odpisz
18 listopada 2020, 12:49
@Milordzina: U mnie 65 minimum
Odpisz
18 listopada 2020, 15:15
@FrytekYT: U mnie w liceum nauczyciel od informatyki ma 50-60 lat i większość mojej klasy go nie lubi lekko mówiąc.
Odpisz
20 listopada 2020, 13:31
@FrytekYT: u mnie pan od infy ma lat 30, jest zbokiem i na czasie
Odpisz
25 listopada 2020, 10:18
@FrytekYT: W podstawówce miałem nauczyciela od informatyki około 70lvl (poszedł gdy byłem w 7 klasie na emeryture) i też był trochę młodzieżowy. Non stop na lekcjach śmieszkował i się z nas śmiał (dosłownie lmao, nazywał mnie "hmmm" bo często tak odpowiadałem na pytania których niedosłyszałem)
Odpisz
18 listopada 2020, 13:11
CO to opaska antystatyczna? [______]
Odpisz
18 listopada 2020, 13:19
Człowiek jest naelektryzowany, takie coś się zaklada zeby przy montazu kompa nic nie jakby naelektryzowwac
Odpisz
18 listopada 2020, 14:06
ciało ludzkie się elektryzuje (czego napewno kiedyś doznałeś) i gdy przyłoży się np. palec do jakiejś większej powierzchni metalowej to następuje wyładowanie. Istnieje szansa że podczas naprawy komputera się naelektryzujesz i dotkniesz czegoś na płycie głównej po czym nastąpi wyładowanie. Wiele bardzo drobnych elementów nie będzie w stanie znieść tak dużego napięcia i się po prostu spali. Żeby tego uniknąć bardzo często stosuje się tą opaskę którą zakłada się na nadgarstek i takim kabelkiem łączy np. do kaloryfera czy innego odprowadzenia do uziemienia. Wtedy całe napięcie statyczne z twojego ciała zostaje odprowadzone a ty możesz bezpiecznie grzebać w komponentach peceta
Odpisz
18 listopada 2020, 15:25
@remigiuszkam8: ok dzięki
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2020, 17:19
ciało ludzkie działa na zasadzie kondensatora, zbiera ładunki i oddaje je w inne miejsca o przeciwnych ładunkach, możesz tego doświadczyć jak potrzesz wełnianymi skarpetkami o dywan algo w swetrze o koc, opaska antystatyczna zabiera te ładunki i oddaje do uziemienia, służy do ochrony elementów ekwipunku które naprawiasz i ma +10 do naprawiania ez
Odpisz
18 listopada 2020, 13:04
Co oznacza "m" na początku nazwy? Ja mam UTK i EUTK, "E" oznacza eksploatację.
Odpisz
18 listopada 2020, 13:30
@masisi: myślę że montaż bo np ja mam MiEUTK montaż i eksploatacja ...
Odpisz
14 listopada 2020, 17:46
Czwarta odpowiedź co nie?
Odpisz