Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar nwmjakomdacnazwexd

25 maja 2021, 00:18

u mnie w klasie jest 7 osób łącznie ze mną więc łatwo zapamiętać, ale imiona z mojej dawnej szkoły też pamiętam nawet

Avatar Racibor

15 grudnia 2020, 16:45

ja się nauczyłem w 2 miesiące wszystkich dzięki sprawdzaniu obecności

Avatar harry_malfoy

15 grudnia 2020, 17:15

@Racibor: ja mam tę samą klasę od 1 do 8 podstawówki więc znam ich imiona nazwiska i ich podstawowe dane

Avatar Racibor

15 grudnia 2020, 17:44

@harry_malfoy: ja przez podstawówkę miałem 3 osoby w klasie(ze mną) wiec problemu nie było

Avatar V_Shadow_V

16 grudnia 2020, 10:51

@harry_malfoy: poczekaj aż zmienisz szkołe

Avatar Nalesnikboi

16 grudnia 2020, 08:06

Ja nienzający swojego imienia

Avatar PanDyrektor

16 grudnia 2020, 02:06

u nas format nazw na teamsach to uczeń klasanumer np uczeń 1d14

Avatar Big_Chungus

15 grudnia 2020, 20:02

rel, nowa szkoła więc było ciężko

Avatar Xgamer

15 grudnia 2020, 18:51

Ja w 7 klasie podstawówki dopiero poznałem imiona wszystkich osób

Avatar rolewicz3

15 grudnia 2020, 18:09

Mam czuć za to jakiś wstyd? Nie znam tych ludzi, słowo z nimi zamieniłem tylko jak babka z angielskiego postanowiła nam kazać dyskutować w parach, ale mieszała przed tym ławki, by z kolegą się nie migać od roboty. "Aktywnych" na lekcjach jest ile, 3-4 osoby. Fakt faktem, nie zrobili nic, by wybić się ponad tłum, oni są dla mnie nikim i ja jestem dla nich nikim. To, że raz na jakiś czas któryś z nas zapyta o zadanie domowe na grupie klasowej? No ja was proszę. Tylko to, że jesteśmy na tym samym profilu nie znaczy, że jesteśmy nawet znajomymi.

Avatar knowany

15 grudnia 2020, 18:03

2 rok technik nie znam połowy imion mojej klasy

Avatar MatjeGg21

15 grudnia 2020, 17:36

Ja dopiero od 4 lat bycia w klasie znam prawie wszystkie imiona i nazwiska a i tak niektórych zapominam

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Gryficowa
Dodane przez: Gryficowa

Znak czasów

Chciał tylko pomóc

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Lekko nie będzie

Pozdrawiam świetliki

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka