3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Towarzysz777

Edytowano - 19 listopada 2020, 01:18

No lewy to akurat zna się lepiej na nodze niż Brzęczek i widać że ma taktyki Brzęczka dość i mówił np. po meczu z Włochami że chłopaki byli źle przygotowani i jeszcze trochę liznął podobnych komplementów Brzęczkowi żeby odniósł wrażenie że za Nawałki lepiej było i rzeczywiście no te mecze tak jakoś niemrawo wychodzą już od mundialu a za Nawałki to i 2:0 z Niemcami co trąbili nawet w reklamach ale i ćwierćfinał euro no come on wiadomo że selekcjoner nie tylko ponosi winę za porażkę ale to on głównie rządzi w zespole i mówi każdemu co ma robić to potem zaskoczenia być nie może jak 1:2 z Holandią, chociaż gra z Holandią na początku była szalenie agresywna i tak jak my robiliśmy błędy tak Holendrzy to udało się jednego wbić, po przerwie już nasze ataki były ostro kontrowane a oni robili błędów coraz mniej to na początku ich zaskoczyliśmy a potem nic nowego...

19 listopada 2020, 10:12

O matko jak mój były instruktor jazdy... Wal się Rafał!

Avatar Figarus

19 listopada 2020, 11:16

@mustard: Ja raz dostałem takiego ataku nieuzasadnionej paniki, że mój instruktor przez dobe 20 minut walił k...ami :-[