Stara wariatka znowu bredzi
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
To musiało być męczące
Totalnie
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Tacy to pożyją
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 grudnia 2020, 16:17
U mnie padał na wigilię...
Tylko szkoda że deszcz.
Odpisz
26 grudnia 2020, 01:11
@Kto_Inny: u mnie niestety też :/
Odpisz
25 grudnia 2020, 10:46
I jak smakował?
Odpisz
25 grudnia 2020, 10:42
- i nawet siedzieliśmy w domach przez kilka lat...
- oczywiście babciu
Odpisz
25 grudnia 2020, 10:00
Odpisz
23 grudnia 2020, 16:09
Prognoza wskazuje na to, że u mnie w Święta będzie śnieg, a nie mieszkam w górach.
Odpisz
23 grudnia 2020, 15:51
Es war.
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2020, 15:50
A w MTV leciała muzyka
Odpisz