Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Xentez

27 listopada 2020, 07:14

NiEpRawDA tO bYlI rEpTIliAnIe

Avatar kajba

24 grudnia 2020, 11:32

@Xentez: I tu się zgodzę.

Avatar zuzekrusek

26 listopada 2020, 13:57

I nawet dostają jeść!

Avatar Wojtaseq63

25 listopada 2020, 22:58

Architektów nie robotników

Avatar GigannPlus

25 listopada 2020, 16:32

"robotników"

PINGAS

Avatar darcus

25 listopada 2020, 15:24

To akurat prawda, nie budowali ich niewolnicy.

Avatar
Trucizna

25 listopada 2020, 15:15

Myślałam, że to już jest wiadome od dawna ;_;

Avatar xXkuba22Xx

25 listopada 2020, 14:12

Z nimi też wiąże soę pierwszy w historii strajk robotników wywołany złym traktowaniem

Avatar LadyGaladriel

25 listopada 2020, 13:58

To wysokiej klasy fachowcy zatrudnieni na umowę o dzieło.
I nawet dostają jeść

Avatar Tajdeus

25 listopada 2020, 13:21

Oczywiście. Nad czymś takim nie mogli pracować byle niewolnicy, tylko fachowcy.

Avatar miszcz_yodua

25 listopada 2020, 12:40

A te baty to dla ozdoby?

Avatar Stary_Vesemir

25 listopada 2020, 13:19

@miszcz_yodua: było czyać asteriksa i kleopatra

Avatar
Konto usunięte

25 listopada 2020, 12:43

Się zgodzę tutaj najważniejsi budowniczy zostali nawet pochowani blisko piramid co było ogromnym wyróżnieniem

Avatar Rusty25

25 listopada 2020, 12:16

true

Avatar Carvienn

21 listopada 2020, 21:18

Architekt główny - Bogusław Łęcina XDD

Avatar Xelven

21 listopada 2020, 18:47

wsm to niewolnicy byli mało liczni w egipcie
większość z nich była jedynie u bogatych panów, szczególnie faraonowie mieli ich więcej

Avatar Mroczny_piewca_apokalipsy

21 listopada 2020, 20:37

@Xelven: chyba Egipcie Ptolemeuszy, bi wcześniej to nie wiadomo w zasadzie

Avatar Boberek00

21 listopada 2020, 18:51

Nawet i lepiej,w jakimś stopniu rozwiązywało problem z bezrobociem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szybki jak błyskawica

Nigdy na to nie wpadną

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Można, tylko trzeba wstawać rano

Fajnie że odpowiedzieli

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka