A Wy co, 200 zł na obudowę?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zapraszamy
To by wystarczyło
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 grudnia 2020, 08:23
Darmowe ogrzewanie
Odpisz
15 grudnia 2020, 23:45
Jeśli kiedykolwiek poczujesz się bezużyteczny, to pomyśl o tym wiatraku....
Odpisz
13 grudnia 2020, 15:26
a gdzie karta graficzna jest ja się pytam
Odpisz
13 grudnia 2020, 15:29
@zdichuq: W pralce została
Odpisz
15 grudnia 2020, 22:17
@zdichuq: zintegrowana
Odpisz
13 grudnia 2020, 17:09
I wentylację ma za darmo nie będzie brało tyle prądu
Odpisz
15 grudnia 2020, 17:06
@rysiu311: jeszcze wiatraki obok ustawić żeby chłodziły
Odpisz
15 grudnia 2020, 18:43
@rysiu311: jak się doda jakiś mocniejszy wiatrak to będzie taki samochód
Odpisz
13 grudnia 2020, 14:59
Teraz to jest komputer stacjonarny w formie przenośnej
Odpisz
13 grudnia 2020, 16:07
@AlMalina: tylko dać akumulator do środka i masz przenośny
Odpisz
Edytowano - 13 grudnia 2020, 15:00
Można w obudowie, można na pajączka i można też na odpie....
Odpisz
13 grudnia 2020, 14:59
jest tlen
Odpisz
13 grudnia 2020, 14:59
I na co przepłacać?
Odpisz