Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar sliwak2001

28 grudnia 2020, 18:53

Żeby do mojego domu na wypi..ówku jakiś wędrowiec dotarł, to musiałby być nie tylko zbłąkany, ale także niespełna rozumu

Avatar RobloxAlusiek

23 września 2023, 19:13

@sliwak2001: To samo tutaj.

Avatar teoneo

26 grudnia 2022, 10:09

Wigilia od lat jest u naszej babci organizowana, ma ona małe mieszkanie a nas jest dużo i najzwyczajniej nie ma miejsca na talerz dla zbłąkanego wędrowca

Avatar malinowy_kot

22 grudnia 2022, 11:07

Do mnie raz ciotka niespodziewanie przyjechała na wigilię, ale to w sumie rodzina, no ale jednak niespodziewany gość

Avatar rolewicz3

Edytowano - 28 grudnia 2020, 20:06

Nie polecam. Raz wpuściliśmy jakiegoś chłopa, wydawał się porządny, na oko 25 lat, jak głupio to nie zabrzmi, przypominał mi Bednarka tylko blondyn z bródką wokół ust i długimi, kręconymi włosami. Tylko jak raz najadł się obficie przez następny nie wiem, parę miesięcy minimum, wydaje mi się, że koło 4-5 przychodził do nas co parę dni, a czasem i codziennie, dalej żebrać, w różne sposoby.
Może powinienem mu bardziej współczuć, ale to już zrobiło się męczące i nawet straszne, kiedy dobijał się do drzwi i jak mu otworzono próbował od razu wejść, zamiast stać przed domem i czekać na datki. Gówniak byłem, na oko 10 lat (Edit: zostawałem w domu z młodszą siostrą), to strach obleciał jak próbował mnie namówić, że moi rodzice by mu dali, więc on wejdzie i sobie weźmie. Nie wiem co się z nim stało, sypiał na trzecim piętrze tam gdzie winda, ale coś zniknął i od wielu lat go nie widziałem.

Avatar malinowy_kot

22 grudnia 2022, 11:06

@rolewicz3: kurde, dorosły chłop i pewnie zdrowy, a nawet jakiejś pomocy w podzięce, albo kuźwa do byle roboty...
Czyli wtedy już deje były (tzn. zależy ile teraz masz lat młoda osobo)

Avatar Geraltzriviv

6 listopada 2021, 15:21

Ale w Polsce tak nie jest

Avatar Dalski

29 grudnia 2020, 23:28

Czy Jehowi się liczą?

Avatar VIGEE

29 grudnia 2020, 13:56

Stary z mlekiem

Avatar MituDestroyer

Edytowano - 29 grudnia 2020, 00:52

Czy do was kiedyś przyszedł jakiś zabłąkany wędrowiec (czyt. menel) na wigilię?

Avatar miesny_jez

28 grudnia 2020, 22:10

Ale wtedy to nie było by zgodne z tradycją, nie było by już jednego wolnego miejsca

Avatar Stulej4

28 grudnia 2020, 19:26

No jak sam Odyn przybywa no to wiadomo

Avatar Mongo_Gaming

28 grudnia 2020, 18:44

Ale nie można takiego wpuszczać. Zgodnie z tradycją jedno miejsce musi być puste.

Avatar lordbaysel

28 grudnia 2020, 18:18

"mieliście tylko 11 potraw więc przyniosłem mleko"

Avatar Virox

24 grudnia 2020, 18:20

A jakiego menela wpuszczać będziemy

Avatar gerwazysramdowazy

24 grudnia 2020, 17:52

stary wrocił ?

Avatar Komarzyca

24 grudnia 2020, 17:44

nie mogą go przyjąć bo wtedy nie będzie już pustego miejsca i to zepsuje tradycję

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

Zdeklasowani znowu

Najbardziej realistyczny spośród modów

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Nie znoszę kleszczy

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka