Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2020, 12:00

Ja to bym nie pogardził jakimś nowym dodatkiem do Wieśka a nawet kilkoma

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2020, 12:22

ale niestety żaden się już nie pojawi : )

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2020, 12:49

nic nie wiadomo, gra się jeszcze nie zestarzała

Avatar Oldjedai

7 grudnia 2020, 12:58

Tyle że twórcy już go nie wspierają

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2020, 21:06

tyle, że twórcy powiedzieli, że Krew i Wino to koniec historii geralta.

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2020, 21:20

no tak w sumie, ciekawe o czym będzie wiedźmin 4

Avatar
Konto usunięte

8 grudnia 2020, 08:03

wiedźmina 4 nie będzie, będzie całkiem inna gra jedynie osadzona w uniwersum wiedźmińskim, wiedźmin to trylogia

Avatar Mroczny_piewca_apokalipsy

7 grudnia 2020, 12:26

Avatar niszczycielplackow

7 grudnia 2020, 11:20

czyli tylko ja nie czekam na cyberpunka

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2020, 10:11

co jest? Widziałem to w poczekalni, dałem wgóręgłos i nawet napisałem komentarz, a teraz widzę na głównej i nie ma ani wgóręgłosu ani komentarza

Avatar Azkis

7 grudnia 2020, 10:07

Widziałem gdzieś filmik w którym kolizja aut jest naprawdę słaba więc chyba wolałbym żeby przyłożyli

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 6 grudnia 2020, 11:29

CDPR:*ma problemy z wypuszczeniem Cyberpunka*
Śmieszki:"hehe 2077 w nazwie to data premiery xDDDDDdDddddDd

Rockstar:*Stworzyli RDR2, przez co nie mieli czasu na GTA VI*
Śmieszki:"Hłehłe rockstar doi fanów wydając te samą gre na 9 różnych konsol, gta v na ps6 xdddDdddDDD"

EA:*robi cokolwiek*
Śmieszki:"może dlc zróbta xd"

Avatar gerwazysramdowazy

6 grudnia 2020, 11:33

Ea NADAL ma serwery z ziemniaka, R doi gtao, a cyberpunk wyjdzie w 2077

Avatar
Konto usunięte

6 grudnia 2020, 14:49

@gerwazysramdowazy: z trzecim się nie zgadzam, przełożyć 4 dni przed zapowiedzianą premierą to nie wypali, pozatym gra wygląda na gotową

Avatar gerwazysramdowazy

6 grudnia 2020, 14:55

własnie, wygląda

Avatar Loreaken

6 grudnia 2020, 11:19

K...a nie kraczcie, bo rzeczywiście przełożą

Avatar SuperCebula

6 grudnia 2020, 11:25

@Loreaken: oby nie, bo zabiję

Avatar
Konto usunięte

6 grudnia 2020, 11:35

@SuperCebula: Za 4 dni premiera i zapowiada się, że już 10 grudnia będzie ostatecznym terminem.

Avatar SuperCebula

6 grudnia 2020, 13:54

będzie oglądane u sarga, bo napewno zrobi

Avatar Ten_tamten

6 grudnia 2020, 12:29

Można szablon?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Wilqu11
Dodane przez: Wilqu11

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Były nóżki, nie ma nóżek

Chłodno to na pewno nie jest

Dobra oferta

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Tęskniliście za upałami?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka