Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Młodzi gniewni
Lekko nie będzie
Nie są aż takie pyszne
Północne Węgry
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 listopada 2020, 10:59
Literówka
Odpisz
24 listopada 2020, 17:11
Od 1980 populacja pszczół w Polsce systematycznie rośnie. Ten przypadek jest jednym z nielicznych na świecie.
Odpisz
24 listopada 2020, 17:15
stonks
Odpisz
24 listopada 2020, 20:23
no i super te gnojki zza granicy się powybijają i pogłodują a my będziemy siedzieć w piwnicy i jeść kanapki z miodkiem i pić kakauko
Odpisz
25 listopada 2020, 08:34
@KapitanJohnPrice: Albert Einstein (bodajże on) powiedział: "Od śmierci ostatniej pszczoły minie 4 lata do śmierci ludzkości".
Odpisz
25 listopada 2020, 08:45
bo w Polsce jak w lesie i się czują jak w domu
Odpisz
25 listopada 2020, 08:50
@Kapichu: nie nie
Polska to Meksyk Europy
Odpisz
25 listopada 2020, 08:53
@KapitanJohnPrice: no nie wiem ostatnio postrzeliłem kolesia który mi wlazł do domu i ja poszedłem siedzieć
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2020, 11:14
@KapitanJohnPrice: Jeśli ten stan rzeczy się utrzyma do ok. 2060 to będziemy mieli czołową populację pszczół.
Odpisz
25 listopada 2020, 12:37
@KapitanJohnPrice: "Jak to wszystko pie....nie"
-Wujek Foliarz
Odpisz
25 listopada 2020, 12:52
z jednej strony zajebiście bo wiem że to potrzebne itp z drugiej mam straszną fobie co do pszyczół i os już nie mówiąc o szerszeniach lub innych owadach, więc wypie....e z polski
Odpisz
25 listopada 2020, 13:03
co miał Einstein do pszczelarstwa?
Odpisz
25 listopada 2020, 13:35
@BloodyEyes: to ubierz se kombinezon
Odpisz
25 listopada 2020, 13:53
@Kapichu: No co ty nie wiesz? 99% cytatów w internecie jest autorstwa Einsteina
Odpisz
25 listopada 2020, 14:26
@Loreaken: jak to mnie denerwuje, z wielkiego człowieka zrobili śmietnik
Odpisz
25 listopada 2020, 14:30
@BloodyEyes: Nie będzie ich tyle, że będą szerzyć terror na ulicach, a spotkasz pojedyńczą.
Odpisz
25 listopada 2020, 14:41
znaczy wiem, bo nawet jeśli by było zagęszczenie 10przczół/m² to nie znaczy że będę mieć k...a 500 pszyczół w domu tylko stosunek ilości do powierzchni kraju (chociaż raczej by to było podane w kilometrach) zwłaszcza że w takim ulu są ogromne stworzenia i największe stężenie jest tak do 2km od ula a jednak ule są najczęściej na wydzielonym terenie na dziko w jakimś lesie czy coś a w mieście jest ich zdecydowanie mniej więc po prostu lepiej jak zostanę tam gdize jestem
Odpisz
25 listopada 2020, 15:19
@BloodyEyes: To się nie bój
Odpisz
25 listopada 2020, 15:20
@BloodyEyes: 200 zł
Odpisz
25 listopada 2020, 15:22
*daje hajs z monopoly i spi.....a*
Odpisz
25 listopada 2020, 15:31
@BloodyEyes:
Odpisz
25 listopada 2020, 13:06
Dla alergików pomaganie pszczołom jest praktycznie samobójstwem.
Odpisz