Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Chciał tylko pomóc
Frustrujące
Niegrzeczny Oskarek
Młodzi gniewni
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 30 listopada 2020, 12:00
Gdzie ta deska leży? Jeśli na podłodze, to kto niby kroi cebulę na podłodze, a jak na blacie, TO KTO WPUŚCIŁ KOTA KOLO SKŁADNIKÓW?!
Odpisz
30 listopada 2020, 13:01
@Czaderek07: kot sam się wpuścił.
Odpisz
30 listopada 2020, 13:02
@Rimea: No to nieźle
Odpisz
30 listopada 2020, 10:47
cebula jest zaj*bista
Odpisz
30 listopada 2020, 11:07
@wuj3456: najlepsza z czekoladą
Odpisz
30 listopada 2020, 11:11
no a jak
Odpisz
30 listopada 2020, 11:35
ja wole cebulę z wybielaczem bo wtedy jest takie fajne uczucie w gardle i dobry ostry smak
Odpisz
30 listopada 2020, 10:08
Ja nie płacze kiedy kroje cebulę
Odpisz
29 listopada 2020, 21:04
Pamiętam jak kiedyś kroiłem cebulę i zacząłem płakać , ojciec zaczął się śmiać z tego po czym sam zaczął płakać , a kot ciekawy co tam mam dałem powąchać kotu i kot też zaczął płakać i tak płakaliśmy przez kilka minut.
Odpisz