Różne słowa na zakończenie rozgrywki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Przyszłość jest piękna
Cóż za brak szacunku
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 listopada 2020, 21:54
Ja zawsze piszę gg
Odpisz
5 maja 2021, 12:32
@DJHAMSTER: ja też, chyba że gra nie była dobra
Odpisz
19 listopada 2020, 21:32
Nigdy nie piszę ez. Chyba, że w enemy jest spocony flamer no to piszę specjalnie, by go wk...ić
Odpisz
19 listopada 2020, 10:13
gg Ezzz GG Ezzz Noob hahaha. I Pro, You Noob!!11!!1 Ezz
Odpisz
19 listopada 2020, 19:29
Mati, mówiłem ci byś tak nie mówił..
Odpisz
19 listopada 2020, 10:50
Mnie rozwala jak piszę ez po przegranej i chłopy mówią, że jestem cymbałem itp.
Odpisz
19 listopada 2020, 10:55
@Godylos5: że ez gierka jest ?
Odpisz
19 listopada 2020, 18:40
@gerwazysramdowazy: Tak, pomimo tego, że przegrywam
Odpisz
19 listopada 2020, 14:30
Co znaczy "EZ"
Odpisz
19 listopada 2020, 14:34
to taki skrót od Easy, w sensie że runda albo gra była prosta i łatwa wygrana
Odpisz
17 listopada 2020, 11:08
Najgorszy jest moment, w którym ktoś pisze „ez” pomimo tego że gra była wyrównana
Odpisz
17 listopada 2020, 11:09
@Przyjaciel_Z_Ulicy: albo moment w którym najgorsza osoba w drużynie, która przez całą grę nic nie robiła napisze „ez”
Odpisz
19 listopada 2020, 11:40
@Przyjaciel_Z_Ulicy: łatwo jest nic nie robić
Odpisz
19 listopada 2020, 10:47
gg to good game a co ez oznacza? easy?
Odpisz
19 listopada 2020, 10:50
@TortoiseGamer1: Chyba tak
Odpisz
19 listopada 2020, 11:08
@TortoiseGamer1: zdecydowanie tak
Odpisz
Edytowano - 19 listopada 2020, 10:29
A "es" pisze pies
Odpisz
17 listopada 2020, 11:34
Nigdy nie pisze Ez, zawsze GG...
Odpisz
17 listopada 2020, 09:33
ja pisze ez po wygranej, tylko wtedy, kiedy przeciwna druzyna spinala sie na czacie, wyzywala mi rodzine, i uprawiala stosunek seksualny z moja rodzicielka srednio co 6 sekund, uwielbiam patrzec jak potem sie spinaja i mnie reportuja za napisanie ''es''
Odpisz
17 listopada 2020, 09:58
@Kersyaturate: ja piszę es tylko wtedy gdy wygram w csie maksymalnie 16-3, no bo wtedy grali naprawdę słabo, jeśli wygrają więcej rund piszę gg
Odpisz
17 listopada 2020, 09:45
Najgorsi są ludzie, którzy piszą GN itp. po każdym zabójstwie...
Odpisz
17 listopada 2020, 09:40
Mówienie GG po każdej wygranej rundzie
Odpisz
17 listopada 2020, 09:35
Mówienie do przeciwnika że dobrze grał, gdy wygrasz
Odpisz
17 listopada 2020, 09:29
Akurat widziałem wczoraj na reddicie i myślałem czy by nie wrzucić
Odpisz
17 listopada 2020, 09:34
Tutaj OP. Też zobaczyłem go na reddicie i postanowiłem wrzucić ale się zastanawiałem czy ktoś nie będzie szybszy.
Odpisz
17 listopada 2020, 09:33
Ja jak przegrywam często piszę ez, albo jak zgankują mnie przeciwnicy 4vs1 i mnie rozniosą
Odpisz