Jak ten czas szybko mija...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Frustrujące
Lekko nie będzie
Płać pan
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 grudnia 2020, 14:00
czy faktycznie w tedy, gdy ten mem wyszedł był 248 dzień?
Odpisz
21 grudnia 2020, 19:26
@JAMAN11: twórca mema mówi: nie wiem, nikt sie nie dowie
(nie jestem twórcą okk, ale mam z nim kontakt)
Odpisz
21 grudnia 2020, 11:38
Z jakiego jest filmu ta scena ?
Odpisz
21 grudnia 2020, 11:40
@haslo1234: WALL-E
Odpisz
21 grudnia 2020, 11:41
@kocurra00: dziękuję
Odpisz
21 grudnia 2020, 16:20
@kocurra00: film dzieciństwa
Odpisz
20 grudnia 2020, 20:47
Ja z świetnym metabolizmem oraz ogólnie ćwicząc trochę: Tak nie widzę różnicy z pandemią lub bez
Odpisz
20 grudnia 2020, 21:04
@Oloest4: ale ci zazdroszczę
Odpisz
20 grudnia 2020, 21:04
@Oloest4: rel mam tak samo
Odpisz
20 grudnia 2020, 21:06
@Kahol05: wstawaj z łóżka idź pobiegać i co ważniejsze D I E T A
Odpisz
20 grudnia 2020, 21:07
@Oloest4: gdyby to było takie proste
Po prostu jestem w ch.j leniwy i nic mnie do tego nie zmotywuje
Odpisz
20 grudnia 2020, 21:10
@Kahol05: tak ogólnie to trening jest po to żebyś miał mięśnie a jak chcesz przytyć albo schudnąć to D I E T A chociaż cię rozumiem ja niby mam niedowagę ale nie chce więcej ważyć bo waga 52(teraz to 55 pewnie) ale ma taka waga swoje zalety
Odpisz
20 grudnia 2020, 21:11
@Oloest4: przy jakim wzroście?
Odpisz
20 grudnia 2020, 21:12
@Kahol05: 175
Odpisz
20 grudnia 2020, 21:13
@Oloest4: chyba muszę zacząć, ale i tak się nie uda znając siebie
Odpisz
20 grudnia 2020, 21:14
@Kahol05: a chcesz schudnąć czy przytyć bo jak schudnąć to trudniej tak naprawdę podobno pierwszy tydzień jest najgorszy potem się przyzwyczaja
Odpisz
20 grudnia 2020, 21:19
@Oloest4: schudnąć, ale teraz święta i będę miał w ch.j utrudnione zadanie
Odpisz
20 grudnia 2020, 21:23
@Kahol05: o cholera to współczuję chociaż nic to nie znaczy
Dieta będzie trudna może po prostu zjedz wszystko ale w małych małych porcjach
Odpisz
20 grudnia 2020, 21:31
@Oloest4: zobaczymy
Odpisz
20 grudnia 2020, 22:51
@Kahol05: Jeśli chcesz zacząć ćwiczyć, to polecam ci ten filmik https://youtu.be/WWUtcDnBuWA, fajnie się od niego zaczyna tak na pierwszy tydzień lub dłużej zależy jak wolisz. I jeszcze jedna rada, jeśli będziesz miał bóle mięśni następnego dnia, czy nawet dwa dni po treningu to nie zmuszaj się na siłę do ćwiczeń i poczekaj aż przejdą, po jakiś 3 treningach nie powinny być takie mocne. Polecam trenować 3-4 razy w tygodniu i tak po 2 tygodniach znaleźć coś cięższego np. https://youtu.be/Bx4kD2CU-rk ten trening.
Odpisz
20 grudnia 2020, 22:56
@Oloest4: Też nie widzę różnicy, jem normalnie jak zawsze, tylko z ćwiczeniami nie mam motywacji, więc pozostają spacery (jak dobrze, że mieszkam na totalnym wypiździejowie)
Odpisz
21 grudnia 2020, 06:33
@SerdeczneWitam: dzięki
Odpisz
21 grudnia 2020, 10:07
@Oloest4: co ty gadasz, bez ćwiczeń nie schudniesz. sama dieta to ponad połowa sukcesu, ale jedynie z odpowiednimi ćwiczeniami stracisz wagę. najważniejsze w chudnięciu jest cardio.
Odpisz
21 grudnia 2020, 10:35
da się schudnąć bez ćwiczeń, ale jest to trudniejsze
Odpisz
21 grudnia 2020, 10:46
nie powiedziałem że ćwiczenia są nie ważne i można je olać więc spokojniej ok są one równie ważne ale z samych ćwiczeń nie schudniesz a z samej diety można ale dosyć trudniejsze
Odpisz
21 grudnia 2020, 11:06
@Oloest4: *kiedy niespełna 3 miesiące jadłeś 1000kcal żeby w sumie prawie nic nie schudnąć, ale dalej masz łatkę kolesia który się obżera i jest gruby*
Odpisz
21 grudnia 2020, 11:08
no to ekstremalny przypadek jeśli to twój i nie wierzę iż nic nie schudłeś
Odpisz
21 grudnia 2020, 11:13
Oczywiście, że schudniesz bez ćwiczeń. Dieta to 99% całego procesu chudnięcia, cardio tak naprawdę pozwala ci na to, że spalisz więcej kcal i możesz więcej zjeść, plus jest korzystne dla zdrowia, ogólnego samopoczucia i funkcjonowania organizmu. Jednak sam proces chudnięcia jest możliwy dosłownie z zerowym ruchem. Najważniejsze jest liczenie kalorii, nie jakie produkty jesz (choć to podstawa diety, która ma poprawić działanie organizmu). Możesz żreć same pączki i chipsy, jednak jeśli nie przekroczysz ilości obliczonego deficytu nie przytyjesz. I wiem co mówię, bo jestem tego doskonałym przykładem, ostatnio zrzuciłem sobie 4/5kg jedząc wszystko co chciałem w zadowalających ilościach (wpisywałem posiłki do Fitatu i chudłem tak jak chciałem)
Odpisz
21 grudnia 2020, 10:47
Miały być dwa tygodnie, ależ ...j0za
Odpisz
20 grudnia 2020, 21:37
Nowa zabawa, udajemy, że nie ma kwarantanny i zakazu przemieszczania się, i tańczymy wszyscy w kółeczku
Odpisz
20 grudnia 2020, 21:03
Po prostu nie ma lepszego wykorzystania tego zdjęcia.
Odpisz
20 grudnia 2020, 21:09
@Darwidx: to jest takie rel
Odpisz