Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ravios

23 grudnia 2013, 20:12

Ja już się nie mogę doczekać najnowszych przygód Dildo Swagginsa :D

Avatar Frost_

23 grudnia 2013, 20:29

@Ravios: A więc nie tylko ja takie mam myśli :D

Avatar
kroganin

28 grudnia 2013, 14:42

@Ravios: pisze sie Bilbo Baginsa

Avatar Ravios

28 grudnia 2013, 22:45

Naprawdę?!?!

Avatar
kroganin

29 grudnia 2013, 17:35

@Ravios: raczej tak

Avatar Ravios

29 grudnia 2013, 19:36

Dzięki całe życie żyłem w kłamstwie!

Avatar
kroganin

30 grudnia 2013, 14:05

@Ravios: prosze

Avatar Ravios

30 grudnia 2013, 17:01

Och ale nie ma za szto

Avatar PotasBizmut

30 maja 2017, 16:37

@Ravios: Didlo Vagins

Avatar
kroganin

30 maja 2017, 17:11

@PotasBizmut: Nawet dildo nie umiesz porządnie napisać... Winc shut up.

Avatar PotasBizmut

30 maja 2017, 18:38

kurna. ;-;

Avatar miszcz

23 grudnia 2013, 14:46

Ponad 75 lat, a pewnie 90% osób oglądających ten film nigdy nie przeczytało żadnej książki.

Avatar Bulbasaur

23 grudnia 2013, 16:57

@miszcz: Ja przeczytałem :D

Avatar makajet

23 grudnia 2013, 17:49

@miszcz: Ja po obejrzeniu pierwszej części w kinie przeczytałem całą książkę. Teraz czekam na 2 ;)

Avatar shark2199

31 grudnia 2013, 17:04

@makajet: Doczekał żeś się

Avatar popek9001

23 grudnia 2013, 18:46

ja czytałem książkę już dawno ( i nie jako lektura ) a teraz jestem w drugiej części władcy pierścieni(dwie wieże)

Avatar Adgos

23 grudnia 2014, 10:26

@popek9001: Ja tak samo (dwa razy) , a teraz w gimbazie mam po podstawówce drugi raz jako lekture :/

Avatar Mnich1

23 grudnia 2013, 16:34

Spoko książka. POLECAM. Nie no, ale tak serio. Polecam.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 23 grudnia 2013, 14:36

Potwierdzenie mojego komentarza do obrazka powyżej :)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Dobrze czasem się oderwać

A, okej

Przypałowo

Fajnie że odpowiedzieli

Fergus

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka