Mam słabą pamięć do imion
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Znak czasów
Chciał tylko pomóc
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Lekko nie będzie
Pozdrawiam świetliki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 maja 2021, 00:18
u mnie w klasie jest 7 osób łącznie ze mną więc łatwo zapamiętać, ale imiona z mojej dawnej szkoły też pamiętam nawet
Odpisz
15 grudnia 2020, 16:45
ja się nauczyłem w 2 miesiące wszystkich dzięki sprawdzaniu obecności
Odpisz
15 grudnia 2020, 17:15
@Racibor: ja mam tę samą klasę od 1 do 8 podstawówki więc znam ich imiona nazwiska i ich podstawowe dane
Odpisz
15 grudnia 2020, 17:44
@harry_malfoy: ja przez podstawówkę miałem 3 osoby w klasie(ze mną) wiec problemu nie było
Odpisz
16 grudnia 2020, 10:51
@harry_malfoy: poczekaj aż zmienisz szkołe
Odpisz
16 grudnia 2020, 08:06
Ja nienzający swojego imienia
Odpisz
16 grudnia 2020, 02:06
u nas format nazw na teamsach to uczeń klasanumer np uczeń 1d14
Odpisz
15 grudnia 2020, 20:02
rel, nowa szkoła więc było ciężko
Odpisz
15 grudnia 2020, 18:51
Ja w 7 klasie podstawówki dopiero poznałem imiona wszystkich osób
Odpisz
15 grudnia 2020, 18:09
Mam czuć za to jakiś wstyd? Nie znam tych ludzi, słowo z nimi zamieniłem tylko jak babka z angielskiego postanowiła nam kazać dyskutować w parach, ale mieszała przed tym ławki, by z kolegą się nie migać od roboty. "Aktywnych" na lekcjach jest ile, 3-4 osoby. Fakt faktem, nie zrobili nic, by wybić się ponad tłum, oni są dla mnie nikim i ja jestem dla nich nikim. To, że raz na jakiś czas któryś z nas zapyta o zadanie domowe na grupie klasowej? No ja was proszę. Tylko to, że jesteśmy na tym samym profilu nie znaczy, że jesteśmy nawet znajomymi.
Odpisz
15 grudnia 2020, 18:03
2 rok technik nie znam połowy imion mojej klasy
Odpisz
15 grudnia 2020, 17:36
Ja dopiero od 4 lat bycia w klasie znam prawie wszystkie imiona i nazwiska a i tak niektórych zapominam
Odpisz