Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Spider007

17 grudnia 2020, 10:57

Mój komputer zmieniłby się w bombę nuklearną. On ledwo co utrzymuje house flippera w 400x600 i najniższych ustawieniach graficznych

Avatar adsjds

17 grudnia 2020, 23:27

@Spider007: u mnie survivio czasem laguje więc przy moim to twój jest niczym z NASA

Avatar Litereallysheep1

6 maja 2022, 13:10

@Spider007: Mój nie wytrzymuje steama i robloxa (wiem nikt nie pytał i data)

Avatar Koksik2020

30 grudnia 2020, 23:09

#nintendo to gówno

Avatar Mafelusz

15 grudnia 2020, 08:49

Mozna spróbować użyć stadi lub innego GeForce now jeśli nie ma się internetu z kabla bambusowego

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar PanDyrektor

21 grudnia 2020, 07:15

@XardasNekromanta: internet mam od vectry ale ogólnie to nie polecam bo co 2 dni jakaś j...na awaria

Avatar XardasNekromanta

21 grudnia 2020, 16:04

@PanDyrektor: ale jaka prędkość

Avatar PyraJejanska

17 grudnia 2020, 08:44

Ja na yt

Avatar
Konto usunięte

17 grudnia 2020, 07:55

na moim nie pójdzie przez neta a tak to mam laptop do niego nawet dobry

Avatar RoyalPigeon

Edytowano - 16 grudnia 2020, 23:45

Haha, 4Gb RAMu, haha (tytuł). I jeszcze narzekacie z takim sprzętem? Ja miałem kompa z 2Gb RAMu, ogolnie miał 14 lat (i wszystko poza kartą graficzną, która chyba po 7 latach została zmieniona było przez ten czas sprawne). Przeżyłem na nim najlepsze dla mnie gry (w tym LEGO Star Wars 3, ale było ich więcej znacznie i były też jakieś nowsze gierki, ale LEGO było najlepsze). To były czasy.... Można było mieć ziemniaka a gry szły pięknie.

Niestety komputer w wakacje wyzionął ducha, so long partner

Avatar KwevreX

16 grudnia 2020, 22:30

A ja z tego względu że Cyberpunk wyszedł postanowiłem przejść w końcu Wiedźmina 3

Avatar KwevreX

16 grudnia 2020, 22:31

@KwevreX: benc

Avatar Pixelchu

16 grudnia 2020, 21:12

jejaki z ziemniakiem zamiast komputera, łączymy się

Avatar Peroczek

16 grudnia 2020, 22:31

@Pixelchu: mój nazywa się Ziemniak des Potatos, i jest bardzo silnym kartoflem.

Avatar Darwidx

16 grudnia 2020, 21:14

Prawda jest zgoła inna:

Avatar anton2121

16 grudnia 2020, 21:12

ja musze procka i karte graficzną nowe

Avatar
Konto usunięte

14 grudnia 2020, 23:10

Idzie 30fps na niskixh jest git

Avatar Maksym1222

14 grudnia 2020, 23:22

No chyba na xbox series

Avatar The_Dark_Side_of_The_Moon

16 grudnia 2020, 21:08

@Maksym1222: akurat na nowym Xboxie całkiem fajnie działa, wrócę do domu na urlop to będę miał co ogrywać. Nwm jak by mi na pc działała bo szkoda mi gotówki na grę, a na konsoli to na bracie pożydzę xD

Avatar lolpandapl

15 grudnia 2020, 10:56

kiedyś przyjdzie na to czas

Avatar Bearner

14 grudnia 2020, 23:00

oryginał jak ktoś woli:

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Bearner
Dodane przez: Bearner

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zdeklasowani znowu

Były nóżki, nie ma nóżek

Najbardziej realistyczny spośród modów

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka