Dlatego można usunąć konto, poczekać 2 tygodnie i założyc od nowa na tym samym mailu. I wtedy już masz 0 komentarzy (tzn, one nadal są, ale nie pod twoim zdjęciem i nickiem) (druga wada to taka że tracisz odznaki i punkty doświadczenia, ale to szczegół)
Komentarze
Odśwież14 grudnia 2020, 00:20
"Anime to tylko r....nie"
"****A za długie"
"Dobrze że Kudłaty nie został dodany do MK11 bo jest ...jowym memem który za miesiąc umrze"
Odpisz
15 grudnia 2020, 18:51
Za dużo gwiazdek w tym drugim
Odpisz
16 grudnia 2020, 08:44
nie
Odpisz
16 grudnia 2020, 08:44
@janekelo: tak
Odpisz
16 grudnia 2020, 08:44
to naucz się liczyć
Odpisz
Edytowano - 16 grudnia 2020, 08:45
@janekelo: To se zobacz na mój pies paradoks
Odpisz
16 grudnia 2020, 08:46
to jednak gokubartes nie umie liczyć
Odpisz
16 grudnia 2020, 08:46
@janekelo: Czyli miałem rację
Odpisz
16 grudnia 2020, 08:46
tak
Odpisz
16 grudnia 2020, 00:33
Czy wy też macie czasami tak że w połowie pisania komentarza mówicie sobie wyp......laj i go usuwacie?
Odpisz
16 grudnia 2020, 07:46
@JuliaQwU: tak
Odpisz
15 grudnia 2020, 22:29
I go usuwasz
Odpisz
Edytowano - 15 grudnia 2020, 20:36
To ja po odpisaniu Arabowi z instagrama
Odpisz
15 grudnia 2020, 19:54
nierel, nadal jestem żenujący
Odpisz
15 grudnia 2020, 19:53
nierel nadal jestem idiotą
Odpisz
15 grudnia 2020, 17:29
No, ja usunąłem kiedyś przez to konto i wróciłem do tego, bo lata temu założyłem ale o nim zapomniałem
Odpisz
14 grudnia 2020, 07:45
Odpisz
14 grudnia 2020, 02:59
to ja gdy zdałem sobie sprawę że napisałem nick z błędem ortograficznym 5 lat po stworzeniu konta
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2020, 00:19
Dlatego można usunąć konto, poczekać 2 tygodnie i założyc od nowa na tym samym mailu. I wtedy już masz 0 komentarzy (tzn, one nadal są, ale nie pod twoim zdjęciem i nickiem) (druga wada to taka że tracisz odznaki i punkty doświadczenia, ale to szczegół)
Odpisz
14 grudnia 2020, 00:23
trzecia wada ze masz inny nick
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2020, 00:25
Można dodać ozdobniki na końcu np "TV" :v
Odpisz
14 grudnia 2020, 00:24
oj tak byczku
Odpisz
13 grudnia 2020, 23:58
Rel
Odpisz
14 grudnia 2020, 00:04
@lolkowski: Rel 2
Odpisz
14 grudnia 2020, 00:15
czy ty mnie właśnie literalnie zg...cileś?
Odpisz
14 grudnia 2020, 00:06
„***A za długie*
Odpisz