Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JAMAN11

21 grudnia 2020, 14:00

czy faktycznie w tedy, gdy ten mem wyszedł był 248 dzień?

Avatar Karolix08

21 grudnia 2020, 19:26

@JAMAN11: twórca mema mówi: nie wiem, nikt sie nie dowie

(nie jestem twórcą okk, ale mam z nim kontakt)

Avatar haslo1234

21 grudnia 2020, 11:38

Z jakiego jest filmu ta scena ?

Avatar kocurra00

21 grudnia 2020, 11:40

@haslo1234: WALL-E

Avatar haslo1234

21 grudnia 2020, 11:41

@kocurra00: dziękuję

Avatar Mniszek_

21 grudnia 2020, 16:20

@kocurra00: film dzieciństwa

Avatar Oloest4

20 grudnia 2020, 20:47

Ja z świetnym metabolizmem oraz ogólnie ćwicząc trochę: Tak nie widzę różnicy z pandemią lub bez

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (19)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (19)
Avatar Oloest4

21 grudnia 2020, 11:08

no to ekstremalny przypadek jeśli to twój i nie wierzę iż nic nie schudłeś

Avatar BaDinGa_Boy

21 grudnia 2020, 11:13

Oczywiście, że schudniesz bez ćwiczeń. Dieta to 99% całego procesu chudnięcia, cardio tak naprawdę pozwala ci na to, że spalisz więcej kcal i możesz więcej zjeść, plus jest korzystne dla zdrowia, ogólnego samopoczucia i funkcjonowania organizmu. Jednak sam proces chudnięcia jest możliwy dosłownie z zerowym ruchem. Najważniejsze jest liczenie kalorii, nie jakie produkty jesz (choć to podstawa diety, która ma poprawić działanie organizmu). Możesz żreć same pączki i chipsy, jednak jeśli nie przekroczysz ilości obliczonego deficytu nie przytyjesz. I wiem co mówię, bo jestem tego doskonałym przykładem, ostatnio zrzuciłem sobie 4/5kg jedząc wszystko co chciałem w zadowalających ilościach (wpisywałem posiłki do Fitatu i chudłem tak jak chciałem)

Avatar Maruska

21 grudnia 2020, 10:47

Miały być dwa tygodnie, ależ ...j0za

Avatar przemek1ni

20 grudnia 2020, 21:37

Nowa zabawa, udajemy, że nie ma kwarantanny i zakazu przemieszczania się, i tańczymy wszyscy w kółeczku

Avatar Darwidx

20 grudnia 2020, 21:03

Po prostu nie ma lepszego wykorzystania tego zdjęcia.

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2020, 21:09

@Darwidx: to jest takie rel

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie zadzieraj z bobrami

Frustrujące

Lekko nie będzie

Płać pan

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka