Kevin sam w Nowym Jorku...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzykrotny T
Fajnie że odpowiedzieli
Nie są aż takie pyszne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Młodzi gniewni
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 września 2014, 21:55
ja oglądałem ten fil tyle razy ze mi się znudził
Odpisz
25 grudnia 2013, 19:42
dzisiaj 20:5 leci Kevin sam w domu :3 Bez Kevina świąt nima ;-;
Odpisz
25 grudnia 2013, 21:25
@Mirek01: ja nie wyobrazam sobie swiat Z nim... -,-
Odpisz
25 grudnia 2013, 21:30
@Mirek01: W związku z tym nasuwa mi się pytanie czemu puszczali go już w listopadzie?
Odpisz
25 grudnia 2013, 21:48
@Pikachu: Może z tego samego powodu co krismasowe pioseneczki w centrach handlowych?
Odpisz
25 grudnia 2013, 21:25
Strona poprzednia: "Skoro Kevin był sam w domu, to kto go nagrywał?"
Przypadek? Nie sądzę.
Odpisz
25 grudnia 2013, 23:57
@Gurdzio56: A ja akurat wtedy oglądałem Kevina!
Przypadek? Nie sądzę!
Odpisz