Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Zdeklasowani znowu
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nie znoszę kleszczy
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 grudnia 2020, 18:53
Żeby do mojego domu na wypi..ówku jakiś wędrowiec dotarł, to musiałby być nie tylko zbłąkany, ale także niespełna rozumu
Odpisz
23 września 2023, 19:13
@sliwak2001: To samo tutaj.
Odpisz
26 grudnia 2022, 10:09
Wigilia od lat jest u naszej babci organizowana, ma ona małe mieszkanie a nas jest dużo i najzwyczajniej nie ma miejsca na talerz dla zbłąkanego wędrowca
Odpisz
22 grudnia 2022, 11:07
Do mnie raz ciotka niespodziewanie przyjechała na wigilię, ale to w sumie rodzina, no ale jednak niespodziewany gość
Odpisz
Edytowano - 28 grudnia 2020, 20:06
Nie polecam. Raz wpuściliśmy jakiegoś chłopa, wydawał się porządny, na oko 25 lat, jak głupio to nie zabrzmi, przypominał mi Bednarka tylko blondyn z bródką wokół ust i długimi, kręconymi włosami. Tylko jak raz najadł się obficie przez następny nie wiem, parę miesięcy minimum, wydaje mi się, że koło 4-5 przychodził do nas co parę dni, a czasem i codziennie, dalej żebrać, w różne sposoby.
Może powinienem mu bardziej współczuć, ale to już zrobiło się męczące i nawet straszne, kiedy dobijał się do drzwi i jak mu otworzono próbował od razu wejść, zamiast stać przed domem i czekać na datki. Gówniak byłem, na oko 10 lat (Edit: zostawałem w domu z młodszą siostrą), to strach obleciał jak próbował mnie namówić, że moi rodzice by mu dali, więc on wejdzie i sobie weźmie. Nie wiem co się z nim stało, sypiał na trzecim piętrze tam gdzie winda, ale coś zniknął i od wielu lat go nie widziałem.
Odpisz
22 grudnia 2022, 11:06
@rolewicz3: kurde, dorosły chłop i pewnie zdrowy, a nawet jakiejś pomocy w podzięce, albo kuźwa do byle roboty...
Czyli wtedy już deje były (tzn. zależy ile teraz masz lat młoda osobo)
Odpisz
6 listopada 2021, 15:21
Ale w Polsce tak nie jest
Odpisz
29 grudnia 2020, 23:28
Czy Jehowi się liczą?
Odpisz
29 grudnia 2020, 13:56
Stary z mlekiem
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2020, 00:52
Czy do was kiedyś przyszedł jakiś zabłąkany wędrowiec (czyt. menel) na wigilię?
Odpisz
28 grudnia 2020, 22:10
Ale wtedy to nie było by zgodne z tradycją, nie było by już jednego wolnego miejsca
Odpisz
28 grudnia 2020, 19:26
No jak sam Odyn przybywa no to wiadomo
Odpisz
28 grudnia 2020, 18:44
Ale nie można takiego wpuszczać. Zgodnie z tradycją jedno miejsce musi być puste.
Odpisz
28 grudnia 2020, 18:18
"mieliście tylko 11 potraw więc przyniosłem mleko"
Odpisz
24 grudnia 2020, 18:20
A jakiego menela wpuszczać będziemy
Odpisz
24 grudnia 2020, 17:52
stary wrocił ?
Odpisz
24 grudnia 2020, 17:44
nie mogą go przyjąć bo wtedy nie będzie już pustego miejsca i to zepsuje tradycję
Odpisz