Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To będzie bolało
Fajnie że odpowiedzieli
Dobrze czasem się oderwać
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 listopada 2020, 13:42
tak się wtrące
moja pani od matmy jest dumna z polski bo nas nie było ponad 100 lat na mapie
Odpisz
20 listopada 2020, 13:16
Witamy w Polsce, mamy tutaj inflacje, socjalizm, konserwy u władzy, korupcję, nepotyzm, niesprawiedliwe sądy, ale przynajmniej nie weźmiemy od unii ani jednego euro
Odpisz
20 listopada 2020, 13:17
PolSka To DuMnY KraJ NiE pOtrZEBujemY pOmOcy
Odpisz
20 listopada 2020, 13:18
A co z ksenofobią i homofobią?
Odpisz
20 listopada 2020, 13:21
Jest i będzie na wieki wieków amen
Odpisz
Edytowano - 20 listopada 2020, 13:43
nie istnieja :OOO
Odpisz
20 listopada 2020, 21:18
Akurat problem przedstawiony na memie bynajmniej nie ogranicza się do Polski
Odpisz
22 listopada 2020, 15:39
akurat pis jest pierwszy do brania pieniędzy z uni
Odpisz
22 listopada 2020, 15:40
@Racibor: A to kolega nie jest na czasie, ostatnio PiS zaczął "bojkotować" unię i chce przestać brać od nich pieniądze
Odpisz
22 listopada 2020, 15:48
nie ma czegoś takiego
Odpisz
22 listopada 2020, 15:48
ale to chyba chodzi o budżet o oni nie nie chcą brać kasy od unii tylko kwestionują powiązanie z praworządnością, i jak zachód uzna że jesteśmy niepraworządni to nie dostaniemy hajsu, chyba że zaczęli gadać coś innego i odnoście całego hajsu z UE
Odpisz
22 listopada 2020, 14:19
W mojej rodzinie jest odwrotna sytuacją.
Ogólnie sądy teraz próbują wyrównać tą kosztem właśnie dobrą dziecka
Odpisz
22 listopada 2020, 15:38
@Depresyjnygosc: że niby dziecko u ojca to krzywda?
Odpisz
22 listopada 2020, 14:18
I tak to się żyje
Odpisz
20 listopada 2020, 13:13
Ma ktoś r mema z mrożonem mówiącym i to jest poj...ne?
Odpisz
20 listopada 2020, 13:14
@kamilowski2004:
Odpisz
20 listopada 2020, 21:55
@Komarzyca: danke
Odpisz
20 listopada 2020, 22:07
@kamilowski2004: bitte
Odpisz
20 listopada 2020, 13:14
widzę że jesteś kochającym ojcem, który poświęca dużo czasu i miłości swojemu dziecki, zabierzemy ci je bo jesteś facetem
Odpisz
20 listopada 2020, 13:15
"Ale jak to tak odseparować dziecko od matki?!"
Odpisz