Anders Breivik vs Kevin Spacey
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jeszcze jak
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
A, okej
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lutego 2020, 22:37
Sie7em
Odpisz
6 lutego 2018, 09:39
Breivik nie jest psychopatą.
Odpisz
27 kwietnia 2018, 16:25
A do tego jest bohaterem
Odpisz
4 sierpnia 2011, 09:58
tak swoją drogą:
breivik jest ch***m i to nie podlega dyskusji ale psychopatą nie jest, psychiatrzy go sprawdzali i jest teoretycznie normalny
Odpisz
4 sierpnia 2011, 11:10
@Bartek2016: wcale, że go nie sprawdzali, bo się nie zgodził.
Odpisz
4 sierpnia 2011, 11:33
@amanda: nie zamierzam kontynuować dyskusji.
Poza tym jest tak jak powiedziałem
Odpisz
4 sierpnia 2011, 12:36
@Bartek2016: Chodzi o to, że ma on całkowicie poprawne odruchy psychiczne, ale pomyśl logicznie, czy taki człowiek, który zabił tyle dzieci może być normalny?! Niby zrobił to w myśl jakiejś swojej ideii i zdaje sobie sprawę z tego, że to było złe, ale trzeba być pojebem, żeby zrobić to z zimną krwią.
Odpisz
6 lutego 2018, 10:39
@kryki1602: Breivik nie zabił ani jednego dziecka. 17 lat to nie dziecko.
Odpisz
4 sierpnia 2011, 13:54
może i jest w pewnym sensie "normalny" ale zabijanie dla idei? wojna dla idei? heh... przez takich ludzi mam wrażenie że rasa ludzka potrafi tylko mordowac, a swoje racje udowadniac agresją... jednak na szczęście są jeszcze inni ludzie ...
Odpisz
5 sierpnia 2011, 08:23
@roc14: Gdyby nie zabijanie, wojny dla idei był byś teraz Hansem bo nikt nie zrobił by dla idei powstania Warszawskiego- albo dla idei nikt by nie starał się obalić komuny. Mógłbym jeszcze tak wymieniać z pół godziny ale niechce mi się :P
Odpisz
5 sierpnia 2011, 16:08
@Cactuar: po pierwsze to jestem ona nie on ..po drugie nie byłoby powstania warszawskiego itp ..ale też nie byłoby wojen.. i nie byłoby po co walczyc ..gdyby tylko ludzie umieli życ w pokoju...
Odpisz
6 sierpnia 2011, 06:46
@roc14: Droga pani roc14 :P Teraz będzie lekko brutalny "nius" ale taka jest prawda że wbrew temu co się mówi wojny są potrzebne żeby się ziemia nie przeludniła. Poza tym jesteśmy zwierzętami. A każde zwierze o którym slyszałem walczy o swój teren. (teraz najbrutalnijsze:P) i na koniec dodam że największy postęp w medycynie dokonał Hitler dzięki "eksperymentom na ludziach".... Oczywiście nie popieram żadnego jego czynu itd.
Odpisz
6 sierpnia 2011, 06:47
@roc14: P.S - no ty była byś Gertrudą xD
Odpisz
7 sierpnia 2011, 10:44
@Cactuar: gdyby przeznaczyć pieniądze, które idą na wojne, być może mieszkalibyśmy już na księżycu lub innych planetach układu słonecznego ^^ ale nie ma co gdybać...ja będę przeciwna wojnie i nikt mi tego nie zabroni
Odpisz
7 sierpnia 2011, 12:28
@roc14: Właśnie dzięki wojnom postęp technologiczny idzie do przodu- jak myślisz co pierwotnie przewożono na kolei - albo gdzie była używana radiostacja po raz pierwszy. Tylko wojny są w stanie "pchnąć" człowieka do myślenia po to by skutecznie zniszczyć wroga. Bez wojen możesz zapomnieć o osiedleniu się na księzycu- jak myślisz czumu kiedyś neandertalczyk zamiast używać pałki drewnianej przeżucił się na kamień? Żeby skuteczniej zarąbać przeciwne plemie :P takie są realia
Odpisz
4 sierpnia 2011, 18:02
Kod Breivik#9
Skutki uboczne: krzesło elektryczne
Odpisz
5 sierpnia 2011, 08:25
@Groks_3u66c9: Oj no nie wiem, obecnie nie znam się na karach śmierci, ale czy przypadkiem nie w Norwegii walczono o zniesienie kary śmierci i wielkiego złagodzenia kar gdyż "każdy powinien mieć drugą szanse" - w radiu mówili że grozi breivikowi (tutaj uwaga bo AŻ) 21 lat więzienia.
Odpisz
4 sierpnia 2011, 12:42
Dzieci neo taki atak terrorystyczny jaki przeprowadził breivik planuje się latami. Poza tym breivik wysadził bomby tylko w "dzielnicy" rzadowej a jakby był psychopatą to by sie wysadził na 1 lepszym skrzyzowaniu jak ci z Al Kaidy więc breivik nie jest psychiczny. Oczywiście nie propaguje jego zachowania. :P Możliwe że miał coś do rządu ale myślicie że w wiadomościach powiedziali by tak " a oto wydarzenia z norwegii gdzie niezadowolony z rzadu obywatel wysadzil bomby w kancelariach rzadowych oraz wymordowal dzieci politykow/ poslow etc." Prościej jest powiedzieć " Wariat wymordował pożadnych ludzi " :P na tym kończe me jakże mało wnoszące do życia kazanie.
Odpisz
4 sierpnia 2011, 13:17
@Cactuar: To nie były dzieci polityków tylko młodzieżowa szkółka znienawidzonej przez niego partii
Odpisz
5 sierpnia 2011, 08:20
@sir_Mak: haahh Sam sobie na to odpowiedzialeś - młodzieżowa szkółka znienawidzonej przez niego PARTII - Czyli miał coś do polityki/ danej partii/ władz w państwie, zgadza się?
Odpisz
4 sierpnia 2011, 17:30
uderzające podobieństwo i informacja dla tych co grają w World of Warcraft Breivik też grał w Warcrafta
Odpisz
4 sierpnia 2011, 15:20
1/5
Odpisz
4 sierpnia 2011, 11:18
łał... 1
Odpisz
4 sierpnia 2011, 11:08
2/5 :/
Odpisz
4 sierpnia 2011, 10:55
lol
Odpisz
4 sierpnia 2011, 09:47
Uderzające podobieństwo obu panów. Drugi nawet nie pomyślał, aby się ogolić za to pierwszy jest ładnie ogolony. No i oczywiście drugi jest dużo chudszy niż też psychol
Odpisz
4 sierpnia 2011, 09:43
1/5
Odpisz
4 sierpnia 2011, 08:46
2/5
Odpisz