Wtedy wkracza dzieciak z atakiem nieskończoności + nieskończoność
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Żartownisie
Ikony
Ładne rzeczy
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 stycznia 2024, 11:20
Rel
Odpisz
11 września 2022, 19:55
a ja mam nieskończoność nieskończoności 😎😎😎
Odpisz
26 lipca 2021, 23:54
Wkoncu apex
Odpisz
17 listopada 2020, 15:33
ej, ale to nie fair
skoro tak mamy się bawić to ja mam siłe nieskończoność nieskończoności
Odpisz
17 listopada 2020, 15:37
@Bartolinise: A więc jak tak, to ja mam nieskonczoność nieskonczoności plus 100
Odpisz
Edytowano - 17 listopada 2020, 15:40
@Zwykly_Zlodziej: ej ja sie tak nie bawie, ide do mamy, powiedziec ze osukujesz
Odpisz
17 listopada 2020, 15:41
@Zwykly_Zlodziej: ja z nieskończonością nieskończoności nieskończoności:
Odpisz
22 listopada 2020, 15:01
@Bartolinise: koniec gry
Odpisz
22 listopada 2020, 15:04
@LegendarnyKolegaOdLinkow: otóż nie, ja mam nieskończoność do potęgi nieskończonej razy nieskończoność plus nieskończoność
Odpisz
22 listopada 2020, 15:44
@Zwykly_Zlodziej: haha a ja mam zawse o jeden więcej nisz ty
Odpisz
22 listopada 2020, 15:44
ale ja mam zawsze o jeden więcej niż ty
Odpisz
22 listopada 2020, 22:36
@Soczystylosos: a ja mam 2 więcej niż ty!
Odpisz
23 listopada 2020, 07:42
@Peroczek: muszę się ulepszyć (dodaje sobie do tamtego co napisałem +10) co teraz?
Odpisz
23 listopada 2020, 08:08
@Peroczek: niemozliwe bo pseciez ja mam zawse o 1 więcej niż ty
Odpisz
23 listopada 2020, 08:10
@Soczystylosos: wjencej*, ale chuopaki mama zaraz pszyjdzie bo oszukujecie
Odpisz
23 listopada 2020, 08:20
@Algeriusz: ale to nie jest moja mama więc na mi nie moze nic powiedzec tylko moja mama moze
Odpisz
23 listopada 2020, 08:31
@Soczystylosos: no, ale powiedziala ze mamy zakoncyć tom zabawe, albo zadzwoni po inne matki
Odpisz
23 listopada 2020, 08:31
@Soczystylosos: mamy łososi umierają po złożeniu jajek
Odpisz
23 listopada 2020, 08:33
@Algeriusz: o nje ja nie chce bo co jesli mi mama zabroni oglondac psiego patrolu *płacze*
Odpisz
23 listopada 2020, 09:34
@Algeriusz: Nie zacwoni po inne mamy gdy cjebje zamkniemy w piwnidzy
Odpisz
23 listopada 2020, 09:44
@Htuqe: oj, k...a!!!! *runnin' in the 90's do domu*
Odpisz
23 listopada 2020, 11:21
@Peroczek: czyli ....czyli..... jestem adoptowany ? * płacze drugi raz*
Odpisz
23 listopada 2020, 15:00
@Soczystylosos: jesteś! Hahaha!
Odpisz
23 listopada 2020, 15:02
@Peroczek: ale jak skoro mieszkam sam? haha
Odpisz
23 listopada 2020, 15:05
@Soczystylosos: twoje mieszkanie cię adoptowało
Odpisz
23 listopada 2020, 15:08
@Peroczek: A wtedy wkracza twój Stary dom i ci spala ojca.
Odpisz
23 listopada 2020, 15:13
@Htuqe: Matkę*
Odpisz
23 listopada 2020, 15:14
@Peroczek: o k...a tego sie nie spodziewałem
Odpisz
23 listopada 2020, 16:41
@Soczystylosos: I cię bije
Odpisz
24 listopada 2020, 08:19
@Peroczek: nie bo ja z za pleców jak świnka pepa z kreskówkach wyciągam dziadka a tylko dziadek może mi zabronić skoro nie mam matki , haha
Odpisz
24 listopada 2020, 08:39
@Soczystylosos: Czemu wyjąłeś popiół?
Odpisz
24 listopada 2020, 09:10
@Htuqe: znaczy wiesz, jak lubi to co mu zabronisz
Odpisz
24 listopada 2020, 13:15
@Htuqe: no jak to ciasteczka zrobie z prochów dziadka
Odpisz
24 listopada 2020, 22:43
@Soczystylosos: Łososie umierają po rozmnażaniu. Poza tym ogień nie działa pod wodą
Odpisz
24 listopada 2020, 22:58
@Peroczek: no to skąd popiół ?
Odpisz
25 listopada 2020, 22:47
@Soczystylosos: kto powiedział że spalanie zaszło pod wodą?
Odpisz
26 listopada 2020, 08:00
@Peroczek: kto powiedział że spalanie? Nigdy piorun w wode nie trzasnoł?
Odpisz
26 listopada 2020, 17:32
@Soczystylosos: pod wodą nie może dojść do spopielenia, a w wodzie prąd się rozchodzi i nic nie robi nikomu
Odpisz
26 listopada 2020, 19:01
@Peroczek: czy ta konwersacja się kiedyś skończy, mama mi wychodzić zakazała jak sie bawić nie umiemy
Odpisz
26 listopada 2020, 19:24
@Algeriusz: Mogę ich powstrzymać przynosząc dubeltówkę brata!
Odpisz
26 listopada 2020, 19:34
@Htuqe: chłopaki, spokojnie już, mam legendarny miecz epickiego wojownika! *podnosi do góry patyk*
Jako, że ja go posiadam, to rozkazuje wam rozpocząć zabawą od nowa!
Odpisz
26 listopada 2020, 19:51
@Bartolinise: Które oddziały pokrzyw mamy pokonać?
Odpisz
26 listopada 2020, 21:02
@Htuqe: tamte niedaleko trzepaka, a potem te obok 3 klatki
Odpisz
27 listopada 2020, 00:32
@Htuqe: Nie zapomnij o tych pod drzewem na które kiedyś wlazłem i nie umiałem odwrócić tego procesu.
Odpisz
27 listopada 2020, 06:17
@Bartolinise: ale teraz rzeby fer było bo mi mama karze wrucić
Odpisz
27 listopada 2020, 08:47
@Peroczek: przypominam że łososie skaczą kiedy płyną pod wodospad, może mój dziadek miał tego pecha
Odpisz
27 listopada 2020, 08:47
@Algeriusz: a ciebie algeriusz do piwnicy
Odpisz
27 listopada 2020, 08:49
@Bartolinise: ale co jeśli przyjdzie ten chłopiec który ma karabin maszynowy i szybkość ładowania 100000000000000? *wspomina tego kolesia z zakrzywionym patykiem*
Odpisz
27 listopada 2020, 08:53
@Soczystylosos: ej k...a nie podskakuj, *zapala zapałke* byczq mam zakłete kule ognia
Odpisz
27 listopada 2020, 08:54
@Soczystylosos: to będę walczyć o honor naszego podwórka! Albo polegnę, albo zwyciężę!
Odpisz
27 listopada 2020, 08:54
@Bartolinise: tak, walka do upadłego!
Odpisz
27 listopada 2020, 08:54
@Algeriusz: o kurce pomocy on sie bawi w czarodzieja i panuje nad mocom mi nieznanom pomocyyy
Odpisz
27 listopada 2020, 08:55
@Soczystylosos: spokojnie, nie zaatakuje cie śiertelniku *gasi zapałke* ale pod warunkiem, że nie zamkniecie mnie w grocie zapomnienia *wskazuje na piwnice*
Odpisz
27 listopada 2020, 08:56
@Bartolinise: będe cie wspierał wszytkimi płetwami aż w koncu pokonamy czarnoksiężnika
Odpisz
27 listopada 2020, 08:57
@Soczystylosos: tak jest
Odpisz
27 listopada 2020, 08:59
@Bartolinise: *salute* takiemu generałowi to zaszczyt jest podlegać!
Odpisz
27 listopada 2020, 08:59
@Bartolinise: *Wyjmuje Cheetos* Mam pożywienie bogów
Odpisz
27 listopada 2020, 09:01
@Htuqe: czy to...
Odpisz
27 listopada 2020, 09:27
@Algeriusz: Wzruszyłem się
Odpisz
27 listopada 2020, 09:28
@Htuqe: z czymś takim... na pewno wygramy...
Odpisz
27 listopada 2020, 09:31
@Soczystylosos: Hehehe Jest Cheetos jest Impreza
Odpisz
27 listopada 2020, 09:32
@Htuqe: Ej k...a bo jak to na kulach ognia podsmaże to -10 do smaku, ale +5 do rozpierniku
Odpisz
27 listopada 2020, 09:34
@Algeriusz: smak ważniejszy
Odpisz
27 listopada 2020, 09:35
@Soczystylosos: a, ok
Odpisz
27 listopada 2020, 09:36
@Algeriusz: Chłopaki kryjcie się, podczas atakowania pokrzyw kawałek wpadł przez okno do mieszkania pana spod dwójki, wkurzył się bo mu wrzuciłem pokrzywę do garnka!
Odpisz
27 listopada 2020, 09:38
@Htuqe: o ...j... abort mission, abort!
Odpisz
27 listopada 2020, 09:39
@Htuqe: k...a to ten pijak poj...ny ?!!!!
Odpisz
Edytowano - 27 listopada 2020, 09:50
@Soczystylosos: uciekać, chronić się przed ostrzałem szklanych pociskuw!
Odpisz
27 listopada 2020, 09:57
@Algeriusz: a co jeśli on znów zrobi magiczna formułe na broń niepokonaną? * boi sie i wspomina atak menela z tulipanem*
Odpisz
27 listopada 2020, 10:00
@Soczystylosos: oj nie...
Odpisz
27 listopada 2020, 10:04
@Algeriusz: szybko do bazy głównej * biegnie na drzewo na którym kiedyś wbił młotkiem gwóźdź w deske *
Odpisz
27 listopada 2020, 10:05
@Soczystylosos: ja ide do schronu niewidzialności *kampi w krzaku*
Odpisz
27 listopada 2020, 10:06
@Algeriusz: a co jeśli magiczny napój pana z dwójki wzmacnia węch i słuch i pobyt w schronie niewidzialności nic nie da?
Odpisz
27 listopada 2020, 10:09
@Soczystylosos: do wtedy mama zadzwoni po panuw w niebieskim, oberwę ale mama mnie odwiedzi w szpitalu
Odpisz
27 listopada 2020, 10:13
@Algeriusz: nie możesz, jesteś obywatelem naszego podwórka nie pozwolę ci zginąć od złego mistrza walki stylem wpie....u i alkoholowego dopingu jeśli cię zobaczy zejde i będe walczył w twoim imieniu
Odpisz
27 listopada 2020, 10:23
@Soczystylosos: dobrze Mati... dziękuje
Odpisz
27 listopada 2020, 10:24
@Algeriusz: nie ma sprawy seba
Odpisz
27 listopada 2020, 10:35
@Algeriusz: ale mała pomoc by sie przydała
Odpisz
27 listopada 2020, 10:45
@Soczystylosos: Chłopaki, Pan spod dwójki właśnie wyjął petardy, uciekajcie! *Wbiega do swojej klatki*
Odpisz
27 listopada 2020, 10:52
@Htuqe: jasne sorry algieriusz ale bomby to już przesadza *biegnie i zamyka się nowym toytoiu*
Odpisz
27 listopada 2020, 11:02
@Soczystylosos: Wszyscy co zostali na zewnątrz! Trzymajcie! *Wyrzuca przez okno kilka garnków i Chochli*
Odpisz
27 listopada 2020, 11:02
@Htuqe: dzienki!
Odpisz
27 listopada 2020, 12:33
@Htuqe: z taką bronią wygramy *wychodzi z toytoya jak shrek ze swojego bagna*
Odpisz
28 listopada 2020, 00:14
@Soczystylosos: *parkuje czołgiem* Ale jak to nie wzywaliście wojs... *Doniczka pana z z pod 2 przebija pancerz*
Odpisz
28 listopada 2020, 08:39
@Peroczek: K...A ANTEK UCIEKAJ!!!
Odpisz
28 listopada 2020, 19:38
@Algeriusz: Ej chłopaki, Anka spod piątki z bloku nr 2 idzie do was
Odpisz
28 listopada 2020, 19:50
@Htuqe: WSPARCIE, CHŁOPAKI DZIEWCZYNA KAMILA IDZIEE111!11!11!!!!1!!1
Odpisz
29 listopada 2020, 00:43
@Algeriusz: MAM bimbr dziadka! Łapcie!
Odpisz
29 listopada 2020, 00:45
@Peroczek: *rzuca* *butelka rozbija się nalewając wszystkim idealnie po równo*
Odpisz
29 listopada 2020, 07:12
@Peroczek: ej, ale w takim roku (wieku) jakim jesteśmy to można?
Odpisz
29 listopada 2020, 19:30
@Algeriusz: nie wiem, ja guldżyłem
Odpisz
29 listopada 2020, 19:34
@Peroczek: cusz, raz sie żyje, najwyzej sie zrzygam w nocy, to do mamy pujde *duszka daje* K...A GORZKIE!
Odpisz
29 listopada 2020, 20:04
@Algeriusz: *łyka* *dostaje supermocy*
Odpisz
29 listopada 2020, 20:26
@Peroczek: łooooo Antek, dej swojego dziadka do ekipy, mam +15 do magii -100 do widoczności i samopoczucia, worthy
Odpisz
30 listopada 2020, 00:02
@Algeriusz: czekaj... Jestem niszczycielem rakietowym... UWAGA PAN Z POD DWÓJKI SCHODZI NA DÓŁ!!!!!!
Odpisz
30 listopada 2020, 07:16
@Peroczek: *odpala zapałkę, rzuca ją w krzaki i spiernicza przed siebie*
Odpisz
30 listopada 2020, 08:23
@Algeriusz: ja pie....e jak ona powie kamilowi to nas zaj.... k...a uciekać uciekać * spi.....a jak po kawie z monsterkiem*
Odpisz
30 listopada 2020, 09:56
@Soczystylosos: Ej, Stary seby nawala się z Panem spod dwójki
Odpisz
30 listopada 2020, 10:06
@Htuqe: Jezu, naprawde? czekaj ja wiem czemu. mój starszy brat menda j...na przekupił tych ćpónów mariolką z ukrainy, boże mój braciszku mendo j...na dziekuje!
Odpisz
23 listopada 2020, 09:44
A wtedy wchodzi matematyczny dzieciak i udowadnia wam matematycznie że nieskończoność plus 1 to falej nieskończoność, zanudzając wszystkich na śmierć.
Odpisz
17 listopada 2020, 15:37
atak x+1
gdzie x to atak przeciwnika
Odpisz
17 listopada 2020, 15:38
@lolpandapl:
Odpisz
22 listopada 2020, 18:34
@lolpandapl: x^2 lepsze
Odpisz
22 listopada 2020, 15:00
Jakby co moc nieskończoności jest bezużyteczna. Ponieważ masz nieskończoną moc ale nie masz jak go zastosować
Odpisz
22 listopada 2020, 14:59
I wtedy niszczy was wszystkich dzieciak z atakiem nieskończoność nieskończoności
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2020, 14:06
Eee tam, nieskończoność+1 to i tak tylko nieskończoność xD
Odpisz
17 listopada 2020, 15:34
"nieskonczonosc +" brzmi jak jakiś nowy program socialny
Odpisz
17 listopada 2020, 18:24
dzięki któremu dostajesz nieskończoność + pracy żeby żyć godnie
Odpisz
17 listopada 2020, 15:56
U powrót szablonu z tej kozak gierki?
Odpisz
17 listopada 2020, 16:07
@DarkVilczur: właściwie z czego to jest szablon?
Odpisz
17 listopada 2020, 16:09
@Gateusz: apex legends a postać to revenant
Odpisz
17 listopada 2020, 18:00
@DarkVilczur: Chyba chodzi ci o tego słodziaka
Odpisz
17 listopada 2020, 16:03
Ja z nieskończonością∞: *przygląda się z daleka*
Odpisz