Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar RobloxAlusiek

1 lutego 2024, 15:30

Nawet te które zagryzają niemowlęta?

Avatar P909355P

19 marca 2023, 13:40

Cziłała

Avatar RevLer

Edytowano - 27 listopada 2020, 14:54

Avatar
Konto usunięte

16 listopada 2020, 17:17

O nie, mem z psem! Nadchodzą osoby z AntyPsy! Czas na gównoburzę i tsunami czerwonych

Avatar
Konto usunięte

18 listopada 2020, 21:18

jakies urojenia

Avatar Nidia404

19 listopada 2020, 13:45


Wow, no patrze i póki co nie widzę gównoburzy. Choć sama mogłabym ją wywołać w końcu nie przepadam za psami ale póki trzymają się z daleka są mi obojętne...

Avatar rudymemiarz2077

22 listopada 2020, 23:24

@Nidia404: kojarzysz pojęcie "żart"?

Avatar Nidia404

23 listopada 2020, 16:05

@rudymemiarz2077:
Tak kojarzę, po prostu ja wzięłam to bardziej za sarkazm niż żart...

Avatar rudymemiarz2077

24 listopada 2020, 09:11

@Nidia404: ok

Avatar
Konto usunięte

16 listopada 2020, 17:16

Zdecydowanie się zgadzam, wszystkie psy są godne

Avatar
Konto usunięte

16 listopada 2020, 17:18

uroczy, twój?

Avatar
Konto usunięte

16 listopada 2020, 17:18

niestety nie a szkoda

Avatar
Konto usunięte

16 listopada 2020, 17:19

A masz jakiegoś? Ja mam

Avatar
Konto usunięte

16 listopada 2020, 17:21

mam wielkouchego

Avatar
Konto usunięte

16 listopada 2020, 17:23

uroczy

Avatar PieselWojownik

19 listopada 2020, 07:41

Uszatek

Avatar Czekoladson

19 listopada 2020, 08:07

@PieselWojownik: Ja za to mam takiego Pana

Avatar
Konto usunięte

19 listopada 2020, 08:26

@Czekoladson: fajowy

Avatar Werka_2003

19 listopada 2020, 12:36

Słodziak <3
A tu moja wredota, pewnie nieco starsza

Avatar
Konto usunięte

19 listopada 2020, 12:37

@Werka_2003: mój będzie miał 7 lat w przyszłym roku

Avatar Werka_2003

19 listopada 2020, 13:29

Mój ma 7 miesięcy, ale nie wygląda hahaha raczej na starszego.

Avatar Aszykana

19 listopada 2020, 08:25

WEEE w komiksach jak zwierze podniosło młot to stawało się zwierzęcą wersją thora WEEEE WEEEEE niezgodne z uniwersum WEEEE( a tak serio, tak rzeczywiście było. jakaś żaba podniosła kawałekmłotu thora i stała się thor frogiem i strzeże teraz central parku) ps. fajny komiks

Avatar darcus

19 listopada 2020, 12:04

@Aszykana: W zasadzie to stała się Throgiem.

Avatar
Konto usunięte

18 listopada 2020, 21:58

A, propo psów to pomocy bo mój mi usiadł na pufie i nie chce zejść, nie słucha się mnie, a nie chce jej siłą zrzucać, pomocy.
PS: Daisy (imię psa) nie powinna na niej siędzieć gdyż ma ostre pazurki.

Avatar Stulej4

18 listopada 2020, 21:32

Ludzie dyskutują, co lepsze: pies czy kot?
Ja tam wolę dziewczynę (najlepiej niską)

Avatar KolejnyFurryNaJeja

16 listopada 2020, 18:58

Ale reddit moment

Avatar Przyczajonyodkurzacz

16 listopada 2020, 17:23

Co do tytułu:
Kot Bożego raczej dałby radę

Avatar WielkiMoffPoppns

16 listopada 2020, 17:21

Tymczasem ja którego jedynym zwierzęciem jest brat

Avatar Oliwier256

16 listopada 2020, 17:18

Ponieważ to Labrathor

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Należy się za piękne oczy

Lekko nie będzie

Wielka przygoda

Cel namierzony

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka