Nie ma to jak nostalgiczna rozgrywka
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Trzeba brać osobną torbę
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Deal życia
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 grudnia 2020, 17:30
Słoik warzki
Odpisz
21 grudnia 2020, 22:53
*Gran Turismo 4 noises*
Odpisz
21 grudnia 2020, 19:38
Ja tam wolę starcraft
Odpisz
21 grudnia 2020, 16:46
TYLKO KANGUREK KAO 1 I 2 EMERGENCY 2 I ACE VENTURA!
(to mam na półce w salonie, nawet fajne)
Odpisz
21 grudnia 2020, 13:40
Wszyscy - grają w nowe, bardziej zaawansowane i rozbudowane gry
Ja - K...a Raymenik po raz setny
Odpisz
21 grudnia 2020, 12:43
jeszcze mam swoją płytę Rollercoaster Tycoon 3 w Złotej Edycji, życie może i jest powalone ale czasem jest dobrze
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2020, 12:31
Znalazłem kilka tygodni temu grę z 2002 roku. Przypomniało mi się moje dzieciństwo :)
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2020, 12:26
wykopałem takie tydzień temu. Rocznik 98-99 już ani jedna nie ruszy. Nigdy ich nie odpalałem, wtajemniczy mnie jakiś znawca komputerowych antyków co to za gry? Jest ich ponad 20
Odpisz
21 grudnia 2020, 12:14
kupiłem wczoraj spore, gra rzeczywiście jest nudna i tragicznie powtarzalna, ale bawię się tak samo dobrze jak w 2010 gdy ściągnąłem ją od kolegi
Odpisz
20 grudnia 2020, 00:33
Zrobiłem ostatnio interes życia
PS2 w stanie idealnym+dwa pady+całe okablowanie z adapterem+2 karty pamięci+12 działających gier, a za tą przyjemność 2 stówy
Odpisz
19 grudnia 2020, 23:13
ja tam dalej gram w coda 4
Odpisz
19 grudnia 2020, 22:09
Mi przestał działać Robin Hood Legenda Sherwood to kupiłem za chyba 2,50zł (promocje świąteczne) na necie na jakąś platformę, zainstalowałem i działa! Gra dzieciństwa <3
Odpisz
19 grudnia 2020, 21:43
Problem robi się gdy nie działa na nowszych systemach, ale wystarczy pobrać virtualboxa oraz windowsa XP i problem załatwiony.
Odpisz
19 grudnia 2020, 21:22
To lepiej się śpiesz, bo pamięć płyty trzyma około 30 lat.
Odpisz
19 grudnia 2020, 21:27
@Rozpakowany: W takim raze ma jeszcze 10 lat. Po co się śpieszyć?
Odpisz
19 grudnia 2020, 21:31
@Ananaa: Zapomniałem napisać, że jeśli nie była to płyta z wysokiej jakości źródła, to w idealnych warunkach może przetrwać 3-22 lata.
Odpisz
19 grudnia 2020, 21:07
Ale źle chwytasz i się łamie
Odpisz
19 grudnia 2020, 21:08
Ale nie działa na obecnych komputerach
Odpisz
19 grudnia 2020, 21:16
@Tajdeus: Albo to jedna z tych gier, do których potrzeba pistoletu laserowego czy innego absurdalnego kontrolera
Odpisz