Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Za co ta premia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nigdy na to nie wpadną
No to posłuchane
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 kwietnia 2021, 18:52
2021 Snow Easter incident
Odpisz
25 grudnia 2013, 22:41
szkoda, że śnieg przynajmniej w święta nie spadł bo niema tej świątecznej atmosfery
Odpisz
25 grudnia 2013, 18:32
Jest zima a śniegu nima ;-;
Odpisz
25 grudnia 2015, 19:54
@jacek1s: NI MA*
Odpisz
25 grudnia 2013, 18:21
A najlepiej,aby w ogóle nie spadał.
Odpisz
25 grudnia 2013, 18:23
a jak na nartach będziesz jeździć
Odpisz
25 grudnia 2013, 18:29
A kto powiedział,że będę jeździć?Ja preferuje sporty letnie.Poza tym,nie sądzę,aby dużo ludzi z chęcią wybierało się na zjazdy ze wzgórz na sankach czy na inne tego typu rozrywki,chociażby ze względu temperatury.Większość ludzi po pracy nie będzie miało nawet czasu herbaty wypić w domu,zanim się ciemno zrobi na dworze.A tak to chociaż można wyjść się przewietrzyć i na spacer się wybrać po stałym gruncie.
Odpisz
25 grudnia 2013, 18:09
hehe cała prawda !
Odpisz
25 grudnia 2013, 15:46
Spadmę?
Odpisz
25 grudnia 2013, 19:09
@Wolf03: Spadnę.
Odpisz
25 grudnia 2013, 21:41
@Wolf03: Dobra spadmaj
Odpisz