Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Foxelo

1 grudnia 2020, 14:44

ej chłopaki ZW ide po mleko

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar Foxelo

24 stycznia 2022, 19:54

@Niewiemcojatutajrobie5: Mam *daje mleko*

Avatar Niewiemcojatutajrobie5

24 stycznia 2022, 20:15

@Foxelo: dziękuje * robi płatki*

Avatar
Konto usunięte

2 grudnia 2020, 10:30

Dobre

Avatar Piotreksulk

2 grudnia 2020, 01:49

Z tym ze dysk twardy tez jest przenosny ale trzeba miec odpowiednie opakowanie ktore nazwiemy uzywaniem ctrl na creativie podczas kopiowania skrzynek. Beczka bedzie ssd bo jest szybsza i pojemna

Avatar Szepcioszek

30 listopada 2020, 00:01

A beczka?

Avatar Sylvibe

30 listopada 2020, 00:09

@Szepcioszek: pamięć ram chyba bo jej rozmiar jest stały w większości wypadków i dodajesz kolejne niż jeden większy

Avatar torelq

Edytowano - 30 listopada 2020, 02:33

@Szepcioszek: beczka to to samo co skrzynia, tylko zawsze pojedyncza i mogąca mieć pełny blok nad sobą.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 1 grudnia 2020, 14:17

@torelq: beczka jest mniejsza niż podwójna skrzynka pod względem pojemności i kiedy ma nawet obsydian nad sobą dostajesz się do niej szybciej niż do skrzyni na której jest dirt. Wniosek: uważam że beczka to dysk SSD.

Avatar torelq

1 grudnia 2020, 16:58

dobry pomysł

Avatar Grewest

Edytowano - 1 grudnia 2020, 14:21

Powinna istnieć reguła która by wyłączała shutlerboxy i enderskrzynki. One na serwerach psują grę. Po co robić kolej towarową, po co łupić magazyn wrogiej gildii nie będzie tak opłacalne jeśli można popakować wszystko do shulkerboxów, a je wstawić do enderskrzynki,

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Grewest

1 grudnia 2020, 16:48

@ChoryGrzyb: Gra powinna oferować jakieś wyzwanie. I o ile na singleplayerze możesz sam nie korzystać z udogodnień. To na multi będziesz w gorszej pozycji niż reszta serwera, jeśli będziesz sam sobie wrzucał kłody pod nogi. A gdyby istniały proste reguły w grze które można było by włączyć/wyłączyć, to stworzenie serwera surviwal było by bardzo proste. Grałem kiedyś na takich serwerach i wspominam je bardzo dobrze ( [*] Ancap, [*] Fcraft )

Avatar Tonie

7 grudnia 2020, 20:33

@Grewest: czyli wszystko co lubie w minecraft

Avatar kabum957

1 grudnia 2020, 15:15

Niestety chmura ma ograniczoną pojemność

Avatar E_y_y_3_83

1 grudnia 2020, 15:09

tak

Avatar
Trucizna

1 grudnia 2020, 14:54

jak działają enderskrzynki?

Avatar kasperg21

1 grudnia 2020, 14:57

wkładasz jedną i masz dostęp do przedmiotów w każdej innej enderskrzyni.

Avatar
Trucizna

1 grudnia 2020, 14:59

@kasperg21: ooo, ale super, szkoda że nigdy nie skorzystałam

Avatar Ch0co_L0co

1 grudnia 2020, 14:45

A wagonik ze skrzynką?

Avatar kasperg21

1 grudnia 2020, 14:57

@Ch0co_L0co: To taki dysk zewnętrzny co trzeba go do pradu podłączyć?

Avatar olopak

1 grudnia 2020, 14:17

A sakwy?

Avatar Matizkk

1 grudnia 2020, 14:19

@olopak: pendrive

Avatar bandit_the_drug_lord

30 listopada 2020, 00:06

kiedy nawet nie wiesz czym jest to drugie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar OwOcomedy

30 listopada 2020, 01:19

mi się minecraft powoli nudzi, w tą grę grałem od wersji demo na tablecie

Avatar MemePaladin399

30 listopada 2020, 07:37

@bandit_the_drug_lord: no to ten shulker box to jest jak skrzynia ale po rozwaleniu itemy nie wypadają tylko zostają co umożliwia na np. włożenie sobie do ekwipunku i stawiania go gdy czegoś z niego potrzebujesz a co za tym idzie zaoszczędzenie miejsca

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 30 listopada 2020, 02:13

Skrzynia endu jest zajebista ale rzadko kto jej używa :((

Avatar torelq

30 listopada 2020, 02:31

ja bardzo często

Avatar Ch0co_L0co

Edytowano - 1 grudnia 2020, 14:48

ja w niej chowam diaxy bo kiedyś jakimś cudem zniknęła mi skrzynia w której chowałem wszystkie posegregowane surowce. Akurat ta jedna w której schowałem wszystkie diaxy + łóżko obok.

Avatar
Konto usunięte

30 listopada 2020, 00:40

a co ze statywem alchemixznym do którego można włożyć aż 1 blok

Avatar
Konto usunięte

30 listopada 2020, 06:32

Ten jeden blok to w dupe se wsadz :sunglasses:

Avatar PzKpfw_IV

1 grudnia 2020, 16:20

a ramka na przedmiot?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tymi się chodzi

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

No to posłuchane

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka