Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ostry ten sędzia
Nigdy na to nie wpadną
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Ch-chesz wyparować...?
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 sierpnia 2011, 11:31
Innymi słowy GTA 6.
Odpisz
6 sierpnia 2011, 19:50
@keil007: innymi słowy rockstar games jest przewidywalne
Odpisz
6 sierpnia 2011, 19:51
@keil007: A nie przypadkiem GTA V? ;) Przecież nie wyszła jeszcze piątka. Ale podobno (!) ją robią.
Odpisz
6 sierpnia 2011, 21:37
@miszcz: W V nie będzie, ale będzie w VI.
Odpisz
8 czerwca 2012, 09:14
@miszcz: robią robią
Odpisz
24 lutego 2014, 16:21
@miszcz: Miszczu, zacofany jesteś. Przecież juz dawno jest gta v.
Odpisz
Edytowano - 24 lutego 2014, 17:49
@Karso21Respawn: Karso21Respawnie, trolling? Mam prawie 100 godzin gry w GTA V, jak mógłbym nie wiedzieć? ;_;
Odpisz
24 lutego 2014, 22:39
@miszcz: Odniosłem się do komentarza napisanego 3 lata temu ;-;
Odpisz
28 lutego 2014, 13:40
@Karso21Respawn: Wję ;_;
Odpisz
6 sierpnia 2011, 10:43
gdzie to kupić?!
Odpisz
7 sierpnia 2011, 14:38
Warning! Jeśli powiedziałeś to specjalnie to jesteś najzwyczajniej w świecie głupi.
Odpisz
7 sierpnia 2011, 18:03
@ziom200: *** ci w dupe mam to grę i mam miniguna!
Odpisz
10 czerwca 2013, 18:15
@ziom200: Jemu po prostu chodzi o GTA, de bil
Odpisz
10 kwietnia 2012, 14:30
ja tam wolę Grand Theft Awesome... xD
Odpisz
14 sierpnia 2011, 11:48
HAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH O ***A
Odpisz
7 sierpnia 2011, 13:52
ciekawie zrobione 5/5
Odpisz
6 sierpnia 2011, 14:40
Może za zabicie potomków zabójców Jezusa są dodatkowe misje :D
Odpisz
6 sierpnia 2011, 19:49
@elipson: za zabicie potomków jezusa masz respect up xD
Odpisz
6 sierpnia 2011, 14:28
3/5
Odpisz
6 sierpnia 2011, 10:43
Czy to jest fotomont? 3/5
Odpisz
6 sierpnia 2011, 09:02
głupie 1/5
Odpisz