Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Nieuczciwa ocena
Północne Węgry
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 czerwca 2022, 19:59
Jurij cepie
Odpisz
27 listopada 2020, 19:29
Odpisz
1 grudnia 2020, 12:09
@MCAssassin: kto to
Odpisz
1 grudnia 2020, 12:47
@Aarix: umarł od lotu zepsutym sputnikiem po orbicie
Odpisz
1 grudnia 2020, 12:48
A ok
Odpisz
1 grudnia 2020, 14:10
"Umarł"? Trzeba go było zeskrobywać łopatami z lądowiska!
Odpisz
1 grudnia 2020, 14:15
@DrogaMleczna: Czyli co? Przeżył?
Odpisz
1 grudnia 2020, 14:32
Po prostu powiedzenie że umarł to za mało. Umarła to załoga Sojuza 11.
Odpisz
1 grudnia 2020, 14:47
@DrogaMleczna: a oni nie wybuchli?
Odpisz
1 grudnia 2020, 15:05
Udusili się.
Odpisz
1 grudnia 2020, 19:36
@DrogaMleczna: RIP dla sprzątaczy [*]
Odpisz
1 grudnia 2020, 21:39
@MCAssassin: +9956945
Odpisz
1 grudnia 2020, 21:40
uderzył o ziemię tak mocno, że został zgnieciony, zwęglony i przypalony. Zaraz podeślę Ci linka do fotografii
Odpisz
1 grudnia 2020, 21:44
jakby co to ten czarny to Komarow (thank you captain obvius)
Odpisz
2 grudnia 2020, 09:44
@Spider007: wygląda jak węgiel
Odpisz
9 marca 2021, 10:09
@Aarix: admin chyba skasował bo drastyczne nie wiem
Odpisz
27 listopada 2020, 14:53
łajka zdechła w kosmosie
Odpisz
27 listopada 2020, 15:36
@RommSter: żeby chociaż
Odpisz
6 grudnia 2020, 13:25
@RommSter: nie przypominaj mi o traumnie z mojego dzieciństwa :<
Odpisz
6 grudnia 2020, 13:21
nie wiem jak wy ale łajka to mój idol z dzieciństwa czy to dlatego że jestem furry?
Odpisz
2 grudnia 2020, 08:17
Odpisz
1 grudnia 2020, 17:56
kurde a o naszym hermaszewskim polsaku w kosmosie to nikt nie pamięta
Odpisz
1 grudnia 2020, 15:30
?
Odpisz
1 grudnia 2020, 13:55
Gagarina jakoś mi nie szkoda. A Łajka to pies…
Odpisz
1 grudnia 2020, 21:45
Gagarin zginął dopiero w katastrofie swojego samolotu
Odpisz
1 grudnia 2020, 23:18
@Spider007: ano, kosmos przeżył
Odpisz
1 grudnia 2020, 12:42
A co ma Hermaszewski powiedzieć
Odpisz
1 grudnia 2020, 12:42
A buz aldrin? Collins? Jak już Neilu Armstrongu mówimy
Odpisz
1 grudnia 2020, 12:41
Ja właśnie najbardziej kojarzę Gagarina
Odpisz
1 grudnia 2020, 12:11
Yuri Gagarin XDD
Odpisz
1 grudnia 2020, 12:07
"O psie, który latał rakietą"
Odpisz
1 grudnia 2020, 12:05
Jak to nie wiedzą kim jestem?
Odpisz
1 grudnia 2020, 12:05
Łajka chyba bardziej znana
Odpisz