memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
22 grudnia 2020, 18:30
To ja będę musiał dawać im notatki znając życie
Odpisz
22 grudnia 2020, 18:33
@Oliwier256: ja już im daję
22 grudnia 2020, 18:35
@TediousCardGames: ja jeden raz musiałem im dać bo nie notowali jednej lekcji
@Oliwier256: tylko jeden raz... no to nieźle
22 grudnia 2020, 18:36
@TediousCardGames: z 2 częściowej lekcji gdzie do wysłania było 5 stron po 18 punktów
22 grudnia 2020, 18:37
@Oliwier256: Sporo tego
@TediousCardGames: racja
21 września 2025, 12:27
@Oliwier256: Skoro uważasz że ,,musiałeś", to jesteś pi..a i gówno, z brakiem szacunku do siebie samego.
21 września 2025, 12:43
@Moje_Rysunki12: Ech, byłem po prostu nauwny i chciałem im pomóc. Ale potem przestałem im dawać
22 grudnia 2020, 23:17
Kiedys policzylam ile zdjec wyslalam jednego dnia kiedy nastepnego baba z polaka miala zbierac zeszyty. Okolo 360 zdjec. Myslalam ze ich pozabijam
21 września 2025, 12:26
@Reforma: Hu. ci w dupe że zasranym leniwcom co sie opi.....ali podsunełaś pod ryj gotowca. Trzeba było jeszcze k...a za każdego to do jego zeszytu przepisać.
28 stycznia 2023, 23:40
Ideolo
26 grudnia 2020, 07:39
Ja tak mam z religią, fizyką, j. Polskim, chemią tylko że od dwóch miesięcy nie przepisuje notatek z plików
25 grudnia 2020, 18:45
Ja każdemu powiem że mi się zeszyt skończył i wziąłem nowy
26 grudnia 2020, 00:23
@jejaplxiaomi: to ci powiedza zebys wzial stary i go pokazal
26 grudnia 2020, 01:45
@Coronavirus: wyrzuciłem lol
22 grudnia 2020, 18:26
Już się boję tego W zeszłym roku szkolnym też nauczyciele mówili nam, że po powrocie do szkoły sprawdzą wszystkie notatki
22 grudnia 2020, 18:13
mi tam nauczyciele notatki zawsze w plikach dawali na teams takze ten nie rel
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież22 grudnia 2020, 18:30
To ja będę musiał dawać im notatki znając życie
Odpisz
22 grudnia 2020, 18:33
@Oliwier256: ja już im daję
Odpisz
22 grudnia 2020, 18:35
@TediousCardGames: ja jeden raz musiałem im dać bo nie notowali jednej lekcji
Odpisz
22 grudnia 2020, 18:35
@Oliwier256: tylko jeden raz... no to nieźle
Odpisz
22 grudnia 2020, 18:36
@TediousCardGames: z 2 częściowej lekcji gdzie do wysłania było 5 stron po 18 punktów
Odpisz
22 grudnia 2020, 18:37
@Oliwier256: Sporo tego
Odpisz
22 grudnia 2020, 18:37
@TediousCardGames: racja
Odpisz
21 września 2025, 12:27
@Oliwier256: Skoro uważasz że ,,musiałeś", to jesteś pi..a i gówno, z brakiem szacunku do siebie samego.
Odpisz
21 września 2025, 12:43
@Moje_Rysunki12: Ech, byłem po prostu nauwny i chciałem im pomóc. Ale potem przestałem im dawać
Odpisz
22 grudnia 2020, 23:17
Kiedys policzylam ile zdjec wyslalam jednego dnia kiedy nastepnego baba z polaka miala zbierac zeszyty. Okolo 360 zdjec. Myslalam ze ich pozabijam
Odpisz
21 września 2025, 12:26
@Reforma: Hu. ci w dupe że zasranym leniwcom co sie opi.....ali podsunełaś pod ryj gotowca. Trzeba było jeszcze k...a za każdego to do jego zeszytu przepisać.
Odpisz
28 stycznia 2023, 23:40
Ideolo
Odpisz
26 grudnia 2020, 07:39
Ja tak mam z religią, fizyką, j. Polskim, chemią tylko że od dwóch miesięcy nie przepisuje notatek z plików
Odpisz
25 grudnia 2020, 18:45
Ja każdemu powiem że mi się zeszyt skończył i wziąłem nowy
Odpisz
26 grudnia 2020, 00:23
@jejaplxiaomi: to ci powiedza zebys wzial stary i go pokazal
Odpisz
26 grudnia 2020, 01:45
@Coronavirus: wyrzuciłem lol
Odpisz
22 grudnia 2020, 18:26
Już się boję tego
W zeszłym roku szkolnym też nauczyciele mówili nam, że po powrocie do szkoły sprawdzą wszystkie notatki
Odpisz
22 grudnia 2020, 18:13
mi tam nauczyciele notatki zawsze w plikach dawali na teams takze ten nie rel
Odpisz