Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
A, okej
Przerwa na herbatkę
To będzie bolało
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 grudnia 2020, 12:47
pegi to tylko zalecenie nawet w sklepie nie mogą ci odmówić sprzedaży z tego powodu, wg go nawet nie powinno być bo przez to mamy udziecinnianie filmów
Odpisz
16 maja 2022, 21:30
@Racibor:
Odpisz
12 grudnia 2020, 15:07
Byłem świadkiem takiej sytuacji. Mój młodszy brat był u kolegi i ten kolega grał na Xboxie w GTA V.
Odpisz
12 grudnia 2020, 15:08
@czlowiekjasiolec: jedziemy po niego
Odpisz
22 grudnia 2021, 18:58
@ZiemiaJestElipsom: masz siekiere, przyda się
Odpisz
13 grudnia 2020, 09:49
Gta san andreas to najlepsza część
.
.
.
Change my mind
Odpisz
13 grudnia 2020, 12:48
Grand Theft Auto: Vice City
ma lepszy klimat
Odpisz
16 grudnia 2020, 07:47
San Andreas jest jedną z dwóch lepszych części, drugą jest Vice City.
Odpisz
17 października 2021, 16:15
@makaron10: A GTA IV ma 3 miejsce.
Odpisz
17 października 2021, 16:30
@HansFrank: Jak najbardziej się zgadzam.
Odpisz
5 stycznia 2021, 11:23
12 letni ja, który nie może grać w absolutnie żadną strzelankę..
Odpisz
12 grudnia 2020, 16:14
W Polsce to chyba mało kogo obchodzi pegi
Odpisz
13 grudnia 2020, 12:48
@Rosse303: pegi nikogo nie obchodzi, jedynie twórców filmów np Disney
Odpisz
13 grudnia 2020, 13:58
@Racibor: ale chyba w jakiś krajach pegi jest przestrzegane bo dostać jakąś karę czy grzywnę
Odpisz
13 grudnia 2020, 15:39
@Rosse303: Mnie obchodzi PEGI.
Odpisz
13 grudnia 2020, 22:49
@Rosse303: słyszałem że w niemczech i angli sprzedawca nie może sprzedać bo inaczej bedzie miał przez to kare grzywny, i też w wielkiej brytani jeżeli rodzic by pozwolił dziecku grać i ktoś by doniósł odpowiednim organom też by został ukarany
Odpisz
15 grudnia 2020, 14:23
@Rosse303: moja mame obchodzi, znaczy bo jeżeli gram w grę która nie jest brutalna czy coś w sensie nie ma jakiś potworów itp, to niby mama mi tam pozwala bo np powiedziała że w takiego wiedźmina mogę grać bo myśli że tam nie ma jakiś potworów czy czegoś
Odpisz
14 grudnia 2020, 09:18
to oznacza +18 do fajności
Odpisz
13 grudnia 2020, 12:52
w polsce oznaczenie PEGI jest bardziej sugestią niż wymogiem
Odpisz
13 grudnia 2020, 12:48
Mój 5 letni kuzyn oglądający "Masza i niedźwiedź" na zmianę grając w GTA V:
Pathetic
Ale mu rodzice zabraniają zabijać itp. więc to robi jak nie patrzą
Odpisz
13 grudnia 2020, 12:43
U mnie jeszcze tylko pegi 18 i mogę grać we wszystko
Odpisz
Edytowano - 13 grudnia 2020, 10:58
Mi jeszcze zostały dwa znaczki PEGI do wyścignięcia.
Odpisz
13 grudnia 2020, 10:56
Gdy dzieci dorwą sie do czegoś fajnego to to już przestaje być fajne
Odpisz
13 grudnia 2020, 10:30
Akurat to wina rodziców, że nie interesują się w co gra dziecko, wątpię żeby 8 latek miał własne pieniądze, które mógłby wydać na taką grę, niby może samo kupić sobie przez kartę rodzica, ale brak 150 złotych łatwo zauważyć
Odpisz
12 grudnia 2020, 15:12
Małe dzieci grające w gry dla dorosłych to istny cringe
Odpisz
12 grudnia 2020, 15:19
@MatkaBoskaSowiecka: krindżawa totalna ziom
Odpisz
12 grudnia 2020, 15:55
@MatkaBoskaSowiecka: z drugiej strony +16 jest dziś nakładane za dosłownie wszystko, choćby na netflixie.
Evangelion w którym widać cycory, cycunie cycochy i wnętrzności? +12
Fullmetal alchemist gdzie widać wnętrzności i bebechy i wnętrzności? +16
Odpisz
13 grudnia 2020, 10:20
Matrix jest 16+, trylogia spider-mana też 16+... po prostu algorytm Netflixa dodaje to oznaczenie, ponieważ jest tam kategoria "przemoc". Zarówno filmy gdzie co chwila widać mnóstwo krwi i wnętrzności albo gdzie pojawia się kilka plam krwii, algorytm uznaje za to samo. Death Note ma w każdym odcinku scenę śmierci, ale jest 13+, ponieważ postacie umierały głównie od zawałów serca(niemal brak żadnej krwii), ale już JoJo pojawiają się sceny śmierci, dużych obrażeń i odrywania kończyn. Co prawda jest ocenzurowane, ale i tak 16+. Stranger Things - postacie umierają oraz kilka plam krwii - 16+ (wiem, że ten serial też należy do horrorów, ale nie jest straszny, więc trudno z czystym sumieniem to uznać). The Umbrella Acadamy - kilka scen z nożami, bronią palną i walką - 16+. W skrócie - nie warto polegać na kategoriach wiekowych na Netflixie.
Odpisz
12 grudnia 2020, 15:10
w niemczech dostał byś mandat za to xd
Odpisz
13 grudnia 2020, 08:07
@GhostP_: Naprawdę tam się dostaje za to mandat?
Odpisz
13 grudnia 2020, 09:28
@Gore_123: w Niemczech ograniczenia wiekowe są ustalone przez prawo ale z tego co wiem dotyczą tylko sprzedaży
Odpisz
13 grudnia 2020, 08:02
Pegi to chyba rekomendacja wiekowa. W Japonii, prawo zrobiło specjalne cosie, gdzie DOROŚLI mogli tylko kupić se GTA SA... Gra, która była w h.. ocenzurowana
Odpisz