Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Czaderek07

10 grudnia 2020, 10:09

No bo nauczyciele tacy są. Raz powiedzą coś źle i brną w to kłamstwo, mając nadzieję, że nikt nie zauważy, że się pomylili. Ale kiedy uczeń zwraca uwagę, że nauczyciel się pomylił to od razu:"JAK ŚMIESZ GNOJU?! JA JESTEM OD CIEBIE LEPSZY, MĄDRZEJSZY, SPRYTNIEJSZY I BARDZIEJ ZAJEBISTY! TY TYLKO UCZNIEM JESTEŚ, TY SIĘ NIE ZNASZ! JA JESTEM NAUCZYCIELEM I JA SIĘ NIGDY NIE MYLĘ!!!!!!"
Ach, aż gardło sobie zdarłem. Ktoś poda natursept?

Avatar Veilla

10 grudnia 2020, 12:03

@Czaderek07: Nie ma jednego typu nauczyciela historii. Jasne, że są tacy którzy uważają się za nieomylnych i będą brnąć w swoją głupotę do końca świata. Ja tam spotkałam luźnego nauczyciela historii co dawał raz na jakiś czas żarty do tematu, o którym opowiadał, ale przy okazji potrafił sporo nauczyć. Chociaż częściej i tak spotykałam ludzi, co chcieli pracować w muzeum, ale się im nie udało i pastwią się teraz nad uczniami.

Avatar Czaderek07

10 grudnia 2020, 12:08

@Veilla: Ja na przykład w czwartej klasie miałem spoko nauczyciela. Później w piątej facetka była c#×!@$a. A teraz, w szóstej i siódmej mam typa, który również jest wykładowcą na studiach, a wcale nie wymaga ode mnie dużo. Umie zachować umiar w nauczaniu. I takich nauczycieli to ja uwielbiam.

Avatar Rex_Avium06

10 grudnia 2020, 17:53

@Czaderek07: Moja nauczycielka raz powiedziała że pearl harbor leżał na wyspie o tej samej nazwie.

Avatar Czaderek07

10 grudnia 2020, 18:10

@Rex_Avium06: o no proszę. Każdy na Jeja jak widać ma swoją historię

Avatar Rex_Avium06

10 grudnia 2020, 18:14

@Czaderek07: Najwidoczniej.

Avatar Rex_Avium06

10 grudnia 2020, 18:15

@Rex_Avium06: prędzej też miałem spoko nauczycielkę.

Avatar Anfen1243

3 stycznia 2022, 15:29

@Czaderek07: ja w 2 klasie podstawówki kiedy klasa była 2 zadania za mną robiłem zadanie które facetka uznała za niewykonalne, w domu kalkulator i rodzice potwierdzili że zadanie było dobrze zrobione

Avatar Racibor

8 grudnia 2020, 19:11

cóż polska wciąż nie podpisała traktatu z Niemcami więc ten tego

Avatar Maly_modelarz15

9 grudnia 2020, 22:14

@Racibor: miemcy nadal nie spłacili pełnej kwoty odszkodowań, a ta przekracza kilka(naście) sasinów

Avatar Racibor

10 grudnia 2020, 01:21

@Maly_modelarz15: z tego co widziałem to nawet kilkaset sasinów

Avatar Rex_Avium06

10 grudnia 2020, 17:59

@Maly_modelarz15: Samej polsce (wg szacowań z 2019) są winni trochę ponad 44 sasiny.

Avatar Maly_modelarz15

10 grudnia 2020, 18:08

@Rex_Avium06: no mówię, samej polsce. Pomyśl ile innych krajów też czeka na ich odszkodowania; dochodzi do tego afryka nawet

Avatar Rex_Avium06

10 grudnia 2020, 18:17

@Maly_modelarz15: Poczekaj zapytam wójka google.

Avatar Rex_Avium06

10 grudnia 2020, 18:24

@Maly_modelarz15: w przybliżeniu 5,06 kilosasina.

Avatar
Trucizna

Edytowano - 9 grudnia 2020, 19:40

A taki traktakt jest obowiązkowy, aby zakończyć wojnę?

Avatar Dark_Dante

9 grudnia 2020, 20:51

Nie prowadzą działań bojowych, jednak przez pryzmat polityki, wojna wciąż trwa, jeśli pakt nie został podpisany.

Avatar Kargon1

10 grudnia 2020, 09:09

@Dark_Dante: o chu to znaczy że druga wojna światowa nadal trwa

Avatar Spider007

10 grudnia 2020, 10:07

@Kargon1: trwa już 81 lat

Avatar
Trucizna

10 grudnia 2020, 13:50

@Kargon1: ale to tylko Rosja i Japonia, a nie cały świat

Avatar PridSanisi

10 grudnia 2020, 05:48

Avatar Kargon1

9 grudnia 2020, 17:42

CZEKAJ co?

Avatar orzech39

9 grudnia 2020, 20:04

@Kargon1: tak

Avatar Xninja11

9 grudnia 2020, 19:46

Dalej trwa wojna....

Avatar
COWALSKY

8 grudnia 2020, 19:00

opie w generatorze masz polską wersję xD
niepotrzebnie admin będzie sobie głowę zawracał

Avatar Rex_Avium06

8 grudnia 2020, 19:20

Dziękuje.

Avatar Zwykly_Zlodziej

8 grudnia 2020, 19:06

Moja nauczycielka by mnie pochwaliła za znanie faktów

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Deal życia

Płać pan

A jednak zrobili to w ten sposób

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Totalnie

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka