Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar dustin2001

15 grudnia 2020, 14:52

Nie jest to głupie.
Po prostu lawful evil.

Avatar IkarAviator

19 marca 2022, 13:26

@dustin2001: ja jestem lawful neutral. Mam całą czarną maseczkę i noszę ją głównie dlatego, że zasłania mi brzydkie ryjco i nikt się nie czepia, bo jestem ozdrowieńcem i przeszedłem bardzo lekko koronę. Po co drzec koty jak ktos jie rozumie i paradowac z buzią na wierchu jak można się zasłonic i spokój. A no i przyłbica daje ci tyle co jakbyś zanurkował w niej w wodzie. Ona chroni przed rzeczmi typu gwóźdź spadającymi na twarz

Avatar dustin2001

20 marca 2022, 10:19

@IkarAviator:
Ja tam uważam dalej, że maseczki są dla chorych.
I jak trzeba było nosić na świeżym powietrzu, to sytuacja była wręcz patologiczna.

Avatar Aramil1993

15 grudnia 2020, 12:22

Fakt że pandemia faktycznie ma miejsce nie zmienia faktu że jest wykorzystywana do zwiększenia kontroli nad społeczeństwem. A tak długotrwałe restrykcje będą gospodarczym samobójstwem - szczególnie w sytuacji kiedy Chiny szybko zakończyły swoje restrykcje i ich gospodarka wróciła na tory szybkiego rozwoju co tylko umocni ich dominacje gospodarczą.

Avatar MORELAp33

15 grudnia 2020, 14:20

@Aramil1993: Ciężko porównywać Chiny z Polską. Po pierwsze w Chinach jest taki Autorytaryzm, że jak ukochany przywódca powie że ludzie mają siedzieć w domu, to siedzą i wirus się rozprzestrzenia, nie ma też takiego kochaniutkuego premiera co po lekkim zmniejszeniu się liczby zakażeń od razu mówi że epidemii nie ma, między Chinami a Polską nie ma też porównania jeżeli chodzi o jakość służby zdrowia. Moim zdaniem chińczycy rozprawili się z wirusem później niż to ogłosili, ale kto to sprawdzi. Media owszem nieco wyolbrzymiają problem, bo to im się opłaca, co nie zmienia faktu że epidemia jest zagrożeniem dla ludzi.

Avatar Aramil1993

15 grudnia 2020, 18:20

@MORELAp33: Tu nie chodzi tylko o Polskę ale o cały świat Zachodni. Generalnie rzecz biorąc zarówno Chiny jak i Tajwan i Korea Południowa wprowadziły ścisłe chirurgiczne restrykcje po czy szybko je zakończyły, podczas gdy Zachód przeciąga rujnowanie swoich gospodarek. Restrykcji i "izolacja społeczna" miały sens w pierwszej fali kiedy należało rozpoznać zagrożenie i wypłaszczyć krzywą zachorowań, podczas gdy teraz są absolutnie bez sensu jako że wirus jest już wszędzie i kto ma słabą odporność i tak zachoruje. Komoruski całą epidemia siedział zamknięty w domu na Podlasiu - a i tak zachorował. Rząd miał pół roku by się przygotować do drugiej fali - i co zrobił ? Cała ta panika wokół Covida jest od niego groźniejsza - abstrahując już od skutków psychologicznych i gospodarczych, liczba osób która zmarła z powodu innych nieleczonych chorób znacznie przewyższa liczbę ofiar Covida.

Avatar MORELAp33

15 grudnia 2020, 18:50

@Aramil1993: Z czego pamiętam w Korei poluzowali o potem znowu musieli zamykać. Co do działań rządu obaj jesteśmy zgodni że nasz rząd krótko mówiąc zj...ł kompletnie, a co do restrykcji to nie tylko w Polsce, ale i na zachodzie ludzie po prostu nie potraktowali na poważnie epidemii, przez co zakażeń i zgonów znowu było więcej i trzeba było znowu zaostrzać. Również jestem przeciwnikiem całkowitego lockdownu który teraz byłby bezsenowny w ten sposób że i tak zakażenia by były bo ludzie i tak nie słuchają. Ci foliarze co mówią że epidemia to kłamstwo i że to spisek tylko pogarszają sprawę. Dzięki nim szerzą się jakieś niedoj...ne mózgowo teorie o tej epidemii, w końcu ludzie głupieją, panika się szerzy, podsycanie przez media i nieudolność władz i mamy taką sytuację. A i wracając do wątku ograniczania wolności obywateli: Maseczki są po to, aby chronić innych, twoja Wolność kończy się na wolności drugiego człowieka i moim zdaniem powinny być mandaty za noszenie maseczki, ale nie dlatego, że chcę udusić obywateli, tylko po to, żeby zmniejszyć rozprzestrzenianie wirusa do minimum.

Avatar Gameroqu

Edytowano - 31 stycznia 2022, 02:54

@MORELAp33: nie jak powie, oni ich zamykają od zewnątrz (sam widziałem nagranie)

Avatar Karcio69

15 grudnia 2020, 14:50

Miejsce drugie: ja

Avatar MituDestroyer

15 grudnia 2020, 14:30

Jest konto na instagramie promujące tą "fałszywą pandemię" po odkryciu go przestałem wierzyć w ludzi, ale obserwuję je, żeby pośmiać się z komentarzy tych ludzi i teorii foliarzy

Avatar MrAlpakaBright

15 grudnia 2020, 13:33

W sumie to jest genialne, wtedy te osoby przeczące istnienia wirusa noszą maski, zamiast ich nie nosić

Avatar KappoleonBonaparte

15 grudnia 2020, 12:32

Wirus istnieje, ale z jakiegoś powodu fałszują dane i straszą ludzi

Avatar Wilczyca7

15 grudnia 2020, 12:06

każdy sposób zmuszenia tego bydła do masek jest dobry

Avatar
Konto usunięte

12 grudnia 2020, 16:05

Ta jest do Krakowa przeciwko smogowi

Avatar
Konto usunięte

12 grudnia 2020, 16:11

maski antysmogowe są kox polecam

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar mememe5
Dodane przez: mememe5

Nie teraz Mati

Nieśmieszne, ale ciekawe

Ja wiecznie synek żyć nie będę

Rel

OP niżej to hotuwa

Gdyby Jeja było tech supportem to do kogo byście go przekierowali? 😏

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka

TOP 10 Najgłupszych rzeczy na świecie.
Miejsce 1.