Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar skurcznosa

25 grudnia 2020, 17:30

Słoik warzki

Avatar Shelbos2005

21 grudnia 2020, 22:53

*Gran Turismo 4 noises*

Avatar Akita747

21 grudnia 2020, 19:38

Ja tam wolę starcraft

Avatar mememe5

21 grudnia 2020, 16:46

TYLKO KANGUREK KAO 1 I 2 EMERGENCY 2 I ACE VENTURA!
(to mam na półce w salonie, nawet fajne)

Avatar Soberker

21 grudnia 2020, 13:40

Wszyscy - grają w nowe, bardziej zaawansowane i rozbudowane gry
Ja - K...a Raymenik po raz setny

Avatar MataPodlogowa

21 grudnia 2020, 12:43

jeszcze mam swoją płytę Rollercoaster Tycoon 3 w Złotej Edycji, życie może i jest powalone ale czasem jest dobrze

Avatar KacpereK958

Edytowano - 21 grudnia 2020, 12:31

Znalazłem kilka tygodni temu grę z 2002 roku. Przypomniało mi się moje dzieciństwo :)

Avatar Maly_modelarz15

Edytowano - 21 grudnia 2020, 12:26

wykopałem takie tydzień temu. Rocznik 98-99 już ani jedna nie ruszy. Nigdy ich nie odpalałem, wtajemniczy mnie jakiś znawca komputerowych antyków co to za gry? Jest ich ponad 20

Avatar anton2121

21 grudnia 2020, 12:14

kupiłem wczoraj spore, gra rzeczywiście jest nudna i tragicznie powtarzalna, ale bawię się tak samo dobrze jak w 2010 gdy ściągnąłem ją od kolegi

Avatar KwevreX

20 grudnia 2020, 00:33

Zrobiłem ostatnio interes życia
PS2 w stanie idealnym+dwa pady+całe okablowanie z adapterem+2 karty pamięci+12 działających gier, a za tą przyjemność 2 stówy

Avatar Orukxx

19 grudnia 2020, 23:13

ja tam dalej gram w coda 4

Avatar Towarzysz777

19 grudnia 2020, 22:09

Mi przestał działać Robin Hood Legenda Sherwood to kupiłem za chyba 2,50zł (promocje świąteczne) na necie na jakąś platformę, zainstalowałem i działa! Gra dzieciństwa <3

Avatar
GABIusz03

19 grudnia 2020, 21:43

Problem robi się gdy nie działa na nowszych systemach, ale wystarczy pobrać virtualboxa oraz windowsa XP i problem załatwiony.

Avatar Rozpakowany

19 grudnia 2020, 21:22

To lepiej się śpiesz, bo pamięć płyty trzyma około 30 lat.

Avatar Ananaa

19 grudnia 2020, 21:27

@Rozpakowany: W takim raze ma jeszcze 10 lat. Po co się śpieszyć?

Avatar Rozpakowany

19 grudnia 2020, 21:31

@Ananaa: Zapomniałem napisać, że jeśli nie była to płyta z wysokiej jakości źródła, to w idealnych warunkach może przetrwać 3-22 lata.

Avatar
MrPidgeon

19 grudnia 2020, 21:07

Ale źle chwytasz i się łamie

Avatar Tajdeus

19 grudnia 2020, 21:08

Ale nie działa na obecnych komputerach

Avatar
MrPidgeon

19 grudnia 2020, 21:16

@Tajdeus: Albo to jedna z tych gier, do których potrzeba pistoletu laserowego czy innego absurdalnego kontrolera

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Tajdeus
Dodane przez: Tajdeus

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Najbardziej realistyczny spośród modów

Trzeba brać osobną torbę

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Deal życia

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka