Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Maly_modelarz15

10 grudnia 2020, 18:06

a powiem nie. Tak jak zawsze byłem oczarowany zestawami lego city, tak jak najnowszy katalog widziałem to rakometr wyj...ło mi poza skalę. Kiedyś by zbudować choćby wywrotkę z tej serii to trzeba było pokombinować z podwoziem jak w lego technic. Było dożo pojedyńczych części, była zabawa i a końcu porządnie zestaw wyglądał. Teraz? Połowa samochodu jest z prefabrykatu. LEgo technic ma wsm fajne zestawy, ale te licencjonowane samochody to normalnie jakiś żart. Ze sprzedażą przez internet i ilością dostępnych sztuk to chyba dbają o to, by pośrednicy zrobili duży zysk, a nie o to, by każdy klient dostał swój zestaw. Degeneracja z Power Functions do PoweredUp. Samochód wyjechał ci poza zasięg twojego srajfona lub szwankuje ci bluetooth? Dobra, koniec zabawy XD
Sorry Lego, ale powoli zamieniacie się w Apple pośród producentów zabawek.

Avatar
LastCloneTrooper

9 grudnia 2020, 21:18

Wiesz, możesz też patrzeć na nie w domu, tylko potem nie chce się do portfela zaglądać...

Avatar Judoka123

9 grudnia 2020, 19:07

oj tak byczq

Avatar Chiroaka

9 grudnia 2020, 17:25

I w obu przypadkach matka nie pozwoli ci kupić

Avatar
Konto usunięte

9 grudnia 2020, 18:24

@Chiroaka: Hmm, fakt.

Avatar Sebzer

9 grudnia 2020, 17:50

53-letni ja patrzę na Lego w sklepie:

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Progs
Dodane przez: Progs

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Równi i równiejsi

Młodzi gniewni

Trzykrotny T

Nie są aż takie pyszne

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka