Mali bohaterowie są wśród nas
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Dwa oblicza
Rel
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Przerwa na herbatkę
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 18 grudnia 2013, 22:10
Ciekawe jaki jest finał... życie czy śmierć? Szczerze pewnie rozjechało go auto. Ale cuż... to kobiec superboy'a
Odpisz
19 grudnia 2013, 13:35
Cuż? Cuż? CUŻ???
Odpisz
20 grudnia 2013, 17:02
What?
Odpisz
23 grudnia 2013, 09:28
No więc, naucz się ortografii :)
Odpisz
23 grudnia 2013, 10:01
eh... tu nie chodzi o ortografie!
Odpisz
18 grudnia 2013, 21:19
brawo więcej takich ludzi potrzeba na świecie!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
19 grudnia 2013, 16:05
@loloja: Takich ludzi jest niewielu...I to mnie smuci
Odpisz
19 grudnia 2013, 17:11
@filip2323: niestety widzisz świat robi się coraz gorszy
Odpisz
20 grudnia 2013, 21:04
@loloja: Chcesz nie możliwego
Odpisz
20 grudnia 2013, 22:46
@Oliwka_99: wiem wiem ale tak piszę bo może(choć to nie możliwe) komuś to przemówi do rozsądku i będzie "odrobinę" lepszy
Odpisz
21 grudnia 2013, 12:06
@loloja: Jak ja bym porzucił mojego pieska to bym miał wielkie poczucie winy .
Odpisz
21 grudnia 2013, 19:47
@filip2323: z pewnością
Odpisz
22 grudnia 2013, 12:21
@loloja: A jedzie mi tu pociąg?
Odpisz
19 grudnia 2013, 14:04
Tylko ciekawe,dlaczego fotograf nie zareagował.Być może to tylko upozorowane zdjęcie,a podpis jest dla kolorystyki.
Odpisz
19 grudnia 2013, 00:01
Teraz ciekawe, czy to Wietnam, a ten dzieciak właśnie sobie znalazł obiad...
Odpisz
18 grudnia 2013, 23:54
Też jestem chamem bez uczuć, co mnie to ._. Atak hejterów i psiarzy za 3...2...1...
Odpisz
18 grudnia 2013, 21:00
to jest bohater. wiara w ludzkość +1
Odpisz
18 grudnia 2013, 21:51
Zapomniałeś dodać 5 zer.
Odpisz
18 grudnia 2013, 21:52
ok 1000000 xd
Odpisz
18 grudnia 2013, 21:14
Wiara w ludzkość +10
Odpisz
18 grudnia 2013, 21:00
Co mnie to!!!
Odpisz
18 grudnia 2013, 20:15
Czekam na komentarz gimnazjalistki 'Wiara w ludzkość przywrócona <333333333333'..
Odpisz
18 grudnia 2013, 20:13
gdyby wskoczył pod samochód to by było "a gdyby kierowca"
Odpisz
18 grudnia 2013, 20:10
Aha.
Odpisz