Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ładne rzeczy
Przypałowo
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lutego 2022, 20:33
Mój telefon spadł z około kilkanaście jeśli nie więcej razy i wiele razy w niego waliłem
Z kilka.
Odpisz
27 kwietnia 2021, 11:42
ja mam jeszcze bez bo nowy ale będę miał wiem że nikogo to nie obchodzi
Odpisz
19 listopada 2020, 09:56
Noo
Odpisz
19 listopada 2020, 09:58
@MrFrytekPL: Jeszcze jak..
Odpisz
19 listopada 2020, 18:57
@MrFrytekPL: proszę przestać obgryzać paznokcie
Odpisz
19 listopada 2020, 22:53
@Konkii_16: nie..
Odpisz
19 listopada 2020, 18:55
Ja nosiłem bez etui i miałem porysowaną kamerkę tylną więc +100000
Odpisz
17 listopada 2020, 16:51
ale w etui jest brzydki
chyba ze przezroczyste
Odpisz
17 listopada 2020, 16:53
@NesquikBoi: przezroczyste się brudzi po jakimś czasie
Odpisz
17 listopada 2020, 16:53
@benben7: wtedy zmieniasz, kazde po czasie sie brudzi czy rysuje
Odpisz
17 listopada 2020, 17:51
@NesquikBoi: czarne etui z klapką master race
Odpisz
19 listopada 2020, 10:54
@NesquikBoi: Nie każde, to etui ma 2,5 lat
Odpisz
19 listopada 2020, 11:35
@NesquikBoi: Mnie tam się takie podoba, imo wcale nie szpeci telefonu..
Odpisz
17 listopada 2020, 18:32
Mój kolega ma twarde metalowe etui na telefon. Jak mnie walnął to krew mi poleciała z ust i nosa, a zęby mnie bolały przez 2 dni. (Nikt nie pytał).
Odpisz
18 listopada 2020, 22:49
Raz mój ziomeczek chciał pokazać, pancerność swojego etui, ale zamiast na etui spuścił telefon na szybkę. Można się domyślić co było dalej.
Odpisz
Edytowano - 19 listopada 2020, 07:43
@KUBEKch_1: Rozpieprzył telefon jak zgaduje.
Odpisz
19 listopada 2020, 10:28
dokładniej rozpieprzył szybkę, ale do takiego stopnia, że nic nie było na nim widać.
Odpisz
19 listopada 2020, 10:31
@KUBEKch_1: Czarny ekran? Tak to ekran się "wylał". To znaczy, że matryca się rozj...ła kompletnie.
Odpisz
17 listopada 2020, 20:23
Ja mam takie
Odpisz
18 listopada 2020, 21:07
@TheKotlet: gdzie kupiłeś?
Odpisz
18 listopada 2020, 23:50
@kamilowski2004: to jest chyba zwykle przezroczyste etui z naklejką
Odpisz
19 listopada 2020, 07:46
@TheKotlet: huawei y6 lub y5 co nie?
Odpisz
19 listopada 2020, 08:06
@knowany: no właśnie o naklejkę mi chodzi.
Odpisz
Edytowano - 19 listopada 2020, 09:15
@kamilowski2004: na allegro, ale była ostatnia sztuka którą kolezanka się ze mną podzieliła
a poza tym jest dużo ich na aliexpress
e: znalazłam identyczne
https://pl.aliexpress.com/item/1005001685351673.html
Odpisz
19 listopada 2020, 09:15
@Janek1312: microsoft lumia 650
Odpisz
18 listopada 2020, 21:50
Ja mam etui z klapką, podobne do tych co 40-latki noszą
BO KURNA WSZĘDZIE SĄ TO ETUI NA IPHONE'Y.
A nie chce mi się szukać w necie takiego na mój telefon
Odpisz
18 listopada 2020, 22:02
@BardzoOryginalnaNazwa: na mój telefon nawet takich nie ma, były tylko zwykłe czarne i przezroczyste a jako że mam niebeiski telefon a chciałam czarny to etui jets czarne
Odpisz
19 listopada 2020, 08:57
@BardzoOryginalnaNazwa: ja też
ale to głównie bo nie nosze szybki hartowanej a mam małą 3 letnią siostrę i ciągle mi uderza telefonem
Odpisz
18 listopada 2020, 21:52
Ja miałem dołączone etui do telefonu
Takie zwykłe gumowe, przeźroczyste, ale zawsze coś
Odpisz
18 listopada 2020, 23:05
Ja też. Motorola?
Odpisz
18 listopada 2020, 23:48
@Xx_pzoltek_xX: Ja też i Motorola
Odpisz
19 listopada 2020, 07:30
@Xx_pzoltek_xX: Xiaomi
Odpisz
19 listopada 2020, 08:55
Ja E6 Plus
Odpisz
19 listopada 2020, 07:18
Ja nie mógłbym mieć etui bo mam myphon hammer
Odpisz
17 listopada 2020, 16:55
Noszę bez etui, jedyne jakie uszkodzenia mam to ryski na ekranie bo na początku nosiłem telefon w jednej kieszeni co klucze
Odpisz
18 listopada 2020, 23:55
ja tam mam etui bo jestem takim szczęściarzem że po tygodniu telefon wypadł mi z kieszeni i musiałem wysyłać do naprawy bo coś się w środku stało i nie działała część aplikacji (nawet zegar był zepsuty) na szczęście miałem ubezpieczenie więc było za darmo
Odpisz
18 listopada 2020, 23:46
Mój ziomek żeby pokazać mi pancerniść jego etui rzucił nim na ok 20-30 metrów ostatecznie telefon wylądował w krzakach i szukaliśmy go pół godziny(nie nie mogliśmy zadzwonić bo miał wyłączony dzwonek) ale telefon był cały
Odpisz
18 listopada 2020, 23:04
no tak ogólnie to mam etui (nie case tylko takie z osłoną ekranu zamykane) i od uderzenia w tył telefonu poszła matryca i 270 zł poszło...
Odpisz
18 listopada 2020, 22:07
Etui psuje wygląd telefonu
Odpisz
18 listopada 2020, 22:30
@ALKATRAZ: nie wszystkie są np takie ze szkła wyglądają zajebiście, choć wszystkie etui strasznie pogrubiają
Odpisz
17 listopada 2020, 17:21
Na mój telefon nie ma etui
Odpisz
18 listopada 2020, 22:03
@dawid2n: jaki model?
Odpisz