Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To by wystarczyło
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 marca 2018, 19:05
Łazik se j#bnął selfiaka.
Odpisz
3 sierpnia 2018, 11:38
@Mordur: ciekawe jak jeśli niema żadnej belki do tej kamery
Odpisz
30 września 2017, 16:25
Bez sensu
Odpisz
21 grudnia 2013, 19:06
może satelita? szach mat, kaatolicy
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2013, 19:23
@sectus: satelita orbituję na wysokości ok. 36 tysięcy km. i robi zdjęcia z lotu ptaka a to zdjęcie jest zrobione z powierzchni marsa więc jeśli to był by satelita musiał by rozbić wylądować na marsie (co nie jest celem satelity ona ma pozostawać na orbicie danej planety/księżyca i obserwować ją z danej wysokości a łaziki i sondy mają eksplorować powierzchnie planety) nie rozbijając się o nią bez spadochronu (na marsie jest atmosfera) i nóżek potem łazik musiał by pojechać w miejsce gdzie satelita się znajduje dopiero wtedy satelita zrobił by takie zdjęcie
SZACH-MAT ateiści!
Odpisz
21 grudnia 2013, 19:29
@KatanW10: Satelita jebnęła samojebkę... nic niezwykłego
SZACH-MAT katolicy
Odpisz
21 grudnia 2013, 19:30
@KatanW10: więc to grafika komputerowa SZACH-MAT KATOLICY
Odpisz
21 grudnia 2013, 19:30
@majki909: Satelita by się rozwaliła! Szach-mat ateiści!
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2013, 19:49
@Maks2603: Nie mówię że to satelita
SZACH-MAT katolicy
Odpisz
21 grudnia 2013, 19:52
@majki909: To wg Ciebie w końcu robił te zdjęcie?
Odpisz
21 grudnia 2013, 20:33
@Maks2603: Może SZATAN. ale pewnie Bóg...
Odpisz
21 grudnia 2013, 22:32
@Maks2603: nom
Odpisz
22 grudnia 2013, 13:34
@majki909: ludzie nie mówi się szach mat po każdym ruchu ...
Odpisz
22 grudnia 2013, 14:06
Tylko ja po każdym ruchu wygrywam! BUJA
Odpisz
22 grudnia 2013, 14:43
@majki909: ja wygrałem SZACH-MAT !
Odpisz
30 grudnia 2013, 12:59
@KatanW10: nie mi to oceniać XD
Odpisz
2 lutego 2014, 13:54
@KatanW10: zdjęcie zrobił Budda ! Fuck yeah xD
Odpisz
3 maja 2014, 12:40
@KatanW10: a może poprostu inny łazik zrobił zdięcie innemu łazikowi, SZACH-MAT
Odpisz
26 września 2017, 10:07
@sectus: satelita tak nisko nie lata szach mat ateisto
Odpisz
7 czerwca 2014, 19:33
to pewnie curiosity zrobił sobie samojebke
Odpisz
3 maja 2014, 15:21
Curiosity.
Szach-mat wszyscy!
Odpisz
23 grudnia 2013, 12:02
Pewnie Chuck Norris xD
Odpisz
23 grudnia 2013, 10:18
mówicie że Bóg nie istnieje więc jak wytłumaczycie wszystkie cudy np. uzdrowienia ,które mają miejsce tylko u chrześcijan
dama chroniona przez gońca obok króla ateiści xd
Odpisz
21 grudnia 2013, 20:27
Czytałem o tym na Marsie są 2 takie poruszające się roboty i robiły sobie zdjęcia i co Bóg robi na Marsie Szach-mat katolicy
Odpisz
21 grudnia 2013, 20:56
Blisko.W national geographic pisali że ten oto robocik zrobił se 24 zdjęcia z różnych perspektyw, a naukowcy poskładali je w jeden. Dlatego nie widać ramienia aparatu.
Odpisz
22 grudnia 2013, 20:19
@Nieznany_w_internecie: też słyszałem ale mnie jakoś na myśl wpadła myśl z łazikami
Odpisz
22 grudnia 2013, 21:01
To pewnie satelity. Szach-Mat gościu.
Odpisz
22 grudnia 2013, 21:16
@lorax12: to nie satelity tylko 2 łaziki a satelity są bardzo wysoko.Więc coś ci nie pykło
Odpisz
22 grudnia 2013, 21:52
To był żart (chyba?!).
Odpisz
22 grudnia 2013, 21:06
Nie wiadomo kto zrobił/co zrobiło to zdjęcie. SZACH-MAT WSZYSCY! :D
Odpisz
22 grudnia 2013, 16:16
Nie rozumiem ateistów.
Odpisz
22 grudnia 2013, 16:58
@gowno123: A ja wierzących.
Odpisz
21 grudnia 2013, 19:48
Może dlatego że gdy testowano łazik na pustyni to zrobiono mu zdjęcie?
Odpisz
22 grudnia 2013, 16:41
@PKB00: Też chciałem to napisać.
Odpisz
21 grudnia 2013, 23:33
Niszczyć ateistów!!!
Odpisz
22 grudnia 2013, 10:45
@gowno123: Dobra.Przy okazji zniszczymy ciebie.Twój nick i twój komentarz są siebie warte.
Odpisz
22 grudnia 2013, 16:13
@siemek22: A co mnie to obchodzi?
Odpisz
22 grudnia 2013, 16:39
@gowno123: Kolejny inteligentny komentarz.
Odpisz
22 grudnia 2013, 14:25
I taka wielka wojna i SZACH-MATowanie o głupi obrazek...
Odpisz
22 grudnia 2013, 14:05
Może ten łazik ustawił aparat i zrobił samojebkę? Szach-mat, katolicy!
Odpisz
22 grudnia 2013, 12:42
może to zdjęcie zrobione z sondy którą przyleciał ten robot ?
Odpisz