Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Pilne
Lekko nie będzie
Najbardziej realistyczny spośród modów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 października 2021, 20:35
W zimie rel, w lecie czasem jest ok całkiem
Odpisz
25 listopada 2020, 12:30
Jest tu ktoś kto wstając np. o 7.00 jest wyspany? Bo dla mnie mniej niż 10h snu to za mało, a te zdjęcia musiały być robione około 13-14
Odpisz
25 listopada 2020, 12:59
@Srampodbiedronko: Ja mogę spać 12h, wstać o 7 i być nie wyspany, spać 5h, wstać o 12 i być wyspany.
Odpisz
26 listopada 2020, 12:49
@Srampodbiedronko: Ja potrafię obudzić o 6 całkowicie wyspany, stwierdzić że nie mam co robić, iść dalej spać, wstać o 11 i być niewyspanym.
Odpisz
24 listopada 2020, 18:01
Pierwsza w nocy to w sumie nie poranek.
Odpisz
24 listopada 2020, 18:02
@starmagedon: jak dla kogo
Odpisz
24 listopada 2020, 18:04
@Dziwak: To zawsze jest noc jakby nie patrzeć. Nigdy wtedy równierz nie świeci słońce.
Odpisz
24 listopada 2020, 18:11
@starmagedon: e tam
Odpisz
25 listopada 2020, 10:34
@starmagedon: A na biegunie?
Odpisz
25 listopada 2020, 11:32
@darcus: Sprawa wygląda inaczej dla biegunów.
Odpisz
25 listopada 2020, 15:08
@starmagedon: Nigdy nie mów nigdy.
Odpisz
25 listopada 2020, 15:10
@darcus: U nas, i większości zamieszkałych miejscach, 1 w nocy to nie świeci.
Odpisz
25 listopada 2020, 15:15
@starmagedon: Brawo. Wyraziłeś się jasno.
Odpisz
25 listopada 2020, 15:16
@darcus: Myślałem, że to jasne, ale jednak nie.
Odpisz
25 listopada 2020, 10:34
Siódme zdjęcie dość ładne, mógłbym prosić o to zdj?
Odpisz
24 listopada 2020, 18:04
To zamiast jarać rano szlugi umyj zęby i zacznij o siebie dbać.
Odpisz
25 listopada 2020, 10:10
@Nanook: nie da sie
Odpisz
25 listopada 2020, 10:17
@Nanook: to tak nie działa
Odpisz
25 listopada 2020, 10:32
@Nanook: Prosto ci powiedzieć, ideale człowieka, co?
Odpisz
Edytowano - 24 listopada 2020, 19:22
Kropka w kropkę moje poranki w liceum, no może oprócz tego (tfu) papierocha i słuchawek w autobusie
Jak ja tego k...a nienawidziłem, ciemno jak w odbycie szatana, pizgawica na zewnątrz, normalnie jak środek nocy, ale nieee, jakiś król z...ów, z... nad zj...mi pomyślał sobie, że on ma to w dupie i jak jest 6:00, to jest poranek i ...j, wstawać małe k...ie i zapi.....ać na "pszyrke" sen jest dla słabych
Odpisz
24 listopada 2020, 18:06
Poranki w rzeczywistości:sranie pod prysznicem
Odpisz
24 listopada 2020, 18:11
@revan21: Komilulupukacilokotrapapapapurrrrruluminilaopa
Odpisz
24 listopada 2020, 18:11
@DinoSummer: rel
Odpisz
24 listopada 2020, 18:05
Poranek wygląda tak, że trzeba wstać o 7:59 bo o 8:00 są lekcje :/
Odpisz
24 listopada 2020, 18:02
Nie każdy ma takie życie jak my OPie
Odpisz
24 listopada 2020, 18:01
Nie wiem kto rysował pierwszy kadr drugiej części mema, ale chciałbym wiedzieć kto bo choć jakość słaba to jest zarąbiste
Odpisz