Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kebasa_z_mema

26 listopada 2020, 12:57

Kisnem, dajcie słoik

Avatar Bartolinise

26 listopada 2020, 12:58

Avatar Kebasa_z_mema

26 listopada 2020, 13:00

@Bartolinise: Dzięki

Avatar
Konto usunięte

26 listopada 2020, 13:04

@Kebasa_z_mema: i masz pokrywkę _

Avatar Kebasa_z_mema

26 listopada 2020, 13:08

również dzięki teraz idę się kisić a jak sie ukisze to wam powiem jak to jest i czy warto

Avatar Bartolinise

26 listopada 2020, 13:10

@Kebasa_z_mema: ok, powodzenia

Avatar Kebasa_z_mema

21 lipca 2021, 22:35

@Bartolinise: *odkręca się ze słoika*
Nie było warto

Avatar Bartolinise

21 lipca 2021, 22:41

Avatar Kebasa_z_mema

21 lipca 2021, 22:43

@Bartolinise: *magicznie transformuje sie w ogórka kiszonego i upada na podłogę*
Bartolinise! Look! Im pickle Kiełbasa!

Avatar Bartolinise

Edytowano - 21 lipca 2021, 22:45

@Kebasa_z_mema: najzabawniejsze gówno jakie widziałem w komentarzach.

Avatar Kebasa_z_mema

22 lipca 2021, 07:42

@Bartolinise: Yes
A tak ogólnie, jak sie miewasz?

Avatar Bartolinise

22 lipca 2021, 08:58

@Kebasa_z_mema: średnio, jeszcze na wakacjach jestem, ale dziś jade i jutro pewnie na działkę znów pomagać

Avatar Kebasa_z_mema

22 lipca 2021, 11:15

@Bartolinise: f, trzymaj sie tam jakoś

Avatar Bartolinise

22 lipca 2021, 20:03

@Kebasa_z_mema: dzięki

Avatar Kebasa_z_mema

22 lipca 2021, 21:43

@Bartolinise: Nie ma za co
Hmm...
Jak by tu dalej ciągnąć tą rozmowę...

Avatar Bartolinise

22 lipca 2021, 21:49

@Kebasa_z_mema: nie trzeba, to wątek z przed roku prawie, może inny ciekawszy się znajdzie

Avatar Kebasa_z_mema

22 lipca 2021, 21:50

@Bartolinise: no może i tak
Ale ja tam lubię odkopywać stare wątki i te tłu- khe khe, znaczy, kontynuować, nie na darmo zostałem Odkopmanem IV!

Avatar Bartolinise

22 lipca 2021, 21:56

Avatar Kebasa_z_mema

23 lipca 2021, 12:49

Avatar Treffer

29 listopada 2020, 09:16

zło(to)

Avatar RommSter

26 listopada 2020, 13:44

kuźwa myślałem że Fnafpuppet

Avatar DinoSummer

26 listopada 2020, 13:05

K**wa, Opie! Ja pierwszy chciałem to wstawić!

Avatar Bartolinise

26 listopada 2020, 12:54

Ferb, już wiem co będziemy dzisiaj robić

Avatar hlepo

26 listopada 2020, 12:53

Wstaw Baljeepa i będzie git

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Za co ta premia

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Pilne

Phi!

Znak czasów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka