Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Phi!
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Tymi się chodzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 grudnia 2020, 08:47
Ja lv 8: *idę do szkoły
Jakiś kierowca: *zatrzymuje się przy mnie*
Ja: W czym mogę pomóc?
Kierowca: *wychodzi z samochodu* Czy może mi panienka powiedzieć jak dojechać na Południową?
Ja: Oczywiście. Jedzie pan *mówię jak i którędy najprościej*
Kierowca: Dziękuję. Może panienkę podwieźć?
Ja: Nie dziękuję, idę do szkoły. Południowa mi nie po drodze. *odchodzę w swoją stronę*
Serio tak było. Miałam osiem lat XD
Odpisz
14 grudnia 2020, 06:11
Jest ktoś z Bydgoszczy?
Odpisz
13 grudnia 2020, 15:19
Ja zawsze odpowiadam: "Ja tu tylko mieszkam, nic więcej."
Odpisz
13 grudnia 2020, 12:33
Na szczęścia w Kielcach takich problemów nie ma
Odpisz
13 grudnia 2020, 13:13
@onui2: na Sienkiewicza każdy trafi a stamtąd wszędzie blisko
Odpisz
13 grudnia 2020, 13:49
@aaddss: wiadomo
Odpisz
Edytowano - 13 grudnia 2020, 13:40
Brak udzielenia odpowiedzi na takie pytanie jest całkowicie zrozumiały. Nie ma tu znaczenia, czy ktoś wychodzi ze swojej piwnicy, czy nie. Mieszkam na wsi i widzę jak ta zabita dechami dziura przez ostatnie lata zmieniła się w "miejscowość turystyczną". Nowe sklepiki, kawiarenki, restauracje, pensjonaty czy hotele, nie mówiąc już o coraz większej liczbie "hanysów" i "krawaciarzy" którzy przybywają tutaj sezonowo, lub osiedlają się na stałe. Miejscowi też nierzadko wyjeżdżają do miast lub za granicę sprzedając swoje domy przyjezdnym. Niedawno sam miałem podobną sytuację, gdy poszukiwana przez kogoś osoba, okazała się być koleżanką ze szkolnej ławki, a ja nie zajarzyłem o kogo chodzi, bo pamiętałem tylko jej "panieńskie" nazwisko. Rozkład ulic coś tam kojarzę, ale nie wszystkie, chociażby z tego powodu, że powstaje dużo nowych "dupo osiedli" a prowadzące do nich dróżki z dnia na dzień stają się nowymi ulicami.
A czasami po prostu łatwiej powiedzieć "nie wiem", niż wytłumaczyć takiemu obcemu, że poszukiwana osoba mieszka "na pasiekach, zaraz obok chałupy Sylwka spod jamy".
Odpisz
13 grudnia 2020, 13:36
Komunikacją miejską nie podam, ale samochodem lub na piechotę jak najbardziej
Odpisz
13 grudnia 2020, 13:14
ja mieszkam na wsi i nadal nie wiem co jest gdzie... zaraz znam tylko trzy miasta reszta takie poligony ...
Odpisz
11 grudnia 2020, 13:20
Tak to jest jak się nie wychodzi z piwnicy, też tak mam
Odpisz
11 grudnia 2020, 12:46
to ze gdzies mieszkam nie znaczy ze wychodze na zewnatrz
Odpisz
11 grudnia 2020, 12:35
Oprócz głównych ulic, to chodzę po prostu wyuczonymi z czasem trasami/skrótami, więc jeśli mam gdzieś dojść, zrobię to raz dwa, ale opisać komuś drogę z nazwami ulic to już problem
Odpisz
Edytowano - 11 grudnia 2020, 12:27
Jak na historii gościu opowiada gdzie się jedzie tam gdzie był kościół prawosławny podczas drugiej wojny światowej albo gdzie rozstrzeliwano polaków to wszyscy jakoś wiedzą jak się tam jedzie i co tam teraz jest. No k*rwa takie mam wrażenie jakby oni nic innego nie robili tylko jeździli po całym powiecie
Odpisz
11 grudnia 2020, 12:24
No idzie pan na przystanek i ten no, czeka pan na, no wie pan, autobus, a potem, pan, no ten, no jedzie pan, no i jak pan już, no wie pan, no dojedzie, no to, trzeba no ten, no wysiąść, prawda? No, a jak pan wywiadzie to ten, no pan tam idzie, prawda, i, wie pan, potem to już pan jest
Odpisz
11 grudnia 2020, 12:23
Za każdym razem
Odpisz