Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sebzer

3 grudnia 2020, 00:10

Vateuszu NIEEEE

Avatar orzech39

3 grudnia 2020, 17:43

@Sebzer: zwiększyć podatki, gospodarka wytrzyma

Avatar Sebzer

3 grudnia 2020, 19:47

@orzech39: Vateusz, to j....ie.

Avatar orzech39

3 grudnia 2020, 20:03

@Sebzer: dodrukować pieniądze!

Avatar janektoziomal

3 grudnia 2020, 17:36

Możliwe że netto brutto ale podatków nie jest w takim wypadku 0,5k tylko?prawie 5k był ostatnio udostępniony kalkulator jak ktoś chce to znajde na jakiej stronie tam naprawde wychodziły dzikie liczby

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 3 grudnia 2020, 00:28

Ale 2600 netto czy brutto nie napisał, toć minimalna też jest w brutto, bo w końcu twoja płaca zależy też od ilości godzin czy premii, a te mogą być zmienne, zdarza się w niektórych zawodach że netto jest naawet wyższe od miesięcznego brutto jeżeli weźmiesz np. nadgodziny i pracę w weekendy

Avatar Racibor

3 grudnia 2020, 03:54

@Towarzysz777: ale od nadgodzin i tak trzeba zapłacić podatek

Avatar Towarzysz777

3 grudnia 2020, 10:54

@Racibor: No tak, ale podatek nie wynosi więcej niż zarobisz XD Zawsze to ileś zł do przodu

Avatar Xgamer

3 grudnia 2020, 17:32

@Towarzysz777: mógł mu komornik zająć kawałek pensji

Avatar Soro42

3 grudnia 2020, 00:09

Pierwsza praca po 26 roku życia (wiek wolny od podatków Netto=Brutto)?
;-;

Avatar
Konto usunięte

3 grudnia 2020, 00:18

@Soro42: Coś Ty? Do dwudziestego szóstego tylko z PIT-u jesteś zwolniony

Avatar
Konto usunięte

3 grudnia 2020, 00:20

@Soro42: jeszcze są składki na ZUS i NFZ

Avatar Myszkapl

3 grudnia 2020, 01:55

@Soro42: Nie ma tak, że nie ma podatków, ale faktycznie netto do 26 roku życia to 2041, a 1920 po 26

Avatar Jsjeb

4 grudnia 2020, 10:43

jeśli jesteś studentem i masz mniej niż 26 lat brutto=netto ale tylko na zleceniu.
Czyli jak minimalna na zleceniu to 17 zł brutto to jako 19 letni student dostajesz 17 zł netto czyli w miesącu przy odpowiedniej ilości godzin łatwo wyciągnąć 2856 na rękę

Avatar Lolum

3 grudnia 2020, 00:01

wykop 🤮🤮🤮🤮🤮

Avatar Chleb_Z_Maslem

3 grudnia 2020, 01:22

@Lolum: Lolum 🤮🤮🤮🤮🤮

Avatar Maly_modelarz15

3 grudnia 2020, 17:49

@Lolum: oj nie byczq

Avatar Akosz

2 grudnia 2020, 23:56

Oj, ktoś tu zapomniał o terminach takich jak,, netto" i,, brutto"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Racibor
Dodane przez: Racibor

Młodzi gniewni

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Pilne

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

To się nie może nie udać

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka